Jak na nočník u 2,5leté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana 85
Závislačka 2884 příspěvků 06.05.18 07:26
Jak na nocnik u dvou a pul lete

Ahoj, milionkrat rozebirany tema, ale ja uz fakt nevim jak na tu nasi holcicku.Jsou ji 2 a pul a proste absolutne odmita nocnik.Rve na nem jak tur. Porad jsem cekala, ze to teda zkusime prosti mesic ale pokrok zadnej.Kdyz uz ji donutim na nem sedet, tak sice rve, sedi,,nic neudela, obliknu ji a do minuty se pocura.Syn byl bez plen v roce a pul a ta s nima pujde snad i do skoly :zed: Uz mame doma 4 nocniky, vzdy jsem si rekla ze to je treba nocnikem, ale tim to nebude.Za chvili si asi otevre obchod s nocnikama :mrgreen:Mate nekdo dite ktere taky jeste v tomto veku bylo na plinach? A jak jste docilili vysledku?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 429 příspěvků 153 inzerátů 06.05.18 07:34

@Ivana 85
A normální záchod s redukcí jste nezkoušeli? Dcera (2roky) vidí mě nebo bráchu na záchodě tak chce taky, dokonce si tam sama vyleze.
Jinak ale úspěchy zrovna moc neslavine zatím. Baví jí čůrat na kytičky venku, ale zrovna v pátek se mi třikrát počůrala doma :nevim:
Syn byl také zdatnější. Ale já jí prostě i na cesty nechávám bez plen a venku se jí ptám jestli bude čůrat a to vždy chce a vycura se.
Taky čekám na zlom. Jinak kolem nás bylo mnoho dětí co měli pleny treba i do 3let, tak bych z toho nebyla zoufalá :palec:

ejhle
Závislačka 2632 příspěvků 06.05.18 07:43

Pred mesicem jsem resila stejny problem :mrgreen: a ve stejne vekove skupine. Mladsi ditko ne a ne odplenkovat. Na nocnik jsem rezignovala, chodi na dospelacke wc-bez redukce, pri pohledu na redukci stejna reakce jako na nocnik. A ono to jde. Pred cca mesicem jsem doma bez milosti zabavila pleny. Koupila jsem spodary a intimky. Ty vlepuju do spodaru. Takze pri nehode je ditko v mokru a nabytek/koberec je v suchu :mrgreen:

A jako veeelky pokrok. Uz to krasne zvlada. Obcas ma nehodu, ldyz se zabere do hry, pripadne kdyz ohlasi pozde a na ten zachod nedobehne vcas. Rano ma suchou plenu, velkou uz taky zvlada. dokonce ditko vzalo na milost i nocnik- proc odbihat od pohadky, kdyz muzu na nocnik. :roll:
Tak hodne stesti a nervu. Prvnich par dni jsem prala kazdy vecer i 15 spodaru :roll: :zed: :zed: :roll:

Ju21na
Povídálka 23 příspěvků 06.05.18 07:53

Také jsem byla zoufalá ze syna 2 a čtvrt roku. Ale před týdnem ho tam posadil tatínek a od té do doby chodi ????????????

brumi
Kelišová 5999 příspěvků 06.05.18 07:54

@Ivana 85 kolik má starší bráška? U nás dcera 5 let a syn 3 a půl ještě měsíc zpět to stejné, až jednou malou napadlo že má jít prcek s ní a ejhle pákrát šel s ní ona mu to vysvětlovala vždy také čůrala a dnes je zcela bez plen. A já se mohla přetrhnout vším možným jak ho naučit a nic, pak ta řekne a pán se naučí za pár dní :D. Někdy je dětská motivace od starších lepší než cokoliv jiného

Ada22
Kecalka 453 příspěvků 06.05.18 08:18

Možná bych ještě chvilku počkala. Starší vše docvaklo před 3 rokem a pak byla úplně v pohodě. Minimum nehod. Mladší má za dva měsíce 3 a teprve teď si začala říkat. S tím, že stihneme doběhnout. Jo a na ní vůbec neplatilo, že půjde preventivně se vyčůrat. To byl rev. Jde až ve chvíli kdy chce ona.

blumen
Hvězda diskuse 40738 příspěvků 06.05.18 08:23

Mala sedela na nocniku u TV u pohadek, nevychovne, ale sedela tam tim padem rada.

D- račice
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 06.05.18 08:24

Na internetu jsem četla, že se dětičky na nočník nutit nemají. Prý pro nočník musí dozrát :kytka:

mrav
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 06.05.18 08:51
@D- račice píše:
Na internetu jsem četla, že se dětičky na nočník nutit nemají. Prý pro nočník musí dozrát :kytka:

Má pravdu, předsedo. No, moje malá - spolehlivě se do nočníku vykaká, ale čurá všude. Máme léto, takže pije a chčije. :lol: :mavam:

D- račice
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 06.05.18 08:57
@mrav píše:
Má pravdu, předsedo. No, moje malá - spolehlivě se do nočníku vykaká, ale čurá všude. Máme léto, takže pije a chčije. :lol: :mavam:

Však ten náš chodí naostro a jakmile se mu chce tak začne brečet a chce plenku. Chodím za ním jako de.bil s nočníkem a říkám hačí, hačí.(vše nenasilně jen to zkouším, kdyby náhodou už dozrál :mrgreen: ).. :mrgreen: Nakonec teda ne a plínka to jistí :zed: :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10140 příspěvků 06.05.18 09:13

Hehe, ja jsem v zahranici a kdyz jsem odplinkovala 2.5 leteho, tak jsem byla za hrdinku, ze tak brzy :mrgreen: To jen pro. uklidneni. Jinak syn se „prepnul“ prakticky ze dne na den…po mesicich zkouseni, lepsich a horsich dnech, obdobich, kdy na nocniku sedel a kdy ho vzteky hazel pres pokoj, se jednoho dne vzbudil, sundal plinku, vycural se do nocniku a od te doby je bez plinek. Cetli jsme hodne ruzne knizky, povidali si o tom, ukazovali…a pak kdyz zacal, tak asi 14 dni dostaval nalepky za kazdy uspech, aby si to zafixoval. Ja na to ani nejak netlacila, ale davala jsem mu moznost si ten proces uvedomit, nechavala jsem ho naostro a furt vysvetlovala a utirala louze, ven chodil s plinkou, a pak mu to jednou proste secvaklo.

Příspěvek upraven 06.05.18 v 09:16

Kytičkaaa
Extra třída :D 11353 příspěvků 06.05.18 09:16

Já mám syna 2 roky a 1 měsíc a taky je to boj. Na zahradě má boxerky a tepláky. Když za nim chodím a něco za vycurani slibim, tak super. Jakmile to nechám na něm, tak se pocura… Aapon mi na ten nocnik chodí, to je úspěch posledních 14 dnů…

Kytičkaaa
Extra třída :D 11353 příspěvků 06.05.18 09:18

Akorát na velkou mi na nocnik nejde :-(

Kajak18
Kecalka 162 příspěvků 06.05.18 09:18

Já dávala za nočník lentilky, za čůrání jednu za kakání dvě. V dvaceti měsících byla bez plen i na noc. Jinak bonbóny nedostávala, tak tam kolikrát seděla dokud nevypotila aspoň kapku.

vejilka
Závislačka 4151 příspěvků 06.05.18 09:21

Měli jsme stejný problém. Až teď v necelých 3letech si tak nějak říká. Přes noc vydrží, ale přes den se kolikrát počura. Na výlety mu pleny dávám stejně. Zas máme problém s velkou potřebou. Tu nikdy neudělal do wc. Tak kdybyste mi někdo poradil, jak to podchytit. Udělá to klidně do slipu. U malé potřeby mi pomohlo odměňovat jako psa :roll: Dát hodně tekutin, a posadit na nočník. Nebo hodně pomohl oblíbená hračka, syn má medvídka, skrz kterého jsem mluvila, ukazovala, jak se sedí na wc, pobizet, malej to miloval

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama