Jak na lidi, kteří v diskuzi urážejí?

slidilka
23.11.19 16:41

jak na lidi co v diskuzi urazeji

Taky se vam stava, ze pisete o radu a normalne se vam lidi sklebi a urazeji vas? Nekolikrat jim clovek pise at toho nechaji Ale oni neprestanou a porad musi mit posledni slovo, nechapu proc to delaji asi maji potrebu se do nekoho navazet. Neslo by takovym lidem znemoznit pristup?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26354
23.11.19 16:42

To by tu zůstala tak půlka lidí :lol: Máš šest příspěvků a už tě stihla hromada lidí pozurážet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
23.11.19 16:44

Nekrmit trolla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
23.11.19 16:49

@slidilka takovych je nejlepsi si vubec nevsimat! Vetsinou jsou to lidi, kteří si potřebujou ventilovat svoje komplexy na internetu, ale ve skutecnosti jsou to chudinky, ktery maj problemy v praci a nefungujici partnerstvi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6850
23.11.19 16:50

@slidilka tak sem nechoď, když to psychicky nezvládáš po 6ti příspěvcích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.11.19 16:51

Neslo. Emimino na nich zije. Vydelava na nich. Vetsinou maji 22tisic prispevku a timto stylem se bavi bud cely den ci jen po vecerech uz treba i nekolik let. Jak se tomu branit? Tak za prve si uvedomit, kolik casu temto lidem zbyva na realny zivot a jak asi teda vypada :lol: To uz si musis odpovedet sama. A pak proste ignore. Nazor takoveho cloveka ti fakt muze byt putna. Jedine, co je na tom depresivni, ze fakt existuji, chodi po teto planete, akorat ze o nich nevis, pac jsou proste zde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45664
23.11.19 16:54

@slidilka šťávo, ty nepíšeš o radu normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12502
23.11.19 16:54
@KaroliS píše:
Neslo. Emimino na nich zije. Vydelava na nich. Vetsinou maji 22tisic prispevku a timto stylem se bavi bud cely den ci jen po vecerech uz treba i nekolik let. Jak se tomu branit? Tak za prve si uvedomit, kolik casu temto lidem zbyva na realny zivot a jak asi teda vypada :lol: To uz si musis odpovedet sama. A pak proste ignore. Nazor takoveho cloveka ti fakt muze byt putna. Jedine, co je na tom depresivni, ze fakt existuji, chodi po teto planete, akorat ze o nich nevis, pac jsou proste zde :lol:

Kdo má 22 tisíc příspěvků? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45664
23.11.19 17:04
@Prof. Farnsworth píše:
Kdo má 22 tisíc příspěvků? ;)

já ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7015
23.11.19 17:13
@slidilka píše:
Taky se vam stava, ze pisete o radu a normalne se vam lidi sklebi a urazeji vas? Nekolikrat jim clovek pise at toho nechaji Ale oni neprestanou a porad musi mit posledni slovo, nechapu proc to delaji asi maji potrebu se do nekoho navazet. Neslo by takovym lidem znemoznit pristup?

Ja bych asi na uplnem zacatku zacala od sebe, ted jsem se divala na tvych sest prispevku a vsechny utocne, viz. https://www.emimino.cz/…rankovani/4/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
23.11.19 17:45

Anonymita internetu je kouzelná… Do očí by ti to třeba neřekli, sem se to napíše snadno. Hoď na ně ignor :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
23.11.19 17:53
@ontarova.stara píše:
Ja bych asi na uplnem zacatku zacala od sebe, ted jsem se divala na tvych sest prispevku a vsechny utocne, viz. https://www.emimino.cz/…rankovani/4/?…

Jakých 6 příspěvků, prosím Tě?

Kouknu do diskuse a hned vidím, že Slídilka je i Štáva, ono je to těžké, když někdo musí mít dva nicky a ještě se mu nesmí odporovat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
23.11.19 17:55
@KaroliS píše:
Neslo. Emimino na nich zije. Vydelava na nich. Vetsinou maji 22tisic prispevku a timto stylem se bavi bud cely den ci jen po vecerech uz treba i nekolik let. Jak se tomu branit? Tak za prve si uvedomit, kolik casu temto lidem zbyva na realny zivot a jak asi teda vypada :lol: To uz si musis odpovedet sama. A pak proste ignore. Nazor takoveho cloveka ti fakt muze byt putna. Jedine, co je na tom depresivni, ze fakt existuji, chodi po teto planete, akorat ze o nich nevis, pac jsou proste zde :lol:

tak 22k prispevku maji povetsinou takove, co se registrovali v 2010 nebo tak nejak.

Mne tuhle taky osocil uzivatel, ze nemam zadny zivot, kdyz mam 13k prispevku. Kdyz jsem si to ale rozpocitala na dobu, co jsem tady registrovana, tak mi vyslo, ze to dela nejakych 10-11 prispevku na den a to clovek da uplne v pohode. Staci nakouknout do par diskuzi, odpovedet par lidem a uz ma za ten den splneno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
23.11.19 18:04
@KaroliS píše:

pokud je urýpanost vázaná na 22 tis. příspěvků, tak to abych si už hledala kanály, kterýma se budu po nocích plížit! Ještě před tím musím poděkovat náhradním matkám, které mi porodily tu tlupu dětí, a armádě chův a služek, které je vychovávají a udržují v cajku domácnost. :palec: Čímž mi umožnují žít můj zahálčivý urýpaný emiminí život :pankac: A též manželovi, který to všechno uživí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7015
23.11.19 18:08
@pe-terka píše:
pokud je urýpanost vázaná na 22 tis. příspěvků, tak to abych si už hledala kanály, kterýma se budu po nocích plížit! Ještě před tím musím poděkovat náhradním matkám, které mi porodily tu tlupu dětí, a armádě chův a služek, které je vychovávají a udržují v cajku domácnost. :palec: Čímž mi umožnují žít můj zahálčivý urýpaný emiminí život :pankac: A též manželovi, který to všechno uživí!

Navic decka otravuji a ty moje obcas vubec nechapou, ze mama musi sirit lasku a dobre rady napric tolika ruznorodymi tematy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat