Jak na otok po píchnutí hmyzem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia_013
Povídálka 11 příspěvků 07.08.18 09:11
Jak na otok po píchnutí hmyzem

V noci mě do brady bodl/kousl nějaký hmyz a teď ji mám nateklou. Jsem na to docela citlivá, i po píchnutí včelou mám nohu dvakrát větší :zed: normálně bych prostě počkala až to splaskne samo (používám led a ocet), ale zítra mě čeká oslava a já tam nechci mít dvojitou bradu :roll: :roll: nemáte někdo zkušenosti s tím, jak rychleji otok splasknout :nevim:?

Reakce:
Tableta
Závislačka 4321 příspěvků 07.08.18 09:12

@Mia013 chladit :nevim: a máznout fenistilem z ledničky.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7568 příspěvků 07.08.18 09:18

Fenistil, kolečko cibule, pokud máš nějakou tabletku na alergii vzala bych klidně i tu…

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 07.08.18 09:32

Na alergický otok Ibalgin gel… :mavam:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3473 příspěvků 07.08.18 09:38

@Mia013 příbuzná byla silně alergická a pomáhala jí jen kalciová injekce. Jestli je to až tak špatné, navíc natéklé v oblasti brady/krku, zavolala bych lékaři a domluvila se. Pokud je to jen klasický štípanec, zkusila bych fenistil.

xjuklickova
Kelišová 5247 příspěvků 1 inzerát 07.08.18 09:38

Osvedcil se mi tee trea olejicek a po zaschnuti fenystil gel

tumpach
Kelišová 6538 příspěvků 07.08.18 09:50

já používám tea tree olej a fakt super, :) a určitě bych to i chladila

halflive
Stálice 80 příspěvků 6 inzerátů 07.08.18 10:17

Octovy obklad

Aduš8
Závislačka 3399 příspěvků 07.08.18 10:24

Používám Tea Tree. Ocet už ne,protože třeba na bodnutí od muchničky nepomůže,naopak to zhorší,protože nějak reaguje s tím jejím jedem

Ariadne
Echt Kelišová 8759 příspěvků 07.08.18 10:57

Cibule,fenistil kapky a fenistil mast nebo muzes i francovku

cverunka
Závislačka 2768 příspěvků 07.08.18 11:46

Dala bych si prášek od alergie a namazala octanovou mastí. Já osobně mám pocit, že Fenistil gel mi nikdy nepomohl.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >