Jak na podzim obléknout miminko do autosedačky?

49
24.9.20 17:25

Jak na podzim obléknout miminko do autosedačky?

Ahoj,

prosím poradte. Jak oblékáte na podzim (ráno teploty mezi 5-10 stupni) miminko do autosedačky? Fusak do autosedačky nemáme. Máme plyšový tlustý overal nebo zimní kombinézu a na to jsem myslela peřinku. Co myslíte? Je nutné pořizovat ještě fusak jen do autosedačky? Jak to praktikujete vy?

Děkuju.
Verča

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5274
24.9.20 17:29

To jezdíte v autě tak, že tam máte stále uvnitr 5-10 stupnu? To v něm nemáte topení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
24.9.20 17:30

@Cenarius
Topení máme, ale když je venku zima a než se auto zahřeje, taky to chvilinku trvá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
24.9.20 17:32

Do autosedačky nepatří zimní kombinézy ani silné bundy. Dokud byly děti ve vajíčku bylo to snadné, oblékla jsem teplé legíny a mikinu a přikryla dekou. S autosedačkou, co je trvale v autě je to trochu horší tam musím děti na cestu do auta obléknout a před usazením do autosedačky zase svléknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
24.9.20 17:34

A tu chvilinku to vydrží i když nebude nabalený do „-30 na 2 hodiny v kočáře“. Pak vytahovat uvařený dítě do zimy je určitě mnohem horší. Tj. nikdy jsme to takto neřešili a dítě v pohodě zimu přežilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
24.9.20 17:34

Kombineza, nebo bunda do autosedacky nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8169
24.9.20 17:37

Já bych pro jistotu dala body, overal, kombinézu i fusak! Jo a samozřejmě tu peřinu nahoru.
To víš, v autech mrzne, nemají topení…

Proč si pořizuje děcko někdo, kdo ho neumí ani obléknout a musí se ptát na netu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
24.9.20 17:40

Dcera jako novorozenec jela v prosinci v plyšovým overalu. Prezila bez újmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
24.9.20 17:42

Miminko bych necpala do žádné zimní kombinézy, co budeš dělat až bude -10? Normálně obléct a do vajíčka jsem měla takovou tu deku “prý fusak), který rozbalíš, tak se nebude potit. Jo abys poznala jestli děťátku není zima, tak mu nesahej na ruce, ale za krk 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
24.9.20 17:47

Já myslela do vajíčka a omlouvám se, vím, že blbý dotaz, ale je to moje první mimčo a nechci udělat chybu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12680
24.9.20 17:49

Zimni kombinezu v zadnem pripade, nejenom ze dite uvaris, jeste je to I nebezpecne. Plysovy overal je naprosto postacujici. Pripadne decku navrch, ale to spis az do mrazu, podle toho, kde parkujete teda. Ono jim je v tech vajickach teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8073
24.9.20 17:50

Idealni je auto nastartovat chvili pred jizdou a nechat trochu prohrat, ale to fakt az v mrazech.
Jinak ja davala v zime min teplou nebo vic teplou kombinezu a pod to jen body, abych si usetrila oblikani. Na podzim staci chlupata mikina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8073
24.9.20 17:52
@veru130 píše:
Já myslela do vajíčka a omlouvám se, vím, že blbý dotaz, ale je to moje první mimčo a nechci udělat chybu. :(

Ber to tak, ze cim vic si mimco odmala otuzis, tim lip. Mensi oblikani spis neseme blbe my dospeli, nez ze by to tem detem nejak moc vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
24.9.20 17:54

@veru130 nenechte se rozhodit, nikdo ze zacatku nevi. ;) Miminko oblecte normalne, do dlouhych kalhot, mikinky, nebo do overalu a jenom ho poradne zabalte do teple deky nebo perinky, at pak muzete v aute sundavat vrstvy, ldyz se zahreje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
24.9.20 17:54
@Šmoulice píše:
Já bych pro jistotu dala body, overal, kombinézu i fusak! Jo a samozřejmě tu peřinu nahoru.
To víš, v autech mrzne, nemají topení…Proč si pořizuje děcko někdo, kdo ho neumí ani obléknout a musí se ptát na netu? :roll:
:mrgreen: Kdyz jsem byla s prvnim ditetem na kyclich, pripadala jsem si jak Herodes. Holka mela body a teplacky a pres vajicko jsem dala decku - z auta jsem sedacku nesla asi 200 metru. Byl rijen, slunicko, asi 10 stupnu. Mimina okolo cepicky, rukavicky, teply overaly pres obleceni a jeste navrch deky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama