Jak na ztvrdlé paty

241
3.5.16 10:45

Jak na ztvrdle paty

Jak na ztvrdle paty? Co s nimi, mazat - popripade cim…
Mam doma nejaky pilnik a po jeho pouziti me ty paty tak leda boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
3.5.16 10:47

Používám ten elektricky brousek na paty od scholl a na noc krém a ponožky. Když to dělám pravidelně, tak super. Když na to dlabu mám nohy jak hroch :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
3.5.16 10:50

Já si koupila elektrický pilnik z lidlu a používám sos krém na ruce také z lidlu a paty mám jako miminko :D
Možná by ti jako první pomoc pomohla odborná pedikura?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
3.5.16 10:52

Hodne mastny krem /9super je vazelina nebo neutrogena na paty), nohy poradne odmocit ve vane, pak hned namazat a natahnout teple ponozky. krome toho jeste maznout necim min hutnym i pokazde nez jdes ven atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
3.5.16 10:55

Pomáhá, když to neflákám, krém s ureou. Kupuju v DM. Moje pedikérka doporučuje moc nehoblovat a neseřezávat, spíš promazávat, dávám ji po vyzkoušení za pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
3.5.16 11:24

Mám pilník od Scholl, ne ten elektrický, ale obyčejný a klasickou pemzu z oriflamu. Někdo používá žiletku na paty, tam je trošku riziko poranění. A doporučuji taky pravidelně mazat, já používám klasickou indulonu, natáhnu ponožky a nožky mám jako miminko. Nejhorší to je v létě, když nosím sandálky, pantofle, to mám paty suchý jak blázen a musím být opravdu pečlivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
3.5.16 15:05

Mast Kerasal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9099
3.10.18 07:51
@Iva575 píše:
Mast Kerasal

Přesně tak. Obrousit paty na sucho pilníkem na paty a 2× denně promazat Kerasalem. Je volně prodejný, stojí asi 130 Kč. Po pár dnech jsou paty jako miminko :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9099
3.10.18 07:52

Kerasal je dobrý i na lokty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu