Jak na tchyni, už si nevím rady

Anonymní
17.11.19 20:03

Jak na tchýni, uz si nevim rady

Zdravím vás, omlouvám se za anonymitu, nechci aby se někdo toto dozvěděl, že toto řeším,
Zajímal by mě váš názor, s přítelem jsme spolu pres 5 let, obema nam je 22 let a cely nas vztah resime jen jeho mamu a tatu, nemuzou pochopit ze je dospely a nemuze byt jen snima, je to tema na dlouho, hlavni poznamka( maji dost penez) takze trosku nos nahoru, a jeho mamka se me snazi furt ponizovat, nosi pritelovi jidlo, pritom varim kazdy den, hubne aby pry byla hubenejsi nez ja, porad se s necim vytahuje ze ona umi vse nejlepe, a dokonce zarli i na svoji mamu nemuzeme ani k pritelovi babicce protoze jinak mame peklo, Dozvedela jsem se, ze me pomlouva s holkou ktere je stejne jako me, ze nejsem hezka atd, proste furt neco, nejake sceny a nebo ponizovani urazeni, vytahovani se, nevim co mam dal delat jestli tam jezdit a nebo ne, pritel mi rekl ze je nepotrebuje ze jsem hlavni ja a ze tam stejne nebude jezdit ale ja nechci aby si myslel ze mu to zakazuji a kvuli me tam nemuze i kdyz ten je z nich taky dost na prasky uz, prosim poradte mi nekdo nevim co dal, jak se mam chovat, jestli si mam vse nechat libit protoze jsem mladsi :( jestli mam vse trpet :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1451
17.11.19 20:19

Ja k tchyni taky jezdim jen jednou rocne na vanoce, absolutne jsme si nesedly, je nafucena kdyz neprijdu na oslavu apod, ale ja na ni nemam, mamzel s ni take moc nekomunikuje, vidi se tak jednou za ctvrt roku na deset min, a pak ten vanocni obed, na tvym miste pokud pritel chce tak at tam jezdi, ty na ni kasly, pokud bude mit kecy tak si z toho nic nedelej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9559
17.11.19 20:24

No tak, tvorite sice par, ale nejste manzele, nemate deti, netvorite spolu rodinu. Tak muzes setkani s ni omezit na minimum.
Nicmene, je to mama tveho pritele a bude se v tve blizkosti vyskytovat porad. A az budete mit deti, bude i v roli babicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 20:28

Buď ráda, že máš přítele, který ví, kde je jeho místo (to se často nevidí). Přestaňte tam jezdit, nebo případné návštěvy omezte na minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.19 20:28

Ja bych tam nejezdila vubec, proc si dobrovolne nechat libit takove chovani? Manzelovi bych rekla, ze nemam problem s tim, ze bude jezdit sam. Kdyz nebude, je to jeho rozhodnuti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49170
17.11.19 20:30

Nejste manzele, neni to zadna tchyne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
17.11.19 22:30
@Venetia píše:
Nejste manzele, neni to zadna tchyne :D

To je jen slovíčkaření. :mrgreen: Jinak poradím, ať vzájemné setkání omezíš a přítel tam může přece i bez tebe. Přece jen to jsou jeho rodiče a ještě bys byla za tu potvoru, kvůli které nechce vídat svoji maminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama