Jak na to/něj přestat myslet?

Anonymní
27.2.20 14:13

Jak na to/něj přestat myslet?

Ahoj, před dvěma a půl lety jsme měli s přítelem krizi, rozešel se se mnou s tím, že nějak neví, jestli je schopný žít ve vztahu (tou dobou jsme spolu byli přes 2 roky), já to tenkrát brala jako definitivní konec. Od dětství mám kamaráda, do kterého jsem byla v pubertě zamilovaná, ale nic nebylo, čas od času jsme si napsali, jak se ten druhý má, cca jednou za čtvrt roku. Když jsme se rozešli s přítelem, začal se ozývat mnohem víc, cca obden, i když o mém rozchodu nevěděl. Časem jsme se začali vidat, dost jsme si zase začali rozumět, bohužel to asi 2× skoncilo v posteli. Od začátku věděl, že kdyby se ke mně chtěl přítel vrátit, tak ho zpět vezmu a řekla jsem mu, ať si nedělá žádnou naději. No zamiloval se do mě, on mi taky nebyl lhostejný, bylo to sice fajn, ale on není chlap pro mě, jsme každej jinej (on kouří - ja cigarety nenávidím, on si rád zajde někam za zábavou a opít se - Já na zo vůbec nejsem, máme i úplně jiný názory ohledně děti, práce.. ). S přítelem jsme se po třech měsících vrátili k sobě, tudíž jsme to s kamarádem utnuli, snažil se mě přesvědčit, brečel, měla jsem výčitky, žádný problémy ale nedělal, kontakt jsme ukončili. Přítelovi jsem o tom neřekla, taky jsem nechtěla vědět, jestli s někým něco měl během těch 3 měsíců. Pořád to ve mně ale hlodalo, přišlo mi to takový nedoreseny a cítila jsem se jako mrcha, co využila kamaráda, když nikoho jinýho neměla.

Včera se kamarád znovu ozval, má nějaký problémy, chtěl si popovídat, nějak jsme se ale dostali k tomu, co se mezi námi stalo, omluvila jsem se, řekla jsem, že mě to mrzí. On mi řekl, že na mě často myslí, přemýšlí jaký by to se mnou bylo atd., i když má přítelkyni, nevěděla jsem, jak reagovat. Od včera na to pořád myslím, zase se cítím hrozně. Cítím se provinile jak ke kamarádovi, tak příteli a nějak nevím, jak z toho ven.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1927
27.2.20 14:17
@Anonymní píše:
Ahoj, před dvěma a půl lety jsme měli s přítelem krizi, rozešel se se mnou s tím, že nějak neví, jestli je schopný žít ve vztahu (tou dobou jsme spolu byli přes 2 roky), já to tenkrát brala jako definitivní konec. Od dětství mám kamaráda, do kterého jsem byla v pubertě zamilovaná, ale nic nebylo, čas od času jsme si napsali, jak se ten druhý má, cca jednou za čtvrt roku. Když jsme se rozešli s přítelem, začal se ozývat mnohem víc, cca obden, i když o mém rozchodu nevěděl. Časem jsme se začali vidat, dost jsme si zase začali rozumět, bohužel to asi 2× skoncilo v posteli. Od začátku věděl, že kdyby se ke mně chtěl přítel vrátit, tak ho zpět vezmu a řekla jsem mu, ať si nedělá žádnou naději. No zamiloval se do mě, on mi taky nebyl lhostejný, bylo to sice fajn, ale on není chlap pro mě, jsme každej jinej (on kouří - ja cigarety nenávidím, on si rád zajde někam za zábavou a opít se - Já na zo vůbec nejsem, máme i úplně jiný názory ohledně děti, práce.. ). S přítelem jsme se po třech měsících vrátili k sobě, tudíž jsme to s kamarádem utnuli, snažil se mě přesvědčit, brečel, měla jsem výčitky, žádný problémy ale nedělal, kontakt jsme ukončili. Přítelovi jsem o tom neřekla, taky jsem nechtěla vědět, jestli s někým něco měl během těch 3 měsíců. Pořád to ve mně ale hlodalo, přišlo mi to takový nedoreseny a cítila jsem se jako mrcha, co využila kamaráda, když nikoho jinýho neměla.Včera se kamarád znovu ozval, má nějaký problémy, chtěl si popovídat, nějak jsme se ale dostali k tomu, co se mezi námi stalo, omluvila jsem se, řekla jsem, že mě to mrzí. On mi řekl, že na mě často myslí, přemýšlí jaký by to se mnou bylo atd., i když má přítelkyni, nevěděla jsem, jak reagovat. Od včera na to pořád myslím, zase se cítím hrozně. Cítím se provinile jak ke kamarádovi, tak příteli a nějak nevím, jak z toho ven.

No a ještě dodej, že s přítelem vám to teď neklape a že nad tím tak trochu uvažuješ, že byste se mohli někdy vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 14:24
@Tomkins píše:
No a ještě dodej, že s přítelem vám to teď neklape a že nad tím tak trochu uvažuješ, že byste se mohli někdy vidět.

To určitě ne, s přítelem nám to klape a i kdyby ne, tak tuhle kapitolu otevírat znovu nehodlám, protože vím, že to chlap pro mě není, vím o něm i dost věcí, který bych opravdu nezkousla.

• Nahlásit
  • Citovat
404
27.2.20 14:25

Já se ti nedivím. Na tvém místě bych se taky cítila hrozně. Ty ses totiž dost hrozně zachovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 14:30

Takže on s tebou takto komunikuje, i když ví, že máš vztah a on má přítelkyni? Z jakého důvodu tohle chování toleruješ, sneseš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 14:36
@nakreslenypanacek píše:
Takže on s tebou takto komunikuje, i když ví, že máš vztah a on má přítelkyni? Z jakého důvodu tohle chování toleruješ, sneseš?

No to, že píše něco takového i když má přítelkyni mě úplně moc neudivuje, když se začal ozývat tenkrát, taky věděl, že mám vztah, nemohl vědět, že jsme se týden předtím rozešli, takže to mě taky úplně nepřekvapuje. Včera jsem ho vyslechla, podpořila ho, řekla jsem, ať mu vše dobře dopadne a rozloučili se, kontakt s ním jsem nijak neprodluzovala a myslím se, že se zase nějakou dobu neozve, jen se to ve mně zase probudilo a cítím se provinile.

• Nahlásit
  • Citovat
1927
27.2.20 14:41
@Anonymní píše:
No to, že píše něco takového i když má přítelkyni mě úplně moc neudivuje, když se začal ozývat tenkrát, taky věděl, že mám vztah, nemohl vědět, že jsme se týden předtím rozešli, takže to mě taky úplně nepřekvapuje. Včera jsem ho vyslechla, podpořila ho, řekla jsem, ať mu vše dobře dopadne a rozloučili se, kontakt s ním jsem nijak neprodluzovala a myslím se, že se zase nějakou dobu neozve, jen se to ve mně zase probudilo a cítím se provinile.

No tak se ciť provinile, však tohle by se ti na chlapovi taky nelíbilo, kdybys do něj byla zamilovaná a on by se přitom vrátil ke svojí ex. Poučení pro příště. Pokud nejsi zamilovaná, ale on jo, neměla bys ho tahat za nos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 14:47
@Tomkins píše:
No tak se ciť provinile, však tohle by se ti na chlapovi taky nelíbilo, kdybys do něj byla zamilovaná a on by se přitom vrátil ke svojí ex. Poučení pro příště. Pokud nejsi zamilovaná, ale on jo, neměla bys ho tahat za nos.

Já ho ale za nos netahala, hned při první schůzce jsem mu řekla, ať si od toho nic neslibuje, že jsem čerstvě po rozchodu a kdyby pritel o to stal, tak se k nemu vrátím. On se vidal s dalšíma holkama, myslela jsem, že to oba bereme kamarádsky, že se do mě zamiloval mi řekl až když jsem se vracela zpět k příteli.

• Nahlásit
  • Citovat
1927
27.2.20 15:07
@Anonymní píše:
Já ho ale za nos netahala, hned při první schůzce jsem mu řekla, ať si od toho nic neslibuje, že jsem čerstvě po rozchodu a kdyby pritel o to stal, tak se k nemu vrátím. On se vidal s dalšíma holkama, myslela jsem, že to oba bereme kamarádsky, že se do mě zamiloval mi řekl až když jsem se vracela zpět k příteli.

No tak proč se cítíš provinile? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 15:24
@Tomkins píše:
No tak proč se cítíš provinile? :nevim:

Nevím, říkám si, že jsem se s ním vůbec neměla začínat bavit, aby se to nestalo, na druhou stranu jsem mu řekla, jak to je, nedělala jsem nic, cim bych dávala najevo nějaký větší zájem.. A teď nevím, jestli to teda takhle fakt řeší i po dvou letech a tolik jsem mu ublížil, nebo jestli na mě něco hraje..
Zároveň se cítím provinile i kvůli partnerovi, nepřijde mi v pohodě, že mi nějaky, kluk píše, zr na mě myslí atd…

• Nahlásit
  • Citovat
1927
27.2.20 15:54
@Anonymní píše:
Nevím, říkám si, že jsem se s ním vůbec neměla začínat bavit, aby se to nestalo, na druhou stranu jsem mu řekla, jak to je, nedělala jsem nic, cim bych dávala najevo nějaký větší zájem.. A teď nevím, jestli to teda takhle fakt řeší i po dvou letech a tolik jsem mu ublížil, nebo jestli na mě něco hraje..
Zároveň se cítím provinile i kvůli partnerovi, nepřijde mi v pohodě, že mi nějaky, kluk píše, zr na mě myslí atd…

Tak jestli na tebe někdo myslí, to teď asi nijak neovlivníš, ne? A když mu napíšeš „sorry, ale co bylo, to bylo, teď mám přítele“, pak nemá ani přítel důvod být naštvanej.

A jestli to v sobě řeší i po dvou letech, nebo to hraje, tak má to na věc nějakej vliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 16:31
@Anonymní píše:

8o Tím spíš nechápu, proč to toleruješ, když víš, jaký je, už delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 16:52

Po 3 mesicich ses vratila k priteli? tak tos to vzala s kamaradem dost hopem ne? jo kdyz si nekdo dela z pi*ci trhaci kalendar tak k tomu hold komplikace patri Jsi ku a dobre ti tak Uzivej

• Nahlásit
  • Citovat
1.3.20 17:05

Proč se ptáš tady, když sama nejlíp musíš vědět, ke komu tě srdce táhne, ne? Ale já si myslím, že bys chtěla, aby se o tebe utkali na život a na smrt a ty byla bez odpovědnosti, co? Akorát je blbý, že bys pak stejně byla nešťastná, že nevyhrál ten druhý, protože ty vlastně nevíš, co doopravdy chceš… :dance:
To vím totiž jenom já - nakopat do pr… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama