Jak na mastné vlasy

53
17.6.14 21:51

Jak na mastné vlasy

Ahoj maminky :) Ráda bych se vás zeptala na to jestli má některá z vás zkušenosti s mastnými vlasy??.. Sv vlásky si musím mýt každý den! a už ráno po probuzení mám ten pocit jako bych si na hlavu vylila olej!! :mrgreen: Máte třeba zkušenost s nějakým dobrým šamponem z lékárny??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2355
17.6.14 21:56

Obecně platí, že čím víc si vlasy myješ, tak tím víc se ti mastí, takže radím nemýt každý den. Já jsem dřív měla taky mastné vlasy a myla jsem si je každý druhý den a v těhotenství se mi přestaly mastit, takže jsem si je nemusela tak často mýt a vydrželo mi to i teď, tím že jsem si je tak často nemyla se interval prodloužil. Teď si je myji 2× za týden ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7060
17.6.14 21:57

Šampon Alverde henna a oliva z DM, stojí pár kaček :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
17.6.14 21:57

Me nic nepomohlo, ale mohu doporucit vydrzet s mytim hlavy 2dny a ono se to za par tydnu srovna. Prave tim jak si myjes kazdy den tak se potom masti jeste vic:) take jsem s tim mela problemy a tohle mi pomohlo:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
17.6.14 22:05

Taky se mně mastí, umývám si je dycky ráno aby mně vydržely ten den a půl i když teda ten druhej den večer vypadají hrozně. No přes noc to ničemu nevadí a pak si je zas ráno umyju. V těhotenství se mně taky mastily málo, to jsem je umývala jednou za 3-4 dny, ale pak po porodu se to zas hrozně zhoršilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
17.6.14 22:05

Mám ten samý problém a zkoušela jsem nemýt je tak často-bez efektu. Prostě mám asi moc mazových žláz-mám i hodně rozšířené póry. Smířila jsem se s tím, že si je každé ráno musím umýt. Když vstávám ve 4.10 do práce, tak je to očistec. Hlavně v zimě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12908
17.6.14 22:06

Pomohl mi melír a fén :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
17.6.14 22:14

Šampon z Manufaktury - Mojito. Pro mě úplný zázrak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
17.6.14 22:25

Suché šampony, dětský pudr.. já mám zase opačný problém :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
17.6.14 22:42

To jo suchy sampon je fakt pecka vec. To odmasti hned:) a bez myti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
17.6.14 23:23

Slyšela jsem, že pomáhá trvalá. Dala jsem si tzv. slabou trvalou,(nechtěla jsem příliš kudrnaté vlasy) a opravdu nejsou vlasy tak mastné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
17.6.14 23:29

Ja používam aj suchý šampon od lee stafford-u a som spokojná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.14 23:31

Toto pomohlo mě -
1.nedrhnout při mytí pokožku, ale jen lehce masírovat dlaněmi
2.umývám 2×, první mytí smyje nečistoty, druhé umyje pořádně vlasy (pozná se podle pěnivosti šamponu)
3.pořádně vyplachuju, dokud vlasy nezhrubnou
4.lehce vymačkám vodu ručníkem a pak vmasíruju vlasovou péči do konečků, nechám působit a opět pořádně opláchnu

Vyzkoušela jsem spoustu šamponů, ale nejvíc se mi osvědčilo právě nedrhnout kůži na hlavě, tím se vysuší a pak produkuje více mazu… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6376
17.6.14 23:35
@barca93 píše:
Obecně platí, že čím víc si vlasy myješ, tak tím víc se ti mastí, takže radím nemýt každý den. Já jsem dřív měla taky mastné vlasy a myla jsem si je každý druhý den a v těhotenství se mi přestaly mastit, takže jsem si je nemusela tak často mýt a vydrželo mi to i teď, tím že jsem si je tak často nemyla se interval prodloužil. Teď si je myji 2× za týden ;)

promiň, ale to je pěkná pitomost :) někomu se prostě mastí víc, někomu míň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
17.6.14 23:35
@chemická myška píše:
Toto pomohlo mě -
1.nedrhnout při mytí pokožku, ale jen lehce masírovat dlaněmi
2.umývám 2×, první mytí smyje nečistoty, druhé umyje pořádně vlasy (pozná se podle pěnivosti šamponu)
3.pořádně vyplachuju, dokud vlasy nezhrubnou
4.lehce vymačkám vodu ručníkem a pak vmasíruju vlasovou péči do konečků, nechám působit a opět pořádně opláchnu
Ano, přesně tak. Ale ten bod 2 je přesně podle návodu na použití, takže to dělá každý.Vyzkoušela jsem spoustu šamponů, ale nejvíc se mi osvědčilo právě nedrhnout kůži na hlavě, tím se vysuší a pak produkuje více mazu… :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama