Jak na vyšetření v jiném městě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
flybe
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 08.04.18 20:34
Jak na vyšetření v jiném městě?

Ahoj holky prosím poraďte mi co mám delat s nemocnou malou v jinem městě. Jsem tady na delším školení a jsme od mista bydliště víc jak 3hodiny.veme mne tady pediatr nebo mohu až na pohotovost? na koho nebo kam se obrátit?

Reakce:
nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 08.04.18 20:48

Šla bych na pohotovost.

mroe
Extra třída :D 14560 příspěvků 08.04.18 20:50

Jdi k jakemukoliv pediatrovi, funguje to stejne, jako kdyz ma ten vas zastup, dostanes pro nej zpravu. Nevidim duvod chodit na pohotovost, pokud to neni tak akutni a do rana to vydrzi.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 08.04.18 20:52

@flybe Ahoj, zkus obvolat místní pediatry, přip. pohotovost určitě.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 08.04.18 20:58

@flybe zkusila bych obvolat místní pediatry jestli vás někdo vezme. Někdo s tím nemá problém, jiný třeba cizí pacienty ošetřovat nechce. Já s tím třeba problém nemám ošetřit cizí pacienty. Bydlím na Šumavě, takže občas k nám chodí lidé co jsou zde na dovolené. Od nás je nejbližší pohotovost skoro 30km, z Kvildy a podobných oblastí ještě dále, takže jednou jsem ošetřila i dítě (nejsem pediatr). Ale tedy to byla jasná angína, akorát jsem musela hledat kolik mililitrů sirupu penicilinu mu mám dát, protože samozřejmě dávkování pro děti z hlavy neznám :)

flybe
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 08.04.18 21:01

Díky holky já to zitra obvolam podle seznamu a uvidime jestli mne někde vemou nerada bych čekala na pohotovost do večera a teď už ji budit nebudu.

Anna85
Kecalka 374 příspěvků 08.04.18 21:25

Ja na dovolene zkusila zavolat hned prvnimu pediatrovi co mi google nabidnul a nemel problem, hned jsme jeli. V zaloze jsem teda mela nemocnici- detske, kam jsem volala taky, ale bylo to dal. Pohotovost byla az odpoledne, skoro vecer.

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 08.04.18 21:29

Vzal nás normálně nejbližší pediatr

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 08.04.18 21:50

Šla jsem k prvnímu pediatrovi a nebyl problém. To samé praktický lékař, když jsem měla krutou migrénu a ještě netušila, že to mohu udělat i jinak, tak jsem šla k prvnímu u domu. V pohodě mě ošetřil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >