Jak na skvrnu od rajčete?

sai
149
8.6.13 14:41

Jak na skvrnu od rajčete??

Holky, malý mi včera vyrazil z ruky rajče na bílý triko. Hned jsem to zkoušela namočit, dala jsem na to Ariel na skvrny, uz jsem to i vyprala, ale zůstaly fleky :,( Nemáte některá prosím typ co s tím??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1490
8.6.13 14:47

Pokud mas moznost, triko namocit a nechat uschnout na primem slunci, po uschnuti kdyztak zopakovat.
Jinak co zkusit Vanish primo na skvrnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13646
8.6.13 14:53

Zkus žlučový mýdlo, to jediný se mě nejlépe osvědčilo na skvrny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
8.6.13 15:28

Moje mamka zase používá na skvrny trochu jaru, já to vyskoušený nemám ale když malý pere třička umatlany tak žádný skvrny nemá používá prášek lanzu a na skvrny vždy nakape jar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
8.6.13 15:36

Mne sa na tieto prirodne skvrny od vsetkeho ovocia a zeleniny najlepsie osvedcil ecover na skvrny. zatial vzdy vsetky zisli dole, aj ked som ich neriesila hned :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
8.6.13 16:27

Přeperu žlučovým mýdlem z dmka, namydlené nechám i přes noc, ráno hodím vyprat, pověsím přímo na sluníčko. Voala, nové triko. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
8.6.13 16:28

Je čistě bílé? Jestli jo, tak Savo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sai
149
8.6.13 16:33

Ano, je čistě bílé. O savu jsem taky uvažovala, asi vyzkouším napřed to žlučový mýdlo ;) Tak holky moc děkuju za rady :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
8.6.13 16:59

U nás také žlučák, Vanish a dát to na sluníčko, to vytáhne hodně skvrn :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23018
8.6.13 19:30

@panenka87 To mě napadlo taky hned, ale mě na už vyprané nepomáhá. Musím do dát hned na čerstvou a nechávám klidně den dva namydlené. Jinak, jak píšou holky, na sluníčko nebo zkusit ještě něco na skvrny. Mě se z trička malé i z mého skrvny od rajčat vyprali časem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
8.6.13 22:09

Skvrny od jakýchkoliv příkrmů (včetně rajčat, brokolice, špenátu, mrkve) z bodyček nejen bílých ale i vzorovaných likviduju Savem. Do kyblíku 3 l teplé vody, 1 víčko normálního Sava (žádnej Perex), namočím, zamíchám vařechou, nechám 10 minut, vymáchám, vyperu a jsou jako nový.
Proto taky kupuju bodyčka bílý nebo bílý s obrázkama, ne barevný.
Když si nejsem jistá, co to udělá, vyzkouším nejdřív na nějakým neexponovaným místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
9.6.13 19:02

Já nedám dopustit na Codi Energi - nastříkat, nechat 10 min působit, přejet kartáčkem a dát prát. Vypere vždycky každou skvrnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sai
149
9.6.13 19:27

Holky tak jsem koupila to žlučový mýdlo, dala sušit na sluníčko a fakt to pomohlo. Díky, jste zlaté :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
5.3.15 16:04

Holky a když je látka šedá? Na teplákách? Půjde to ještě zachránit??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat