Reklama

Jak na vyšetření v jiném městě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

flybe
Kecalka 491 příspěvků 08.04.18 20:34
Jak na vyšetření v jiném městě?

Ahoj holky prosím poraďte mi co mám delat s nemocnou malou v jinem městě. Jsem tady na delším školení a jsme od mista bydliště víc jak 3hodiny.veme mne tady pediatr nebo mohu až na pohotovost? na koho nebo kam se obrátit?

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 08.04.18 20:48

Šla bych na pohotovost.

mroe
Extra třída :D 14316 příspěvků 08.04.18 20:50

Jdi k jakemukoliv pediatrovi, funguje to stejne, jako kdyz ma ten vas zastup, dostanes pro nej zpravu. Nevidim duvod chodit na pohotovost, pokud to neni tak akutni a do rana to vydrzi.

vjerunqa
Závislačka 3051 příspěvků 08.04.18 20:52

@flybe Ahoj, zkus obvolat místní pediatry, přip. pohotovost určitě.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.04.18 20:58

@flybe zkusila bych obvolat místní pediatry jestli vás někdo vezme. Někdo s tím nemá problém, jiný třeba cizí pacienty ošetřovat nechce. Já s tím třeba problém nemám ošetřit cizí pacienty. Bydlím na Šumavě, takže občas k nám chodí lidé co jsou zde na dovolené. Od nás je nejbližší pohotovost skoro 30km, z Kvildy a podobných oblastí ještě dále, takže jednou jsem ošetřila i dítě (nejsem pediatr). Ale tedy to byla jasná angína, akorát jsem musela hledat kolik mililitrů sirupu penicilinu mu mám dát, protože samozřejmě dávkování pro děti z hlavy neznám :)

flybe
Kecalka 491 příspěvků 08.04.18 21:01

Díky holky já to zitra obvolam podle seznamu a uvidime jestli mne někde vemou nerada bych čekala na pohotovost do večera a teď už ji budit nebudu.

Anna85
Kecalka 330 příspěvků 08.04.18 21:25

Ja na dovolene zkusila zavolat hned prvnimu pediatrovi co mi google nabidnul a nemel problem, hned jsme jeli. V zaloze jsem teda mela nemocnici- detske, kam jsem volala taky, ale bylo to dal. Pohotovost byla az odpoledne, skoro vecer.

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 08.04.18 21:29

Vzal nás normálně nejbližší pediatr

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 08.04.18 21:50

Šla jsem k prvnímu pediatrovi a nebyl problém. To samé praktický lékař, když jsem měla krutou migrénu a ještě netušila, že to mohu udělat i jinak, tak jsem šla k prvnímu u domu. V pohodě mě ošetřil.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >