Jak na trému před autoškolou? pomáhá jóga?

6
13.11.19 18:26

Jak na trému před autoškolou? pomáhá jóga?

Ahoj, měla bych dotaz. Potřebuju se uklidnit před zkouškama z autoškoly, budu je dělat už napopáté, nejsem typ co jezdí hrozně, s učitelem to dávám úplně v pohodě ale když je zkouška s komisařem tak vždycky vymyslím nějakou blbost a pokazím si to.
Jsem typ člověka, který je nervózní i před zkoušením ve škole, nevíte co s tím?
Pomůže jóga nebo to je prostě jen v hlavě? jsem už fakt marná a nevím co s tím, kolikrát ráno kvůli toho nejím protože mi je špatně a ták. Poraďte, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2228
13.11.19 18:29

Spis se nauc predpisy a jezdi jako spilujezdec a koukej na situace a auta kolem. Lepsi nez resit blbou jogu, ta te ridit a predvidat nenauci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
13.11.19 18:29

Pokud cvičíš a vždycky se u toho uklidníš, tak asi trochu pomůže. Mohla bys zkusit i homeopatika na trému GELSEMIUM SEMPERVIRENS 9CH. Koupíš normálně v lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
13.11.19 18:35

@KV1234
Tak samozřejmě, že je to v hlavě. Jako doufám, že tě na silnici nepotkám, protože neudělat zkoušky 1, OK, ale 4×? To už mi přijde jako hardcore. To budeš stejně řešit jakoukoliv krizovou situaci? Pustíš volant a začneš ječet nebo jak? Promiň, ale pro tohle se snad ani nedaji najit slova útěchy a povzbuzení. Doufám, že budeš soudna vůči sobě a hlavně ostatním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21725
13.11.19 18:41

Jeeee, doufam, ze nejsi z Olomouckeho kraje aspon :jazyk:.To nemyslim vylozene zle, ale proste takovy lidi za volantem nechces potkavat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4902
13.11.19 19:03

Když jsem začala jezdit rok po autoškole aktivně do provozu zjistila jsem, že mi pomáhají cucave bonbóny. Manžel zase ze začátku používal žvýkačky. Jak ta pusa mele, tak se nějak lépe sepne soustředění. ;)
Jinak nevím, kde děláš autoškolu, ale v Praze nás šlo ke zkoušce 12 a udělala to jedna holka, která to dělala na potřetí a bylo mi řečeno, že je to úplně standardní úspěšnost. Že víc lidí vyhodí než pustí. To jen taková podpora, že to neznamená, že jsi neschopná. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
13.11.19 19:09

@Filanda tak to rozhodně neni standart ani v Praze, takovýhle blábol. Ted jsem dělala řidičák na „A“. Testy společné i pro jiné skupiny vč. „B“, a úspěšnost byla více něž 90%. Nemluvím o testech, tam je to fakt jen o tobě. A opakovaný neúspěch si prostě respekt a soudnost žádá. Ale chápu, že si to ti dotyční nemyslí a hledají si berličku jinde. My, co to daly napoprvé, to holt vnímáme jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 19:15

@KV1234 Pochybuju, že pomůže jóga, je to v hlavě, zkus zapomenout, že je komisař v autě. Mysli jenom na jízdu, na auto, na to co děláš… Těžko se radí, moje dcera je taky takový nervak, přitom je chytrá, všechno umí, ale jak dojde na zkoušky, je v háji.. Zkoušky v autoškole dělala 3×, instruktor nechápal, protože s ním jezdila úplně v pohodě, jak sedl komisař do auta, hned stres.. No už je to přes dva roky a jezdí úplně bez problémů i dlouhé trasy, cizi města, lepší řidička než já po 20letech :lol: Hoď se do klidu to daš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4902
13.11.19 19:17

@alimdar hele já nevím. Já pak udělala jízdy tady za Prahou hned a instruktor tady říkal, že kvůli tomuhle odešel z Prahy a začal vyučovat tady. Že je tam nízká úspěšnost, protože komisaři jsou hodně přísní od toho skandálu s úplatky před lety a tím, že se na opravný termín čeká klidně měsíce mu hodně žáků vypadlo úplně a museli platit celou autoškolu a že ho to demotivovalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
13.11.19 19:29

@Filanda nevím a netvrdím, že to tak nemohlo být, každopádně čerstvá zkušenost je jiná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
13.11.19 21:35

V Jihlavě taky zkoušky poprvé a podruhé udělá naprosté minimum lidí. :nevim:
K otázce, na stres jsem začala brát třezalku a trochu to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
13.11.19 21:38

To chce panáka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
13.11.19 21:44
@jakanas píše:
To chce panáka

Jo, aby pak za volant už nemohla usednout vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 22:19

@KV1234 za co tě 4× vyhodili? Potřebuješ si ty situace nacvičit. Na stres můžou pomoci bachovy esence tzv. Krizovky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 22:20
@zuzikka píše:
Pokud cvičíš a vždycky se u toho uklidníš, tak asi trochu pomůže. Mohla bys zkusit i homeopatika na trému GELSEMIUM SEMPERVIRENS 9CH. Koupíš normálně v lékárně.

Máš s nimi zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama