Jak na strie po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 26.02.18 10:18
Jak na strie po porodu

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti. Pi porodu mi zůstali strie na stehnech a trošku na bříšku, vůbec se mi to nelíbí. Slyšela jsem o různých olejích a mastech ale nevím jaká pomáhá. Prosím o vaše rady co pomohlo na strie vám. Děkuji :)
P. S. Prosím jen ty co to maji vyzkoušené..

Reakce:

Heivka
Závislačka 3201 příspěvků 26.02.18 10:28

Pomůže jenom čas, strie zesvětlají a nebudou tak výrazné, já mám strie z puberty (zadek a prsa) a za 17 let po mazání vším možným jsou stále tam kde jsou, už to hodně dlouho neřeším, zvykla jsem si a manželovi se líbí. Po těhotenství se přidaly strie na břiše, beru je jako známku toho, že mám krásného zdravého chlapečka.

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 26.02.18 10:38

Asi nijak..hodně pít at se pokožka co nejvíc napne..jsou olejíčkama zesvětlit ( časem zesvětlí i sami ), ale určitě není nic zázračného po čem zmizí..

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 26.02.18 10:54

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 2 inzeráty 26.02.18 11:07

Nicim, nevyhazuj penize za drahe kremy, je to uplne k nicemu. Pomuze jedine cas, trochu zesvetlaji. Jedine laeser.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29054 příspěvků 26.02.18 17:28
@Zireael píše:

pochybuji, že se jedná o reálnou fotografii. A přirovnání strií k žebrování tygra je leda mazání medu okolo huby.Ta vyfotoshopovaná modelka totiž nemá k těm striím svraštělou kůži, což jde ruku v ruce.

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 27.02.18 04:40

Tak děkuji za rady, manžel taky říká že mu to nevadí, ale přeci jen pro ten můj pocit…No nedá se nic dělat. Hlavně že mimi je zdravé. :srdce: :)

Zuzulunka
Kecalka 151 příspěvků 28.02.18 21:08

Ja měla taky z dětství, nějaké na bocích vzadu na zádech a na stehnech ale teď v těhotenství to je teda mazec.. :zed: to bricho :( Jako by mi tam prorustali kořeny stromu.. chci pak zkusit Bi Oil tak snad alespon zesvětlají :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >