Jak na někoho přestat myslet

Anonymní
5.3.21 10:58

Jak na někoho přestat myslet

Ahoj,
píšu anonymně, snad pochopíte proč. Mám přítele, bydlíme spolu, máme super vztah, ale jednu chvíli když byla krize jsem mu byla nevěrná s kolegou, narovinu párkrát jsem se s ním vyspala a občas jsme šli třeba na procházku. Jde o to, že s přítelem jsme to dali do kupy a oba se snažíme a teď máme opravdu krásný vztah. Ale prostě jsem asi citově narušená ženská a myslím na toho svého kolegu. Je ženatý - asi také nefunkční vztah, nebavíme se o tom, a má jedno dítě. Začala jsem se mu v práci vyhýbat, píše mi co se děje atd atd a já mu píšu že to prostě už nejde, vím že on by chtěl a štve mě, že já mám nutkání se s ním znovu vyspat, chybí mi hrozně, ale vím že nemůžu, je to takové to zakázané ovoce a moc mi tomu nepřidává že mi občas napíše i jen jak se mám a podobně, má mě rád a rozumíme si a sex byl úžasný ale to bylo všechno a nechci kvůli němu zahodit můj vztah, ale zároveň na nej nedokažu přestat myslet. Máte nějaké zkušenosti? (Ti co mě budou chtít odsuzovat věřte že já se potrestala sama a to černým svědomím co mám a nocí bez spánku, vím že to není normální a lituju toho že jsem něco takového začala). Ráda bych znala i vaše příbehy a jak se vám podařilo zapomenout a hledět si svého. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
5.3.21 11:15

Ty ale nemáš s přítelem super krásný vztah, jinak by jsi nemyslela na jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
5.3.21 11:24

Neporadim, ja bych si se zenatym nikdy nezacala.
Spis by ses mela zamyslet nad tim, jestli pritele opravdu milujes. Byt s nekym jen proto, abys nebyla sama, je hloupe. Je fajn, ze je hodnej, suprovej, pozornej, ale vas sex uz lepsi nebude a ty potrebujes vic. Tak si nalej cisteho vina a netrap vas oba. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34474
5.3.21 11:27

Hele a fakt je to tak, ze chces byt s tim svym chlapem nebo ze u tamtoho je nulova sance, ze se rozvede, takze lepis trosky? :think:

A jinak, chlapa se lze vzdycky efektivne zbavit, pokud budes chtít. Muzes mu srdceryvne vysvetlit, ze ses do nej zabouchla a kvuli tomu sel do kopru tvuj vztah a uvidis, jak rychle zaleze za svuj komp a neuslysis o nem :nevim: nebo to zkusit uprimne, ale jednoznacne: hele, lepim svuj vztah, to mezi nami povazuji za minulost a kamaradit se nechci a nemuzu, prosim respektuj to a nevyhledavej me. Dekuju. A pak uz mu neodpovidat.

Bojim se, ze ale nechces a on to velice dobre vi. Takze to beru, ze sis tady ulevila, jaky jsi charakter a jedeme dal ;)

Hele, drzim palce, at najdes to, co hledas :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3707
5.3.21 11:58
@Anonymní píše:.....
Máte nějaké zkušenosti? (Ti co mě budou chtít odsuzovat věřte že já se potrestala sama a to černým svědomím co mám a nocí bez spánku, vím že to není normální a lituju toho že jsem něco takového začala).

Na světě je hodně lidí, co odmítají uznat realitu, dokud do ní nenarazí.

Tvůj vztah s přítelem je naprosto v troskách, přítel se ještě snaží, ale za pár hodin nebo dnů ho to přestane bavit. Váš vztah se jen rozpadá pomaleji. A protože si to odmítáš připustit, neděláš ani nic pro jeho opravu. Jen pasivně koukáš jak jde do kytek.

Zkušenosti

• ti co podvádějí z nudy na to vždy doplatí, protože se vzpamatuje až když je pozdě.
  • funguje nepoměr mezi pohlavím, ženám se snadněji shání milenec, muži to mají těžší v tom, že někteří těm partnerkám a milenkám nechtějí lhát
  • muži to mají jednodušší v hledání trvalého vztahu a to že hrajou férově je výhodou.

Být tebou tam příteli prolustruju telefon, protože jeho vstřícné chování může být jen jeho černým svědomím. No nelze se mu divit, když o partnerku už přišel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
5.3.21 12:06

Ahoj. Já věřím, že máš super vztah. Přítel je hodný, takže ne vždy je akční. Což kolega je. Přítel vedle něho vypadá občas nudně…
Jsou muži, co prostě potřebují obdiv více žen.
Mám taky takového spolužáka, byl zadaný a přitom se setkával s mou kolegyní, samozřejmě jí říkal, že je ve stávajícím vztahu nespokojený, naštěstí to kolegyně ukončila a dobře udělala, protože ten nespokojený vztah proměnil v manželství… Jinak hrozně fajn chlap.
Ukončit se to dá jen, blokací čísla a v práci profesionálním přístupem.
A v hlavě si říkat, že on svou rodinu neopustí. Je pravděpodobnější, že ji spíše rozšíří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 12:30

@flavi
Moc Vám děkuji. Jste jediná kdo mi tu nenapsal, že se bojím být sama a že můj vztah je v troskách atd atd. Opravdu s přítelem chci být, miluji ho a zničilo by mě to, kdyby se semnou rozešel. A přesně jak říkáte, kolega je akční typ a hlavně mě hrozně obdivuje atd atd… prostě mi pomotal hlavu, ale neni to nikdo kdo bych chtěla aby se kvuli mě rozvedl nebo tak prostě čistě jen pobavení a myslím spíš na zažitky s ním a podobně..Děkuji za radu, blokaci jsem se doted vyhybala protože mi to přišlo dětinské, ale asi mi nic jiného nezbývá.

• Citovat
  • Nahlásit
901
5.3.21 12:34

Já jsem to teda nezažila, ale radím ti úplně utnout s kolegou kontakt. Narovinu mu říct, že mezi vámi něco bylo, ale že je to pryč a že chceš zůstat se svým partnerem, tak ať tě nechá být. Bude to pro tebe těžké, ale nenech si zblbnout hlavu někým, kdo je teď možná okouzlující a nevšední, ale časem bys s ním byla tam, kde jsi s přítelem. Nezahazuj vztah jen pro to, že je nudný a okoukaný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
5.3.21 13:37

Upřímně asi nemáš být ani s jedním. Kdyby jsi přítele opravdu milovala, tak nemyslíš na jiného. ;)
Okay, neříkám, že se nikdy ve vztahu nemůže stát, že jeden uklouzne a je nevěrný.
Ale jakmile je to opakovaně a myslíš na něj stále, tak to je problém a chudák tvůj „přítel“. Radši ať si najde slečnu, se kterou bude opravdu šťastný a nebude myslet na jiného…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat