Jak na ženský orální orgasmus?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.10.21 15:33

Jak na ženský orální orgasmus?

Jsme spolu s přítelkyní asi rok z toho spolu máme sex asi 5 měsíců. Věk kolem 30. Je to můj druhý vztah a taky sex. partnerka. Moje předešlá partnerka orální sex vzájemně neměla ráda, tak jsme ho neprovozovali, tudíž moc zkušeností v tomto směru nemám. Dosahla orgasmu při klasickém sexu, ale vždy si při tom pomáhala.

Nová přítelkyně od začátku říkala, že vaginální orgasmus nikdy neměla, ale nemá problém, když ji muž uspokojí orálně. Neviděl jsem v tom problém, ale asi to problém je. Zřejmě tedy ve mě, protože se mnou orgasmu zatím nedosáhla. Snažím se dělat všechno přirozeně, zkoušet různé intenzity, zapojit i prsty, ale výsledek se nedostavuje.

Začínám z toho být trochu nervózní. Tvrdí, že se jí to líbí a nic měnit nechce a ať to dělám, jak je mi přirozené, ale prostě nevím. Mám strach, že ji to časem přestane bavit. Máte nějaký tip, nebo radu, co třeba dělat, nebo naopak nedělat? Vím, že je to individuální, ale takové lechtivé téma. Škoda, že nemám více zkušeností, abych mohl porovnat. Teď si začínám myslet, že jsem trochu kopyto, což je škoda, protože mě to baví :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1100
9.10.21 15:37

Zapni péčko a nech se inspirovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 15:44
@Banane18 píše:

No to jsem udělal, ale nejsem si jistý, jestli tohle je zrovna ideální inspirace, když tam všichni dosahují orgasmu pomalu „pouhým“pohledem.

• Citovat
  • Nahlásit
7167
9.10.21 15:52

No a s předchozími partnery teda ty orální orgasmy měla? S každým? Nebo to bylo jen s jedním? To se musíš zeptat jí, tohle my ti asi neřekneme. jestli potřebuje delší předehru, delší čas než toho dosáhne, jinou intenzitu, jiné stimuly… Toto asi podle mě není univerzální, že by to měly všecky stejně :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22497
9.10.21 15:57

Placni se přes kapsu a kup jí womanizer. Každý nemůže být lízač roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7167
9.10.21 16:02
@terien píše:
Placni se přes kapsu a kup jí womanizer. Každý nemůže být lízač roku.

Tak tohle asi není řešení, na to má holka čas, až to chlapa za pár let přestane bavit :mrgreen:.
Jestli má kluk chuť se učit a chce, aby se jí to líbilo, tak je to jen o synchronizaci a technice, pokud teda ona má vyzkoušené, že jí to jde. To chce prostě jen vypilovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
9.10.21 16:06

Pokud ti to takhle říká, tak bych to tak dělala, třeba potřebuje jen víc času, aby se s tebou uvolnila. Kdyby vypadala neuspokojeně, tak ti prostě musí říct, jak na to, ty na to sám nepřijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14038
9.10.21 16:07
@Anonymní píše:
Jsme spolu s přítelkyní asi rok z toho spolu máme sex asi 5 měsíců. Věk kolem 30. Je to můj druhý vztah a taky sex. partnerka. Moje předešlá partnerka orální sex vzájemně neměla ráda, tak jsme ho neprovozovali, tudíž moc zkušeností v tomto směru nemám. Dosahla orgasmu při klasickém sexu, ale vždy si při tom pomáhala.

Nová přítelkyně od začátku říkala, že vaginální orgasmus nikdy neměla, ale nemá problém, když ji muž uspokojí orálně. Neviděl jsem v tom problém, ale asi to problém je. Zřejmě tedy ve mě, protože se mnou orgasmu zatím nedosáhla. Snažím se dělat všechno přirozeně, zkoušet různé intenzity, zapojit i prsty, ale výsledek se nedostavuje.

Začínám z toho být trochu nervózní. Tvrdí, že se jí to líbí a nic měnit nechce a ať to dělám, jak je mi přirozené, ale prostě nevím. Mám strach, že ji to časem přestane bavit. Máte nějaký tip, nebo radu, co třeba dělat, nebo naopak nedělat? Vím, že je to individuální, ale takové lechtivé téma. Škoda, že nemám více zkušeností, abych mohl porovnat. Teď si začínám myslet, že jsem trochu kopyto, což je škoda, protože mě to baví :nevim:

Ahoj,

těžko radit, ale musíš zacílit na poštěváček - nahoře. Chvíli si hrát tady, dokud „nenaběhne“ a pak zapojit prsty. Popřípadě aby ti při tom ona sama říkala co teď cítí, co teď jak chce - přímo při akci aby tě naváděla.
Aby sex byl dobrý a bavil nejen rok je potřeba se nestydět a mluvit spolu. Jinak za pár let vyhoříte ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22497
9.10.21 16:15
@bigl píše:
Tak tohle asi není řešení, na to má holka čas, až to chlapa za pár let přestane bavit :mrgreen:.
Jestli má kluk chuť se učit a chce, aby se jí to líbilo, tak je to jen o synchronizaci a technice, pokud teda ona má vyzkoušené, že jí to jde. To chce prostě jen vypilovat.

Znám pár takových, který se to nenaučili nikdy. Ale tak jestli ho to baví, tak asi jo, má smysl se snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 16:40
@bigl píše:
No a s předchozími partnery teda ty orální orgasmy měla? S každým? Nebo to bylo jen s jedním? To se musíš zeptat jí, tohle my ti asi neřekneme. jestli potřebuje delší předehru, delší čas než toho dosáhne, jinou intenzitu, jiné stimuly… Toto asi podle mě není univerzální, že by to měly všecky stejně :nevim:.

Měla dva partnery. O orgasmu mluvila hlavně ve spojitosti s tím posledním. Jinak moc se o těch předešlých bavit nechce, což chápu. Když nadhodim to téma já, tak jde vidět, že je v rozpacích a spíše se to snaží zahrát do autu. Jinak máš asi pravdu, musím se pokusit ji nějak rozmluvit, nevím. Jinak stimuly se snažím střídat, čas ji nechávám, až si sama řekne, že stačí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 17:05
@chs.jasmin píše:
Ahoj,těžko radit, ale musíš zacílit na poštěváček - nahoře. Chvíli si hrát tady, dokud „nenaběhne“ a pak zapojit prsty. Popřípadě aby ti při tom ona sama říkala co teď cítí, co teď jak chce - přímo při akci aby tě naváděla.
Aby sex byl dobrý a bavil nejen rok je potřeba se nestydět a mluvit spolu. Jinak za pár let vyhoříte ;-)

Díky. Tak nějak se snažím i když s těma prstama nevím co moc dělat. Vlastně používám jen jeden. Na jazyk reaguje dobře a prsty mi řekla používat. Původně jsem si myslel, že to není žádná raketová věda, ale trochu jsem vystřízlivěl. To navádění bych bral, do toho se moc nemá. Zase u toho nechci moc žvanit, ať se nenaštve a není úplně po všem.

• Citovat
  • Nahlásit
14038
9.10.21 17:10
@Anonymní píše:
Díky. Tak nějak se snažím i když s těma prstama nevím co moc dělat. Vlastně používám jen jeden. Na jazyk reaguje dobře a prsty mi řekla používat. Původně jsem si myslel, že to není žádná raketová věda, ale trochu jsem vystřízlivěl. To navádění bych bral, do toho se moc nemá. Zase u toho nechci moc žvanit, ať se nenaštve a není úplně po všem.

No ty mluvit nemusíš, ona by měla. A je sama proti sobě, když tě k tomu nenavede :nevim: Ty akorát vnímej signály těla, ty ti ukáží co se ji líbí a kdy se vzdaluješ a kdy naopak na myšku klikáš správně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 18:04
@Anonymní píše:
Díky. Tak nějak se snažím i když s těma prstama nevím co moc dělat. Vlastně používám jen jeden. Na jazyk reaguje dobře a prsty mi řekla používat. Původně jsem si myslel, že to není žádná raketová věda, ale trochu jsem vystřízlivěl. To navádění bych bral, do toho se moc nemá. Zase u toho nechci moc žvanit, ať se nenaštve a není úplně po všem.

Pouzij dva prsty a udelej pri tom takovy ala drap a dopredu a dozadu s jemnym naznakem do stran.
Jo a btw ne moc silne to sani klikorisu… nekdy je to spis na skodu nez k uzitku.
A zkus treba zajet jazykem i dovnir do pochvy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 18:07
@Banane18 píše:

Zdá se mi, že zrovna orály jsou v péčku úplně mimo. Zběsilý kmitání a sání… žádné z mých partnerek tohle nic moc nedělalo, spíš naopak…

• Citovat
  • Nahlásit
22497
9.10.21 18:07
@Anonymní píše:
Pouzij dva prsty a udelej pri tom takovy ala drap a dopredu a dozadu s jemnym naznakem do stran.
Jo a btw ne moc silne to sani klikorisu… nekdy je to spis na skodu nez k uzitku.
A zkus treba zajet jazykem i dovnir do pochvy.

Twl to nesnáším, nikdy jsem nepochopila, o co se tam ten chlap snažil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat