Jak na první sex

Anonymní
15.7.21 07:44

Jak na první sex

Ahooj lidi, potřebuji pomoc, je mi 19 a ještě jsem neměl sex. Pár vztahu jsem už měl, ale nikdy to nedošlo až k tomu finálnímu. Nevíte nějaký rady, nebo něco jak bych toho mohl docílit? Holku nehledám jen na sex, ale i na vztah, akorát je to s těma holkama těžký. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
15.7.21 08:14

Hlavne to nehrot. Bud v klidu a nakonec ti nejaka da.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
15.7.21 09:33

Koukni na nějaký romantický film. Těžké to s holkama není. Prostě jí pozvi někam na zmrzlinu, normálně spolu choďte, líbej jí, hezky jí říkej, ber jí na výlety, mezi kamarády. Přes mazlení a tak se prostě k sexu postupně propracujete. Nečekej, že to bude za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
15.7.21 09:40
@Anonymní píše:
Ahooj lidi, potřebuji pomoc, je mi 19 a ještě jsem neměl sex. Pár vztahu jsem už měl, ale nikdy to nedošlo až k tomu finálnímu. Nevíte nějaký rady, nebo něco jak bych toho mohl docílit? Holku nehledám jen na sex, ale i na vztah, akorát je to s těma holkama těžký. :?

Asi by bylo dobrý nejdřív navázat nějaký ten vztah. Pak můžeš řešit, jak na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
15.7.21 09:49

Na to žádná rada není. To prostě přijde samo, hlavně to nehrotit. Pokud nehledas jen sex, ale vztah, chtělo by to s nějakou slečnou začít vztah budovat a to vše ostatní přijde samo. Ty tomu můžeš jít naproti tím, že budeš vyrážet mezi lidi. Je léto a je na to ideální období. Byl by v tom čert, kdybys nenarazil na nějakou, s kterou si budete rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
15.7.21 09:53
@Freeandwild píše:
Koukni na nějaký romantický film. Těžké to s holkama není. Prostě jí pozvi někam na zmrzlinu, normálně spolu choďte, líbej jí, hezky jí říkej, ber jí na výlety, mezi kamarády. Přes mazlení a tak se prostě k sexu postupně propracujete. Nečekej, že to bude za týden.

Na zmrzlinu?? :D Je mu 19 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
15.7.21 10:11

@nototo proč by devatenáctiletý nemohl pozvat holku teď v létě na zmrzlinu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32814
15.7.21 10:13
@Anonymní píše:
Ahooj lidi, potřebuji pomoc, je mi 19 a ještě jsem neměl sex. Pár vztahu jsem už měl, ale nikdy to nedošlo až k tomu finálnímu. Nevíte nějaký rady, nebo něco jak bych toho mohl docílit? Holku nehledám jen na sex, ale i na vztah, akorát je to s těma holkama těžký. :?

Nech to plynou. Až bude přitažlivost, bude sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32814
15.7.21 10:14
@nototo píše:
Na zmrzlinu?? :D Je mu 19 :D

Mně je 43 a kdyby mě někdo pozval na zmrzlinu, jdu bez řečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418

Jinak přesně, jak píšou ostatní, pozvi holku na procházku / zmzlinu / kafe / pivo (prostě podle toho, co preferujete), buď k ní pozorný (ale ne vtíravý), aby měla důvod jít s tebou i na další rande. Postupem času z toho třeba bude chození, líbačky, nějaké ty ošmatlávačky až jednou přijde i ten sex :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32814
@Ja-rekk píše:
Na to žádná rada není. To prostě přijde samo, hlavně to nehrotit. Pokud nehledas jen sex, ale vztah, chtělo by to s nějakou slečnou začít vztah budovat a to vše ostatní přijde samo. Ty tomu můžeš jít naproti tím, že budeš vyrážet mezi lidi. Je léto a je na to ideální období. Byl by v tom čert, kdybys nenarazil na nějakou, s kterou si budete rozumět.

Léto je ideální doba na první lásky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
15.7.21 10:52
@Anonymní píše:

Buď sám sebou a mysli pozitivně. Ženská se s tebou nesmí nudit, je dobré když ji umíš rozesmát. Ale samozřejmě ne za každou cenu dělat šaška. Je taky dobré, když se zajímáš o okolní svět a venuješ se něčemu smysluplnému. Nejlépe tomu, co by mohlo trochu zajímat i tu ženskou. Pak už to přijde samo. Taky jsem začínal pozdě. Na druhou stranu v devatenácti ještě není tak úplně pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 10:58

Hlavně v klidu a na pohodu. A ono to půjde. Někdo na to hupsne po prvním rande, někdo na třetím, někdo třeba až po měsíci. Ale víc jak dva měsíce nečekej. Zvláště v tvém věku. Sex je ve vztahu důležitý a pokud se k tomu slečna nebude mít, jdi o dům dál. Jak říká jedno pravidlo: Nedá Ti tahle, dá Ti jiná ;-) A čas na tomhle skvělém světě je příliš krátký.

A bacha na friend zone - oblíbený nástroj vyčůraných slečen. Bude Tě udržovat jako že něco bude, bude Tě to něco stát, ty budeš skákat, ale nakonec z toho nic nebude.

Závěrem ještě jedna rada: Pipinu má každá, ale použitelných holek, je čím dál méně.

Drž se kámo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
15.7.21 11:02

Zaznělo to tu, ale tesat do kamene ženy mají rádi pozitivní chlapy.
Léto je ideální na první coit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 11:05
@Mužconemájméno píše:
Hlavně v klidu a na pohodu. A ono to půjde. Někdo na to hupsne po prvním rande, někdo na třetím, někdo třeba až po měsíci. Ale víc jak dva měsíce nečekej. Zvláště v tvém věku. Sex je ve vztahu důležitý a pokud se k tomu slečna nebude mít, jdi o dům dál. Jak říká jedno pravidlo: Nedá Ti tahle, dá Ti jiná ;-) A čas na tomhle skvělém světě je příliš krátký.

A bacha na friend zone - oblíbený nástroj vyčůraných slečen. Bude Tě udržovat jako že něco bude, bude Tě to něco stát, ty budeš skákat, ale nakonec z toho nic nebude.

Závěrem ještě jedna rada: Pipinu má každá, ale použitelných holek, je čím dál méně.

Drž se kámo!

No tak tohle je rada dne, to mě fakt rozesmálo :lol: To byl můj manžel asi hodně divnej, když jsme spolu v mých 19 a jeho 21 randili půl roku a až pak došlo na sex co? :lol: :lol: :lol: A divnej je vlastně dotěď, když to se mnou vydržel dalších 16 let a na rozchod to stále nevypadá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat