Reklama

Jak na smrad z nového koberce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freematka
Stálice 74 příspěvků 16.01.17 14:35
Jak na smrad z nového koberce??

Předevčírem jsme položili nový koberec a strašně smrdí. Je to takový ten kobercový smrad, jako když vedjete do té prodejny. Dělá se mi z toho špatně a úplně mě pálí oči. Co s tím dělat? V pátek tam má spát návštěva a v tom pokoji se nedá ani vydržet :-/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 14:45

Vetrat, vetrat… vic asi nevymyslis. Ja ten smrad miluju :P

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 16.01.17 14:45

Taky máme zrovna nový a pomohlo prostě jen několikrát vysát… jo a pálila jsem svíčky a vonný olejíčky ale to nevim jestli pomáhalo :nevim:

LLLL
Kelišová 5942 příspěvků 16.01.17 14:47

Dle meho akorat tak vyvetrat :nevim: Kdyz mi kdysi nasi poridili novy koberec, nekolik noci jsem spala mimo svuj pokoj, to se nedalo. Ale nemyslim, ze to trvalo nejak dlouho… :think:
Napada me leda nechat vycistit - prohnat vodou - jestli to z toho vytahne tu chemii, tudiz to, co zpusobuje smrad. Ovsem pak je ten koberec zrejme zbaven veskere ochrany a bude brzy vypadat jako stary :nevim:

freematka
Stálice 74 příspěvků 16.01.17 14:49

A myslíte že by zabral ten Vanish na koberce co se zapracuje a vysaje (suchá cesta)? Větrám to furt, ale stejně, smrdí mi od toho celý byt :(

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 16.01.17 14:50
@freematka píše:
A myslíte že by zabral ten Vanish na koberce co se zapracuje a vysaje (suchá cesta)? Větrám to furt, ale stejně, smrdí mi od toho celý byt :(

Tohle nasypala kamarádka na koberec a hodně těžko se toho zbavovala. Vůbec se to nechtělo z koberce vysát.

Zuzinka555
Závislačka 2970 příspěvků 16.01.17 14:53

Pred 14 dny jsem resila stejny problem. Vetrat, vetrat, vetrat…

freematka
Stálice 74 příspěvků 16.01.17 14:55

@Zuzinka555 A zmizelo to až za ty 2 týdny? :poblion:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 370 inzerátů 16.01.17 14:55

Řešila jsem to odložením smotaného koberce na balkon. vždycky po pár dnech jsme zkusili dát dovnitr a kdyz zase zacal zavanet smotali jsme a zase sel ven

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 15:06

Ja bych na ten koberec nedava hlavne zadnou chemii, krome vysavani nijak necistit, jinak bude za chvilku jak starej.

Zuzinka555
Závislačka 2970 příspěvků 16.01.17 15:08

@freematka Az ted mam pocit, ze uz to necitim. Ale rozhodne bych na novy koberec nedavala zadny vanish. Denne jsem ho vysavala jak uz tu nekdo psal a to si myslim, ze taky pomohlo. Neboj, vycichne.

Zuzinka555
Závislačka 2970 příspěvků 16.01.17 15:09

@freematka radeji bych koupila nejakou vuni do zasuvky a vetrala a vetrala

Jana525
Závislačka 4764 příspěvků 16.01.17 15:20

Nic s tim podle me nenadelas, mozna ho zkusit vydrbat octovou vodou, to by mozna pomohlo na tu chemii, ale jista si tim nejsem.

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 16.01.17 15:40

Možná posypat jedlou sodou a po nějaké době pořádně vysát, soda pohlcuje pachy. Nebo dát aspoň do té místnosti misku se sodou, taky možná mletou kávou, to prý taky odsmraďuje.
Nevím, co by ta soda v koberci udělala… :nevim:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 16.01.17 23:40

Pritel natahl do pracovny koberec - smrdelo to intenzivne 3m a to tam bylo otevreny okno v lete prave furt, obcas to citim i ted, spat se tam teda nedalo… vzala jsem to nejakym sprejem na koberce co ma na sobe kartac a pak vysala, nezabralo, pak nejakym praskem na koberce, taky nic. Jedine si pujcit vysavac co cisti vodou

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama