Reklama

Jak na kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 20:35
Jak na kudrnaté vlasy

Ahoj, holky
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte či nemáte zkušenosti s nějakými připravky, které dokážou udělat z rovných vlasů kudrnaté. Trápí mě řídké vlasy a od půlky je mám zníčené, protože často žehlím. Myslím, že tohle je pro mě nejideálnější. Máte nějaké typy na produkty nebo prostě jen fígly, jak docílit takových kudrlin z fota? Kulmy mám dvě jednu loknovací a druhou klasickou, ale vadí mi, že to vypadá tak nějak uměle.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4975 příspěvků 30.09.18 20:41

Trvalou? Ono už dneska nedělají jako bylo kdysy takové ty ovce, ale mají šetrnější přípravky a dělá se na velké natáčky takže to pak vypadá přirozeně ;)

rozand
Závislačka 2854 příspěvků 30.09.18 20:42

Přestaň je trápit teplem a tu zničenou půlku střihni. A kudrliny na fotu jsou podle mě přirozené, jen hezky upravené…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10891 příspěvků 30.09.18 20:46
@Kriss Tina píše:
Trvalou? Ono už dneska nedělají jako bylo kdysy takové ty ovce, ale mají šetrnější přípravky a dělá se na velké natáčky takže to pak vypadá přirozeně ;)

Ovce chodí po ulici stále. I v růžové.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4975 příspěvků 30.09.18 20:50

@Russet tojo, když to někdo vyžaduje, zvlášť ta starší generace je na to navykla, ale když půjdeš někam na trvalou a nebudeš chtít být ovce oni použijou velké natáčky a tím pádem to pak vypadá přirozeně ;)

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 30.09.18 20:52

No.. znama si nechala udelat lehkou trvalou a i tak ji to celkem znicilo vlasy. :nevim:

Příspěvek upraven 01.10.18 v 08:03

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 30.09.18 20:52

Tak já mám přirozeně vlasy vlnité a jsou báze na zvlnění, pak to vypadá jako na fotce, ale nevím co to udělá s rovnými vlasy. Já používám davines curl building sérum.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10891 příspěvků 30.09.18 20:54
@Kriss Tina píše:
@Russet tojo, když to někdo vyžaduje, zvlášť ta starší generace je na to navykla, ale když půjdeš někam na trvalou a nebudeš chtít být ovce oni použijou velké natáčky a tím pádem to pak vypadá přirozeně ;)

Já znám jednu mladší, co tvrdí, že jí na její vlasy nic jiného nepomůže. Tak holt v 50 vypadá starší, no :roll:

rozand
Závislačka 2854 příspěvků 30.09.18 20:55

Já na své přirozeně kudrnaté vlasy používám tohle. A češu jen namokro, nebo aspoň nasprejované.

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 30.09.18 21:12

Zaprvé pokud žehlíš, používej tepelnou ochranu na vlasy. Pak je nebudeš mít zničené. Zadruhé zničené vlasy ostříhat. Pak pokud chceš takto kudrnaté vlasy, pomůže trvalá. Je opět v módě, aspoň co tak koukám :)

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 30.09.18 21:45
@Anonymní píše:
Ahoj, holky
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte či nemáte zkušenosti s nějakými připravky, které dokážou udělat z rovných vlasů kudrnaté. Trápí mě řídké vlasy a od půlky je mám zníčené, protože často žehlím. Myslím, že tohle je pro mě nejideálnější. Máte nějaké typy na produkty nebo prostě jen fígly, jak docílit takových kudrlin z fota? Kulmy mám dvě jednu loknovací a druhou klasickou, ale vadí mi, že to vypadá tak nějak uměle.

Nepouzivej kulmu, zničené ustrihni a upřímně, z rovných kudrnate leda trvalou ale vybírám dobře. Kolegyni to zničilo vlasy. Já mám kudrnate od přírody a používám speciální prostředky na takové vlasy, které v drogerii nesezenu. Ale zda by to mělo vliv na rovné opravdu nevím

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >