Jak na kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 20:35
Jak na kudrnaté vlasy

Ahoj, holky
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte či nemáte zkušenosti s nějakými připravky, které dokážou udělat z rovných vlasů kudrnaté. Trápí mě řídké vlasy a od půlky je mám zníčené, protože často žehlím. Myslím, že tohle je pro mě nejideálnější. Máte nějaké typy na produkty nebo prostě jen fígly, jak docílit takových kudrlin z fota? Kulmy mám dvě jednu loknovací a druhou klasickou, ale vadí mi, že to vypadá tak nějak uměle.

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 5983 příspěvků 30.09.18 20:41

Trvalou? Ono už dneska nedělají jako bylo kdysy takové ty ovce, ale mají šetrnější přípravky a dělá se na velké natáčky takže to pak vypadá přirozeně ;)

rozand
Závislačka 3418 příspěvků 30.09.18 20:42

Přestaň je trápit teplem a tu zničenou půlku střihni. A kudrliny na fotu jsou podle mě přirozené, jen hezky upravené…

Russet
Extra třída :D 12157 příspěvků 30.09.18 20:46
@Kriss Tina píše:
Trvalou? Ono už dneska nedělají jako bylo kdysy takové ty ovce, ale mají šetrnější přípravky a dělá se na velké natáčky takže to pak vypadá přirozeně ;)

Ovce chodí po ulici stále. I v růžové.

Kriss Tina
Kelišová 5983 příspěvků 30.09.18 20:50

@Russet tojo, když to někdo vyžaduje, zvlášť ta starší generace je na to navykla, ale když půjdeš někam na trvalou a nebudeš chtít být ovce oni použijou velké natáčky a tím pádem to pak vypadá přirozeně ;)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 30.09.18 20:52

No.. znama si nechala udelat lehkou trvalou a i tak ji to celkem znicilo vlasy. :nevim:

Příspěvek upraven 01.10.18 v 08:03

Uživatel je onlineyasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 30.09.18 20:52

Tak já mám přirozeně vlasy vlnité a jsou báze na zvlnění, pak to vypadá jako na fotce, ale nevím co to udělá s rovnými vlasy. Já používám davines curl building sérum.

Russet
Extra třída :D 12157 příspěvků 30.09.18 20:54
@Kriss Tina píše:
@Russet tojo, když to někdo vyžaduje, zvlášť ta starší generace je na to navykla, ale když půjdeš někam na trvalou a nebudeš chtít být ovce oni použijou velké natáčky a tím pádem to pak vypadá přirozeně ;)

Já znám jednu mladší, co tvrdí, že jí na její vlasy nic jiného nepomůže. Tak holt v 50 vypadá starší, no :roll:

rozand
Závislačka 3418 příspěvků 30.09.18 20:55

Já na své přirozeně kudrnaté vlasy používám tohle. A češu jen namokro, nebo aspoň nasprejované.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 30.09.18 21:12

Zaprvé pokud žehlíš, používej tepelnou ochranu na vlasy. Pak je nebudeš mít zničené. Zadruhé zničené vlasy ostříhat. Pak pokud chceš takto kudrnaté vlasy, pomůže trvalá. Je opět v módě, aspoň co tak koukám :)

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 30.09.18 21:45
@Anonymní píše:
Ahoj, holky
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte či nemáte zkušenosti s nějakými připravky, které dokážou udělat z rovných vlasů kudrnaté. Trápí mě řídké vlasy a od půlky je mám zníčené, protože často žehlím. Myslím, že tohle je pro mě nejideálnější. Máte nějaké typy na produkty nebo prostě jen fígly, jak docílit takových kudrlin z fota? Kulmy mám dvě jednu loknovací a druhou klasickou, ale vadí mi, že to vypadá tak nějak uměle.

Nepouzivej kulmu, zničené ustrihni a upřímně, z rovných kudrnate leda trvalou ale vybírám dobře. Kolegyni to zničilo vlasy. Já mám kudrnate od přírody a používám speciální prostředky na takové vlasy, které v drogerii nesezenu. Ale zda by to mělo vliv na rovné opravdu nevím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >