Jak na to reagovat

17.4.17 10:44

Jak na něj reagovat?

Dobrý den, chtěla bych poradit z da to mám zkusit s jedním klukem. Je mu 30 let. Jednou mě šel doprovázet domu z diskotéky a chtěl hned na mě facebook. Hned mi začal vyznávat lásku a psát hodně silná slova, že mu na mě záleží a že by chtěl poznat moji dceru a už plánoval výlety a psal každý den.. Posílá mi zamilované obrázky a písničky a tvrdí, že mě miluje, i to vzkázal po známé, že mě miluje. A to mě přitom nezná, teda zná mě jen cca 3 hodiny jak jsme si byli jednou sednout a už mi tvrdí, že mě miluje a že mu na mě záleží. A píše každý den, že budu s nim štastná, že ví, že jsem ta pravá a že by se chtěl stavit nebo jestli nejdu s nim někam a já mu na to odpovídám stručně a že se každý den stýkat zatím nechci, že mám i svůj život a že jsme byli spolu jen jednou a že nevím co si myslet o těch jeho zprávách. A ptal se mě jestli mu věřím a já mu odpověděla, že nevím, že jsem spolu byli jen jednou a že to chce čas. (Ale měla jsem nedávno takovou zkušenost- Když na mě kluk tak rychle vybalil tak silná slova, tak mu šlo jen o sex, tak nevím jestli to nebude ten samý případ a chtěla bych poradit jak to zjistit a prokouknout a jestli to má cenu abych to s nim zkusila)
Nadále mi píše denně na mobil i na Facebook, že by se chtěl stavit a že mě chce vidět. Řekla jsem mu že je to na mě moc rychlý a že ani s moji dcerou ho zatím nebudu seznamovat. On i tak mi píše, že by se stavil…
A dnes opět se chtěl stavit a já mu odpověděla, že dnes nejsem doma a on na to jestli prý nejsem s mým bývalým, což nevím proč mi napsal když se s žádným bývalým nestýkám. Připadá mi to divný mě takhle podezírat když se ani nějak neznáme, jen 1 večer a to, že na mě jde tak rychle. Prosím poradte jak mám na to reagovat? Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17384
17.4.17 10:47

Co zkusit napsat do Brava? Toto bude mimo rozsah chapani zdejsich uzivatelek, soude tedy dle sebe. Nedokazala jsem ten text ani precist.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:48

@Natálie.20 To je furt jeste ten Bulhar :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2594
17.4.17 10:49

8o boze… bravo hadr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6719
17.4.17 10:49

No, podle mého je to malinko „zoufalec“ takový dolejzání by mně odpudilo. :nevim:
Jestli mu jde jen o sex a tobě jde o to, aby mu nešlo jen o sex, tak mu ho nedej a zjistíš jak dlouho mu to „dolejzání“ vydrží. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:50

Ne, to není bulhar, Píše mi ještě jeden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:51

Uju, děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:52

Za pravopis. chyby se omlouvám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:53

Tak pokud mu jde jen o sex, tak mu ho nedavej hned a uvidíš jak dlouho mu tohle vydrží :think:
Takhle to aspoň nějak zjistíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 10:56

On mi už říkal, že mu nejde o sex, ale že je do mě zamilovaný, ale je mi divný jak mě dnes podezíral a to jsem přitom spolu byli jen jednou. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 11:00
@Natálie.20 píše:
On mi už říkal, že mu nejde o sex, ale že je do mě zamilovaný, ale je mi divný jak mě dnes podezíral a to jsem přitom spolu byli jen jednou. Co si o tom myslíte?
Že tě chce dostat jen do postele, nic víc. Během 3 hodin vyznávat lásku umí jen ti, co si potřebují „zasunout“ a jsou rádi, že jím nějaká slabomyslná na totok skočí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741
17.4.17 11:00

Takže ty máš hned 2 podobné? Tak se rozhodni, když tě oba tak uhánějí. A tento je tedy čech nebo také bulhar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 11:02
@hudečice píše: Že tě chce dostat jen do postele, nic víc. Během 3 hodin vyznávat lásku umí jen ti, co si potřebují „zasunout“ a jsou rádi, že jím nějaká slabomyslná na totok skočí.

Ehmmm…ale celkem se da rict, ze tenhle si umel vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 11:03

Tento je Čech a uhánějí mě oba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 11:04

Takový jednání by mě odradilo. Jde mu jen o jedno. Pokud tě miluje po takový krátký chvíli, tak to se asi zamilovává dost jednoduše a za chvíli zas může být zamilovaný do nějaké jiné. Tenhle pán by mě teda nelákal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama