Jak na špatné usínání?

70
1.4.16 06:40

jak na spatne usinani

Maminky, uz si nevim rady. Mame dvoumesicniho chlapecka a uz tyden nam nemuze vubec zabrat kdyz jde spinkat. Trva to i treba 3 hodky nez poradne usne. Vzteka se u toho, pritom mu celou dobu padají ocicka.je i takovy neklidny, haze rucickama. Muze nekdo poradit? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1259
1.4.16 07:12

@lenit a jak ho uspavate? Je jen v postýlce? U nás pomohl kojící polštář. Dala jsem ho podél postýlky a Elli ho měla okolo sebe. Tak spala až do doby, co začala v posteli vstávat. Pak už jí překážel.
Nebo zkuste bílý šum. Moc bych nezvykala na uspavani na rukou apod. To pak zas budete řešit jak se toho zbavit :-D.
Dudlika má?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
1.4.16 08:09

Pokud dvouměsíční miminko nemůže usnout, tak potřebuje uspat. jestli mu to trvá 3 hodiny, tak potřebuje uspat jakkoli. pokud to neděláte ( protože nošením na rukou ho rozmazlíte), je to podle mne týrání dětí.

takže zkusit uspat u prsa. určitě pevně zavinout (zkusit třeba Miracle blanket ). nabídnout dudlík, pustit bílý šum. ale já houpala. na rukách třeba, ale je to nejnáročnější, lepší třebav náručí na míči. nebo zkusit závěsnou houpačku na dveře třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
1.4.16 08:16

@lenit zkuste dávat spát dřív jak se děti přetáhnou tak je hrozně těžké uspat i toho největšího spáče, jinak klasika zavinout, bílý šumm pohoupat, šátek… nebo prostě maminku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.16 13:04

U syna pomaha zavinovacka+kojici polstar okolo+vypraveni nebo +kolotoc a drzeni ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama