Jak na to, aby žena neodmítla setkání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
generio
Kecalka 132 příspěvků 30.12.17 22:06
jak na to, aby neodmitla setkani

Ahojte damy, pani, diskutujici :-)
Pred nejakou dobou jsem si psal se zenou ze seznamky. V te dobe byla single, ovsem ja nikoliv.
To ostatne vedela, tudiz u ni uz ze samotne podstaty nakonec vysumelo to, ze bychom se meli poznat.
I kdyz mela zajem, proste se bala.
Pote se dala s nekym dohromady a v soucasne dobe spolu ziji.My dva jsme v obcasnem pisemnem kontaktu.
Pro me tato zena byla velice zajimava a ja bych ji rad nazivo videl, to je ostatne i duvod, proc sem pisi a chci se s timto poradit :-)
Uz v dobe, kdy jsme byli v kontaktu se sejit nechtela, ze se boji citu.
Nevim zda, bych uspel s navrhem setkani ted, kdyz je zadana.
Presto se ptam, jak na to, abych nebyl s pozvanim odmitnut :-)? Nemyslim si totiz, ze nejak kousu.
Nebo je vazne tak strasny problem se s nekym videt a posedet :nevim:?.Ja bych se chtel videt uz jen treba ze zvedavosti, copak vy zeny zvedave nejste :-)?
Dekuju za postrehy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12255 příspěvků 30.12.17 22:09

Kdybych s někým žila, fakt bych neprahla po tom se scházet s někým, kdo mi ani předtím nestál za schůzku. To je jediná na světě?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 30.12.17 22:09

Když tak ji napiš, že ji chceš koupit nějaký opožděný dárek-třeba rifle. A právě musí s Tebou do obchodu, protože nedokážeš odhadnout velikost. To ji určitě nabudí. To je dobrá návnada pro rybičku. :D

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 30.12.17 22:14

Prostě jsi jen zvědavý, jestli splňuje tvoje představy?
Ta pokud se s tebou nechtěla vidět kvůli tomu, žes byl zadaný, tak mi nepřijde moc pravděpodobné, že by se s tebou sešla, když je zadaná ona…
Napiš jí, že by ses s ní rád sešel osobně, ale to rozhodnutí nech na ni.

Bong
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:15

@Božislava no já bych se Teda nenechala navnadit na to jít si zkoušet rifle s chlapem, kterého jsem v životě neviděla, nechtěla se s nim sejít jako svobodná a teď bych měla vztah. 8o Za mě, ne nebyla bych zvědavá a myslím, že by se zakladatel mel porozhlédnout jinde :P

Esmeralda75
Závislačka 4230 příspěvků 30.12.17 22:16

No člověče, k tomu ti napíšu jen to, že kdybych byla zadana na jejím místě, tak už bys mě teda nezajímal. Navic když jsi byl na seznamce a to zadanej, bych si o tobě myslela svoje a o to poznat tě naživo bych nestala vůbec. Jestli je chytrá, tak se ti na setkání vykasle.

GabinkaCh
Závislačka 2568 příspěvků 30.12.17 22:17

To je tak neodolatelná? najdi si volnou, ne?

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 30.12.17 22:18

Já ji plně chápu, za prvé, co dělá zadaný chlap na seznamce, za druhé ze zásady se se zadanými chlapy jako single žena neseznamuji. Ona byla na seznamce, aby poznala partnera pro život, toho teď našla, tak proč by měla teď ztrácet čas s tebou, když má někoho jiného a třeba tím „ohrozit“ současný vztah. Nech ji žít a už ji nekontaktuj.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 30.12.17 22:23

@generio Tak podle meho se nebala tehdy ani ted, ale proste jen jsi ji byl krapet volnej :mrgreen:. Take jsem mela v portfoliu takove zajemce. Na obcasny pokec dobry, ale potrebu videt je jsem nikdy nemela.
Ehm..to byla jeste doba predinternetova a predseznamkova.

Příspěvek upraven 30.12.17 v 22:23

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12255 příspěvků 30.12.17 22:23
@Bong píše:
@Božislava no já bych se Teda nenechala navnadit na to jít si zkoušet rifle s chlapem, kterého jsem v životě neviděla, nechtěla se s nim sejít jako svobodná a teď bych měla vztah. 8o Za mě, ne nebyla bych zvědavá a myslím, že by se zakladatel mel porozhlédnout jinde :P

Tak pořádný rifle nejsou za dvě stovky a oni se ani neviděli, takže taky pochybuju, že zrovna tohle by ji nalákalo. Maximálně ťuknout na kafe, ale nepředpokládám, že by se chytla.

generio
Kecalka 132 příspěvků 30.12.17 22:30
@Božislava píše:
Když tak ji napiš, že ji chceš koupit nějaký opožděný dárek-třeba rifle. A právě musí s Tebou do obchodu, protože nedokážeš odhadnout velikost. To ji určitě nabudí. To je dobrá návnada pro rybičku. :D
:lol: nebo nejake hrnce na sporak? :D :D vtipu si cenim :kytka:
Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 30.12.17 22:31

No aby se pak nebránila chvatem s pánvičkou…

generio
Kecalka 132 příspěvků 30.12.17 22:32

@myskalucka jezisku, vy jste se teda do te moralky oprela zvostra… nebojte, s vama se setkat nechci.

generio
Kecalka 132 příspěvků 30.12.17 22:35

@Malaga asi jsem exot… ale kdyz jsme oba do sebe investovali tolik casu psanim a volanim, nevidim nic zleho na tom se videt osobne. Takhle si zkratka prijdu jako bubak :think:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 30.12.17 22:36

@generio A proč by se s tebou měla chtít scházet, když je zadaná?
Nebo ty už jsi snad nezadaný?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >