Jak na nevolnosti v druhém těhotenství?

22.12.19 19:55

Jak na nevolnosti v druhém těhotenství?

Ahojte všechny. Už nevím kudy kam, tak se zkusím obrátit na Vás. Me první těhotenství, bylo bezproblémový, ani jsem nevěděla že těhotná jsem, kdyby mě nerostl pupik.. :lol: :lol:
Teď jsem podruhé těhotná ( 8tt) a je mi hrozně blbě od žaludku, skoro celý den, jídlo nemůžu ani cejtit a přitom vím že musím jíst, zkoušela jsem všechno, lízatka pro těhotné i sea bands( naramek), nezabírá nic, nemáte někdo zkušenosti s něčím co by mohlo pomoct, nebo trochu zlepšit? Děkuji za rady..
(Taky stav mám už 8 dní.. ) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23090
22.12.19 20:11

Nic, přežít až bude líp. Mě bylo blbě celý první trimestr bez zvracení, ale jíst jsem skoro nemohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
22.12.19 20:15

@verunka1234567 Ahoj, mně zabíralo jíst průběžně po kouskách rohlík :), jinak tu kdysi někdo zmiňoval doplněk stravy „Emesin“, tak na to mrkni, zkušenost nemám. Ať je brzy líp 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8673
22.12.19 20:24

@verunka1234567 jak pisi holky nic zvracela jsme od rana do vecera.. jedine co tak porad mit neco v žaludku treba mandarinku nebo banan proste aby zaludek nejel na prazdno pak to bylo horsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 20:34

Děkuji za rady, furt mám vedle postele bebe sušenky, a ovoce po ruce, ale i to do sebe s těží dostanu.. @pikola a neměla jsi pak žádný problémy s tím že jsi vůbec nejedla? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
22.12.19 20:36

Nakladane okurky. Coca cola. Zazvor nebrat, stipe to pak pri zpatecni ceste. Mne trikrat nepomohlo osm mesicu nic, tak ber jakekoli zlepseni jako uspech. A jist nemusis, neboj, dite roste dobre i za nedostatku jidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
22.12.19 20:38
@verunka1234567 píše:
Děkuji za rady, furt mám vedle postele bebe sušenky, a ovoce po ruce, ale i to do sebe s těží dostanu.. @pikola a neměla jsi pak žádný problémy s tím že jsi vůbec nejedla? :)

To pak doženeš, neboj :mrgreen: první trimestr jsem nepřibrala skoro nic. Ale taky jsem nebyla žádná kost a kůže teda :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
22.12.19 20:47

Ja zvracela cca 4 mesice tak 20× denne. Nejhorsi kocovina v zivote :,( pomahalo mi jenom zvykat (jidlo, jinak nic. Jakmile jsem polkla, bylo mi zase hrozne). Pribrala jsem 28 kilo. Pribrala bych s klidem 50, kdybych vedela, ze mi nebude blbe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 20:54

V deuhem tehotenstvi jsem mela mnohem horsi nevolnosti i mnohem dele (6-14tt), pomahalo mi jist casteji po mensich dávkách. Fujtajbl, drzim ti palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
22.12.19 23:20

Prvni nastejno, ani sem o tom nevedela :dance: ted sem skoncila 3. mesic a uz je to trosku lepsi, ale zacatky byly hruza :roll: jedla sem jen bily jogurt s hroznem nebo bananem. Lizatka pomohla na chvili v uplnem zacatku, pak uz ne. Docela zabiral zazvorovy caj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 00:47

Holky také se přidávám :). První těhu na které jsme čekali 3 roky a je to síla :(. Od začátku neuvěřitelné nevolnosti. Jsem v 7tt a většinu času ležím a spím. Cokoliv udělám, hned se zpotím a motám, při čištění zubů pocity na zvracení, úplně propocená, ale vždy to rozdýchám. Teď jsem se při nevolnostech naučila sníst čokoladku kinder. Sladké normálně nejím, jen úplně minimálně, ale teď bez kinder ani ránu. Piju ovocný čaj, mačkám pomeranče a cucám bombóny. Doufejme že bude lépe. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 07:35

První 4 měsíce, mínus 4 kg. Bylo mi zle, tak 2-6 denně jsem i zvracela. Pomáhalo mi stále něco žvýkat nebo cucat - docela se dal hroznový cukr a vděčná jsem byla za led, ten jsem cucala i kousala a byl super! Celkově jsem nesnesla nic teplého, naopak vše ideálně vychlazené až namrzlé :lol: mimčo je stále tabulkově v normách a cca kolem 14-16 tt nevolnosti ustaly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
24.12.19 10:15

Tak já taky bohužel žádné rady nenesu…jen vydržet :grinning: :head_bandage:. Tabletky ani lízátka proti nevolnostem nic… Jediné co nezvracim je hroznové víno. Ale teď jsme zdolali 14ty týden a už zvracím max. jednou denně. Od žaludku mi je špatně sice pořád, ale snad už se dají i tyhle nevolnosti na ústup a budu si to moct začít trochu užívat :wink:. Krásné Vánoce všem, ať jsou ti mrnousci v poradku :srdce: a my strávíme Štědrý den bez záchodové mísy :grinning: :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 10:55

Šťastné a veselé Vánoce

Děkuji všem za rady, zkusím všechny, zatím jsem u cocacoly, a celkem pomáhá :lol: :lol:
A chtěla bych Vám všem popřát šťastné a veselé Vánoce. Užívejte..:blush: :blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama