Jak na mladšího a stydlivějšího muže?

216
7.8.20 07:18

Jak na mladšího a stydlivějšího muže?

Líbí se mi jeden muž, poměrně dost :mrgreen: Vídám ho v jednom bistru, kde pracuje a všimla jsem si, že se na mě usmívá, já mu ty úsměvy opětuju, ALE je tu ale - dost mě přitahuje (to se mi obvykle nestává), což mě hrozně znervózňuje a paralyzuje. Navíc je mladší, než já, což nevnímám jako problém, ale on si třeba může myslet, že kvůli věku bych o něj zájem neměla. Navíc je evidentně taky stydlivý.
No, a co řeším, je to, jak s ním zapříst hovor, aniž bych u toho byla jak kravka, která loví zajíčky, nebo jak ho popostrčit, aby nějaký krok udělal on?

Já se přiznám, že opravdu nevím - nikdy jsem muže nebalila, vždycky dělali první krok oni nebo to nějak vyplynulo ze situace. A hlavně vžydky jsem byla se staršíma, než jsem já, takže tam byla i jiná dynamika. Je mi jasný, že nějaký úsměvy tohle nespasí. Ale zvát ho rovnou někam mi přijde takový divný, nikdy tam není sám, vždycky jsou kolem spolupracovníci nebo zákazníci… :nevim:

Máte nějaký tip? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1941
7.8.20 07:59

@Serenna proboha, hlavně ho rovnou nikam nezvi. Úsměv ještě nic neznamená. Nicméně se ho příště zeptej, co by ti doporučil k jídlu, k pití.
Co vůbec znamená mladší? O kolik a taky v jaké věkové kategorii se pohybujete.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12259
7.8.20 08:00

Napsala bych mu na papirek svoje cislo a jmeno. A bud se ozve nebo ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
7.8.20 08:05
@Serenna píše:
Líbí se mi jeden muž, poměrně dost :mrgreen: Vídám ho v jednom bistru, kde pracuje a všimla jsem si, že se na mě usmívá, já mu ty úsměvy opětuju, ALE je tu ale - dost mě přitahuje (to se mi obvykle nestává), což mě hrozně znervózňuje a paralyzuje. Navíc je mladší, než já, což nevnímám jako problém, ale on si třeba může myslet, že kvůli věku bych o něj zájem neměla. Navíc je evidentně taky stydlivý.
No, a co řeším, je to, jak s ním zapříst hovor, aniž bych u toho byla jak kravka, která loví zajíčky, nebo jak ho popostrčit, aby nějaký krok udělal on?

Já se přiznám, že opravdu nevím - nikdy jsem muže nebalila, vždycky dělali první krok oni nebo to nějak vyplynulo ze situace. A hlavně vžydky jsem byla se staršíma, než jsem já, takže tam byla i jiná dynamika. Je mi jasný, že nějaký úsměvy tohle nespasí. Ale zvát ho rovnou někam mi přijde takový divný, nikdy tam není sám, vždycky jsou kolem spolupracovníci nebo zákazníci… :nevim:

Máte nějaký tip? :)

A jsi si jistá, že nemá v popisu práce se usmívat na každou, která je častým hostem? Aby tě hodně oškubali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
7.8.20 08:09
@Šarlota4 píše:
Napsala bych mu na papirek svoje cislo a jmeno. A bud se ozve nebo ne :)

Když si nemůže být ani v nejmenším jistá jeho zájmem, což @Serenna nemůže, tak mi tohle přijde jako opravdu velký trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
7.8.20 08:12
@Russet píše:
A jsi si jistá, že nemá v popisu práce se usmívat na každou, která je častým hostem? Aby tě hodně oškubali?

No, upřímně, mě na to upozornila kamarádka, že se na mě nějak usmívá a na jiný zákazníky tolik ne. Já tomu zprvu nevěnovala moc pozornost, protože je mladší…Tak jako tk je to fuk, jestli se na mě usmívá víc nebo míň, spíš mě zajímá, jestli z toho něco bude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
7.8.20 08:13
@Šarlota4 píše:
Napsala bych mu na papirek svoje cislo a jmeno. A bud se ozve nebo ne :)

To mi přijde dost invazivní. :) Spíš ho nějak popostrčit, aby tohle udělal on :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
7.8.20 08:15
@Serenna píše:
No, upřímně, mě na to upozornila kamarádka, že se na mě nějak usmívá a na jiný zákazníky tolik ne. Já tomu zprvu nevěnovala moc pozornost, protože je mladší…Tak jako tk je to fuk, jestli se na mě usmívá víc nebo míň, spíš mě zajímá, jestli z toho něco bude :mrgreen:

Rozhodně bych mu necpala lísteček s telefonem. Jako mladá holka jsem byla stydlivá a nějaký přímý útok by mě opravdu spíš vyděsil. Prohodit pár slov navíc by stačilo. Nic ve smyslu, že má sympatický úsměv a podobné žblebty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
7.8.20 08:19
@Russet píše:
Rozhodně bych mu necpala lísteček s telefonem. Jako mladá holka jsem byla stydlivá a nějaký přímý útok by mě opravdu spíš vyděsil. Prohodit pár slov navíc by stačilo. Nic ve smyslu, že má sympatický úsměv a podobné žblebty.

Přesně, to jsem tak nějak vycítila, že něco takhle přímého by ho fakt vyděsilo. Navíc mi to přijde trapný, když jsou kolem spolupracovníci. Stejně tak komentování úsměvu, očí apod. to je hrozně laciný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
7.8.20 08:21
@Serenna píše:
Přesně, to jsem tak nějak vycítila, že něco takhle přímého by ho fakt vyděsilo. Navíc mi to přijde trapný, když jsou kolem spolupracovníci. Stejně tak komentování úsměvu, očí apod. to je hrozně laciný :lol:

Maximálně bych pochválila kafe nebo to, co mi prodá. Jestli se mu líbíš, dozajista si všimne, že tam chodíš častěji. A dojde mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
7.8.20 08:25

Já bych ho nechala se snažit. Už to, že mu opetujes úsměv, je dost. Ať pohne zadkem on.

Příspěvek upraven 07.08.20 v 10:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
7.8.20 08:30
@Russet píše:
Maximálně bych pochválila kafe nebo to, co mi prodá. Jestli se mu líbíš, dozajista si všimne, že tam chodíš častěji. A dojde mu to.

Jo, to je dobrý, to bude stačit :)
Zase ho nechci zbytečně znervózňovat…stačí, že naposled jsme navázali delší oční kontakt, usmáli se na sebe a vzniklo z toho to, že totálně spletl to, co bylo na účtence - naúčtoval jiný kafe (levnější), odklepnul přijatou částku, která byla jiná, než co jsem mu dala, prostě chaos. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
7.8.20 08:34

Nedělala bych nic. Pokud on také nic, nebylo by nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
7.8.20 08:35
@lolink píše:
Já bych ho nechala se snažit. Už to, že mu operuje úsměv, je dost. Ať pohne zadkem on.

Přesně tak. Určitě bych počkala na další přímější signál, kromě úsměvu a nervozity nenesvědčuje nic pro to, že je do tebe blázen.

To, že je stydlivý sis vysvtělila tím, že tě ještě neoslovil? Co když ale prostě nemá zájem a jen se chová slušně?… nechci ti brát iluze, ale někdy vidíme věci jinak jen proto, že si to tak přejeme :think:… takže zkus vydržet a počkat si ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13354
7.8.20 08:41

Tak jestli je to v baru, tak se nabizi skvela prilezitost zeptat se ho na doporuceni drinku, treba mu rekni, at ti namicha nejakou svou specialitu. A kdyz to bude Vlhka bradavka (rozumej nejaky sexy koktejl :mrgreen:), tak mas jasno :pankac:
Pripadne aplikuj na kavu nebo jidlo. Pokud by se nechytil v normalni konverzaci, tak asi nema cenu nic podnikat dal-bud nema zajem, nebo je presprilis stydlivy a to taky asi neni neco, co bys chtela-mesice chlapa dobyvat :lol:

Příspěvek upraven 07.08.20 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama