Reklama

Jak na strie po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 26.02.18 10:18
Jak na strie po porodu

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti. Pi porodu mi zůstali strie na stehnech a trošku na bříšku, vůbec se mi to nelíbí. Slyšela jsem o různých olejích a mastech ale nevím jaká pomáhá. Prosím o vaše rady co pomohlo na strie vám. Děkuji :)
P. S. Prosím jen ty co to maji vyzkoušené..

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 26.02.18 10:28

Pomůže jenom čas, strie zesvětlají a nebudou tak výrazné, já mám strie z puberty (zadek a prsa) a za 17 let po mazání vším možným jsou stále tam kde jsou, už to hodně dlouho neřeším, zvykla jsem si a manželovi se líbí. Po těhotenství se přidaly strie na břiše, beru je jako známku toho, že mám krásného zdravého chlapečka.

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 26.02.18 10:38

Asi nijak..hodně pít at se pokožka co nejvíc napne..jsou olejíčkama zesvětlit ( časem zesvětlí i sami ), ale určitě není nic zázračného po čem zmizí..

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 26.02.18 10:54

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 26.02.18 11:07

Nicim, nevyhazuj penize za drahe kremy, je to uplne k nicemu. Pomuze jedine cas, trochu zesvetlaji. Jedine laeser.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28550 příspěvků 26.02.18 17:28
@Zireael píše:

pochybuji, že se jedná o reálnou fotografii. A přirovnání strií k žebrování tygra je leda mazání medu okolo huby.Ta vyfotoshopovaná modelka totiž nemá k těm striím svraštělou kůži, což jde ruku v ruce.

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 27.02.18 04:40

Tak děkuji za rady, manžel taky říká že mu to nevadí, ale přeci jen pro ten můj pocit…No nedá se nic dělat. Hlavně že mimi je zdravé. :srdce: :)

Zuzulunka
Kecalka 146 příspěvků 28.02.18 21:08

Ja měla taky z dětství, nějaké na bocích vzadu na zádech a na stehnech ale teď v těhotenství to je teda mazec.. :zed: to bricho :( Jako by mi tam prorustali kořeny stromu.. chci pak zkusit Bi Oil tak snad alespon zesvětlají :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama