Jak na těhotenské bříško ..po šestinedělí

872
12.6.15 13:01

Jak na těhotenské bříško ..po šestinedělí

Ahojky, za dva týdny mi končí šestinedělí, před 4 týdny jsem porodila dvojčátka.. a stále vypadám jako těhulka :-). Nejsem vůbec sportovní tip, nikdy jsem nechodila cvičit, ale také žádný pecivál :). Poradíte, prosím, jak na těhotenské bříško? Předpokládám, že za dva týdny mi, kdy mi končí šestinedělí, už nezmizí :) Díky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2265
12.6.15 13:08

@Barborika Tak to jsem zvědavá co ti kdo napíše. Já mám dvouletou holčičku-poslední rok cvičím a těhotně vypadám pořád :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
12.6.15 13:15

@Barborika takhle brzo bych to ještě neřešila.. mi se začalo vytrácet tak po 4 měsících.. teď je klukovi 9 m, fakt už žádné nemám. Zapojila jsem dlouhé procházky s kočárem, sem tam běh, sem tam posilování břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
12.6.15 13:18

@Barborika mam 9tydnu po porodu dvojcat
Rozhodne necvic dokud te neuvidi fyzioterapeut.

Ja tam.jdu pristi tyden.
Byla sem u jednoho a poslal k primari tam.jdu za tyden a pak budu cvicit pod dohLedem

mam rozestup, povolene panevni dno a popadly mocsk.

Kila dole, ale. bricho jako v 5m.

Kdyz se cvici blbe akorat se to zhorsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
12.6.15 13:23

@Barborika

Ahoj, ja rodila v lednu. Za tehotenstvi jsem bribrala 12 kg, po navratu z porodnice mi zustalo cca 6 kg. Ted mam svou vahu, bricho na pohled asi stejne jako pred otehotnenim. Hodne mi poomohl stahovaci pas po porodu, taky se dost hybu (chuze) a cviceni s kocarky. Jen na bricho necvicim jen dychaci cviky, mam stale rozestoupene brisni svaly. Ale na pohled to neni videt, na omak bohuzel bricho je furt trochu povolene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
12.6.15 14:31

Já bych to takhle brzy taky moc neřešila, přece jen bříško rostlo 9 měsíců, tak nelze čekat, že bude za pár týdnů v původním stavu :)
Já neměla dvojčátka a stejně jsem vypadala jako těhotná ještě půl roku po porodu, prostě to nějak nešlo, i když jsem cvičila. Pak jsem trochu upravila stravu, na cvičení se vyprdla, spíš jsem chodila na procházky a shodila jsem 12kg a nějak se ztratilo i bříško pak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 14:43

@Barborika zalezi, zda to brisko je zpusobene nezavinutou delohou nebo vytahanou kuzi. Pokud mas vytahanou kuzi a previs, nepomuze nic krome abdominoplastiky. Spis se ti ale telo jeste dava do poradku, dej mi cas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama