Jak nahradit Sunar při průjmu?

487
1.7.13 15:05

Jak nahradit sunar pri prujmu?

Chtěla jsem se zeptat na váš nazor malá ma prujem ale neni to nejak vazny hlavne rano, Doktorka rikala ze nemam davat ani zadnej sunar, jenze mala je na nej dost fixovana v noci by podle me tropila sceny.
MYslite ze se to moc nepokazi kdyz ji dam trebas Nutrilon 1 Low Lactose 400g?
MAte s tim nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6853
1.7.13 15:08

@žabinka já bych to určo zkusila a nebo zajdi do lérany pro mlíčko AL 110 od nestle je to přímo na průjmy, my ho měli také než se u malé prokázala intolerance BK. A zabrala hodně rychle už po druhé dávce průjem vymyzel… nasazuje se bud přo podezření na tu intolerenci nebo při průjmech kdy není jistý důvod třeba viroza a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2395
1.7.13 15:09

@žabinka nepokazíš,já dávala přesně jak píšeš mlíko bez laktózy a v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
1.7.13 15:10

Mám, měli jsme ho dávat když měla malá salmonelozu a byla na dietě. Jěště jsem do něj sypala Smectu. Akorát toho dostávala míň než normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
1.7.13 15:11

@Ajuše tak to zkus znovu tím nic nepokazíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
1.7.13 15:16

Tak diky, protoze doktorka u ni nebude az bude v noci řvát ze chce sunar ze jo tak nepochopi jak je to pro mimco zasadni a caj by ji podle me nestacil. Pres den bez sunaru i vydrzi to ji davam fenyklovej caj ale proste v noci to vyzaduje. Však ma taky narok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
1.7.13 15:17

@žabinka a to máš malou jako úplně bez mlíčka nebo přes den papá už normal jídlo? já si teda nedoikážu představit nedát v noci mále mlíčko když se na něj budí ještě i třkrát za noc :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
1.7.13 15:20

@brumi nějak nechápu co mám zkoušet. My už to máme dávno za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
1.7.13 15:25
@brumi píše:
@žabinka a to máš malou jako úplně bez mlíčka nebo přes den papá už normal jídlo? já si teda nedoikážu představit nedát v noci mále mlíčko když se na něj budí ještě i třkrát za noc :zed:

ja prave taky doktorku nechapu, ze nechape ze by to bylo fakt kruty ji dat jen čajn. NO proste uz nema mimino v noci doma. Ono staci kdyz ji sunar delam pet minut v noci a uz rve ze ho chce okamžite. Nereknu kdyby kadila kazdou minutu ale kdyz je to jen rano aspon teda zatim, nebo dvakrat denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
1.7.13 15:25

@Ajuše promin sekla jsem jméno to mělo být pro žabinku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
1.7.13 15:26
@žabinka píše:
ja prave taky doktorku nechapu, ze nechape ze by to bylo fakt kruty ji dat jen čajn. NO proste uz nema mimino v noci doma. Ono staci kdyz ji sunar delam pet minut v noci a uz rve ze ho chce okamžite. Nereknu kdyby kadila kazdou minutu ale kdyz je to jen rano aspon teda zatim, nebo dvakrat denne.

pres den po spani papa sunar taky. a vecer u nej usina. Proste je to misto kojeni a kdyz se pres den treba nenaji tolik ze ji neco nejede tak to aspon dohoni sunarem, ty vitaminy a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
1.7.13 15:27

@žabinka a to je jako průjem že kaká jednou dvrát denně?? nějaká prdlá dr teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
1.7.13 15:27

Dcera bylo jí už dva roky a UM chtěla pořád před spaním a dostala srajdu z vody na Gutovce a byl to boj ho nedat a to byla velká. Určitě zkus bez laktózy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
1.7.13 15:32

Maly ma deset mesicu, ma prujem jak vrata, nemlecnou dietu. V noci dostava slaby ovocny caj s medem. Rozcilovat se muze jak chce… :-)

Od pul roku dite jidlo v noci nepotrebuje…

• Citovat
  • Nahlásit
10482
1.7.13 16:19

Nam kdysi davno na prujem doporucila dr. Udelat slaby odvar. Misto 7 odmerek treba 2 a do toho ryzovou nemelcnou kasi. Plus smectu. A fungovalo to. Prujem je tusim 5 ridkych stolic denne a vice, ne?
Kdyby mi tehdy mliko zakazali, do 24 hod by byl na kapacce. I v motole davalihyper slaby sunar s ryzovym odvarem. Mladej tam chytil rotavira. Mmchodem, zadne low lactose :)
@chatwenna
Je blbost ze dite od 6m v noci nepotrebuje jist. Neco jako ze dite ma jist po 3hod :mrgreen: Dite neni tabulka, nektere nepotřebuje jist vnoci ve 3m a oak naopak to same dite od 8m pije mliko v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat