Reklama

Jak na vypracované bříško?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.09.18 21:42
Jak na vypracovane brisko?

Ahoj, merim 167 a vazim 57, jsem stihla ale ne vychrtla. Nemam nejaky speky, ale chtela bych mit pevne brisko a trochu i vypracovane ctverecky na brisku.. jen nevim jak toho docilit. Je tu nekdo kdo ma takto vypracovane brisko a poradil by mi jak toho docilit? S jidelnickem problem nemam. Jsem 9 mesicu po porodu ale zadny previs ani strie nemam, uz jsem tehdy cvicila ale nikdy jsem nedosahla vysledku jakej bych si predstavovala, kdyztak dam foto z netu do komentu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.09.18 21:44

Z netu

Hypotéza
Stálice 52 příspěvků 08.09.18 21:52

@Renca8 Tak jako vypadat takhle, tak nic neřeším. Na co chceš čtverečky? Já jsem taky štíhlá, ale po čtverečcích netoužím. Buď ráda, že vypadáš jak vypadáš a nehroť to.

Evickamicka
Stálice 96 příspěvků 08.09.18 21:55

@Hypotéza píše že takhle by vypadat chtěla

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 08.09.18 21:57

Břicho je především o jídle. Takže změnit stravovací návyky a posilovat. Víc pro to neuděláš.

OoOoOoOoOo
Povídálka 48 příspěvků 08.09.18 22:06

Já měla takové bříško po pole dance ;)

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 08.09.18 22:19

Cvičit.

Jinak tedy na to aby měla jako žena vyloženě vyrýsované břšiní svaly, tak k tomu potřebueješ najet na kulturistické techniky zbavování se tuku.

Dost to škodí zdraví, zejména ženským hormonálním cyklům - pro zdravé fungování svého těla potřebuješ alespoň 15% objemu tvého těla mít tuk. No a pokud máš pod kůží tuk, tak nejsou vidět svaly, žejo…

a12
Vesmírná mluvilka 30498 příspěvků 08.09.18 22:21
@Renca8 píše:
Ahoj, merim 167 a vazim 57, jsem stihla ale ne vychrtla. Nemam nejaky speky, ale chtela bych mit pevne brisko a trochu i vypracovane ctverecky na brisku.. jen nevim jak toho docilit. Je tu nekdo kdo ma takto vypracovane brisko a poradil by mi jak toho docilit? S jidelnickem problem nemam. Jsem 9 mesicu po porodu ale zadny previs ani strie nemam, uz jsem tehdy cvicila ale nikdy jsem nedosahla vysledku jakej bych si predstavovala, kdyztak dam foto z netu do komentu

Pokud nemas problem s jidelnickem a chces vypadat „jen“ takhle, tak si myslim, ze bude stacit jakykoli pohyb, posilovani bricha.. Ja bohuzel problem s jidelnickem teda mam :mrgreen: ale pred detma jsem mela trosku podobny ze sportu(asi ne az tak vyrysovany asi protoze jsem na nej cilene necvicila) . Jidelnicek stejne mizernej :mrgreen: ale taky jsem byla o par let mladsi :P :mrgreen:

Lucik16
Povídálka 17 příspěvků 08.09.18 22:26

ASi nezbývá, než vychrnout.. ale nevím, jestli to je dobrá volba. Svaly jako takové na břiše extra vyrýsovat nejde, nejde cíleně zhubnout nějakou partii, buď se zbavíš tuku, pak budeš mít na břiše ,,čtverečky" nebo můžeš posilovat jak chceš a efekt se nemusí dostavit.. osobně si raději nechám nějaký ten tuk, myslím, že klukům se líbí, když má holka pěkný zadek a prsa.. neměla by být tlustá, ale většina neocení vyrýsovanou vyzáblinu… ale každého věc :)

Evickamicka
Stálice 96 příspěvků 08.09.18 22:35

@Natálka26 prosím čeho se vyvarovat?? Četla jsem že ten spodní “špek” je hlavně z pečiva

Lucik16
Povídálka 17 příspěvků 08.09.18 22:37

Z toho, co vím, se neukládá tuk vždy na nějaké konrkétní místo.. myslím, že je to nesmysl, že by nějaký špek někde na těle byl z konkrétního jídla a jiný špek z jiného..

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 08.09.18 23:02

@Renca8 Na obrázku není vyloženě fitness břicho, které by škodilo a kterého by se dalo dosáhnout pouze nezdravě. Zaměř se na pohyb komplexně, dej si různé typy tréninku, třeba 1 x týdně běh, 1 x týdně posilování + rehabilitační cviky, 1× týdně něco jiného, co děláš ráda. Stravu si samozřejmě taky hlídej. Pečivo je určitě dobré omezit, ale určitě není vyloženě viníkem špeků a obezity. Ani s bílkovinami to není tak hrr, jako někteří tvrdí, jejich množství právě nemusí být tak vysoké, jak mnozí doporučují. Poměr váhy a výšky máš celkem ideální, bude stačit se zdravě stravovat a hýbat se, i po porodu je možné mít pěkné bříško. Jsem po třech porodech, fotka v profilovce rok po posledním porodu ;) Kdybys měla další dotazy ohledně cvičení, napiš do této poradny .

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 08.09.18 23:05
@Evickamicka píše:
@Natálka26 prosím čeho se vyvarovat?? Četla jsem že ten spodní “špek” je hlavně z pečiva

Jako rohlík naležato? :think: Samozřejmě, že čím jsme starší, máme za sebou nějaká ta těhotenství, musíme si dávat pozor na konzumaci, na složení a na množství, snížení množství pečiva sníží celkovou kalorickou hodnotu denního příjmu a množství sacharidů, navíc bílé pečivo není nějaká hodnotná potravina, ale to bude asi tak všechno.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.09.18 23:22

@Hypotéza no na co chci ctverecky nevim :lol: to je dost divna otazka. Proste chci mit vypracovany brisko, libit se partnerovi, byt stale zajimava, ale hlavne to udelat pro sebe-dosahnout neceho co chci. Ukazat si, ze dokazu dosahnout neceho co chci a tohle si proste nejde koupit v krame je za tim ta ,,drina,, chybi me asi disciplina abych dokazala cvicit znovu a znovu a nevykaslat se na to. Taky chci byt proste sexy mamina :) aby se za me dite nemuselo stydet. Nechci byt mama typu: jeden spek, druhy spek, nadpičník :lol:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.09.18 23:24

@OoOoOoOoOo a jak dlouho si pole dance cvicila? Pole dance je vubec super pohyb je to na cely telo :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama