Jak na spánkový režim u 5 měsíčního miminka

15.12.19 12:55

Jak na spankovy rezim u 5 měsíčního miminka

Ahoj vsem.Chci se zeptat a i poprosit o radu.Mam 5mesicni holcicku, od narozeni měla koliky atd, malo spala.Ve 3,5mesicich si diky tomu tak otocila den a noc ze už jsem nevedela co mam delat.Ted mesic zkouším na rady maminek, budit prez den, vypadá to u nás takhle
9.00 vstavame, jenže po hodin už zase knuci ze chce spat, ukládám v 11,spi 2 nebo 2,5hodiny pak budim, znova chce spat kolem 15-16h, to spi 2hodiny, koupeme v 19h, po koupani usne a budim po 20 minutách a přichází chvíle kdy je jako motorová mys????od 22h rve, vsteka se, nemuzu ji uspat(kocarek, na ruce, houpat, nosit v šátku, prso )nic????usina třeba až ve 2rano, jsem už vyrizena, nevim si rady…Když jsem ji nebudila po koupani, dala si 2h a vzhuru byla i do 4 do rana????mate nějakou radu? jak nastavit ten den aby večer spala normalne? Dekuji za rady! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1819
15.12.19 13:06

Můžu leda sdílet náš režim (taky pět měsíců), ale každé dítě to má trochu jinak.. Vstáváme v sedm, ale už po osmé je unavený, tak kratší spánek, cca hodinku, pak do jedenácti vzhůru, poté delší spánek, do dvou až tří, pak kolem páté malý chrupík a v sedm do hajan. Osobně bych zkusila nechat po té jedenácté spát dle potřeby, starší syn spal třeba i čtyři hodiny, a naopak zkrátit to spaní odpoledne. Přeju hodně sil, snad se to povede zlepšit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 13:54
@kočkodlak píše:
Můžu leda sdílet náš režim (taky pět měsíců), ale každé dítě to má trochu jinak.. Vstáváme v sedm, ale už po osmé je unavený, tak kratší spánek, cca hodinku, pak do jedenácti vzhůru, poté delší spánek, do dvou až tří, pak kolem páté malý chrupík a v sedm do hajan. Osobně bych zkusila nechat po té jedenácté spát dle potřeby, starší syn spal třeba i čtyři hodiny, a naopak zkrátit to spaní odpoledne. Přeju hodně sil, snad se to povede zlepšit!

Zkusim to no:see_no_evil:je to silene, moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5757
15.12.19 14:41

:hug: půl roční dítě mi nespí nějak extra, ale díky bohu za to, že nemá otočený režim. Asi bych si denní spánky zkrátila na minimum - max 45min, jen poobědový nechala jak potřebuje. Takže ze začátku ukládat třeba x krát za den, ale nechat jen zdřímnout. Režim se neotočí ze dne na den. Dcera má půl roku a má 4 spánky denně v různých délkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama