Jak na širší boky a zadek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 19:35
Jak na širší boky a zadek

Ahoj!!! :)

Chtěla bych poradit :-) máte někdo finty nebo rady, jak rozšířit boky a zadek? Zajímají mne, jak cvičení, nebo i triky s oblečením :)

Jsem štíhlá 173cm/58 kg, ale vůbec nepřibírám na zadku, bocích a nohách. Celkem mě to štve, líbí se mi štíhlé holky, co mají širší boky :) každý den dělám 100 dřepů a zadek se zpevnil, ale stejně je furt malý.

Jo a těhotenství, ani porod nepomohl :D jsem pořád stejná… :(

Raději anonymně, děkuji…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 09.01.17 19:36

Na objem zadku musíš dřepovat se zátěží :)

Kelsey
Hvězda diskuse 44785 příspěvků 09.01.17 19:42

Bud ty drepy a nebo posilovna, ted si samo nevzpomenu, jak se tomu stroji nadava :mrgreen: to lezis a pritahujes zatez nohama k sobe a od sebe, ja to mam nejradeji, ale musela jsem ubrat a chodit na to obcas ne pokazde, pac to dela ten zadek takovy po nejake dobe az moc tvarovany. Chlapum se to libi, mi samotne uz to prislo moc, jak po plastice zadku.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 09.01.17 19:50

Klidne ti pulku sveho zadku dam, jestli mas zajem  :mavam:

kuchle
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 49 inzerátů 09.01.17 19:56

Dám ti také kus svého :lol:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 09.01.17 19:59

@kuchle Také jsem chtěla nabídnout výpomoc… mohla bych rozdávat=DD

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 09.01.17 19:59
@Anonymní píše:

Chtěla bych poradit :-) máte někdo finty nebo rady, jak rozšířit boky a zadek? Zajímají mne, jak cvičení, nebo i triky s oblečením :)

Jsem štíhlá 173cm/58 kg, ale vůbec nepřibírám na zadku, bocích a nohách. Celkem mě to štve, líbí se mi štíhlé holky, co mají širší boky :) každý den dělám 100 dřepů a zadek se zpevnil, ale stejně je furt malý.

Raději anonymně, děkuji…

8o 8o 8o tak tohle slyším vidím poprvé v životě že někdo chce mít větší zadek 8o :lol: :lol: :lol:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 09.01.17 20:00

Jinak taky ti nabízím kus svého i boky ti daruji chci za to jen aby sis přijela co nejdřív :lol:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 09.01.17 20:01
@snažilka maminka píše:
8o 8o 8o tak tohle slyším vidím poprvé v životě že někdo chce mít větší zadek 8o :lol: :lol: :lol:

když jsi opravdu hubená a to zakladatelka asi bude, tak můžeš mít úplně plochý zadek a jsou na to speciální cviky, abys na něm nabrala :)

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 09.01.17 20:04

@tamata věnují ji třičtvrtě svého a nemusí dělat speciální cviky :lol:

katty1987
Kecalka 117 příspěvků 09.01.17 20:06

Taky si říkám, že začnu dřepovat s činkami :-) jinak posilovnu už taky zvažuji :-)

jj prsa mám, ale s tím zadkem to je horší :D na těch partiích nepřiberu a nepřiberu :-(

Příspěvek upraven 09.01.17 v 20:07

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 09.01.17 20:06

Do fitka a dřepovat pořádně, pěkně osu na záda, přidávat závaží a to uvidíš jak to poroste! :lol:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 09.01.17 20:06
@snažilka maminka píše:
@tamata věnují ji třičtvrtě svého a nemusí dělat speciální cviky :lol:

no kéžby to šlo přerozdělovat. Taky bych si šla stoupnout na něco do fronty :jazyk: :mrgreen:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 09.01.17 20:12

@tamata já bych momentálně mohla rozdávat úplně že všeho nechala bych si jen výplň v bříšku to je to nejcennější a to nedám :lol: :P ale jinak se holky klidně stavte a mužem se domluvit :mrgreen: :mrgreen:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 09.01.17 20:19
@Anonymní píše:

Raději anonymně, děkuji…

na zadek míň opakování, větší zátěž - klidně ty dřepy. S bokama bohužel asi moc nehneš, šířku pánve ani ukládání tuku nezměníš…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >