Jak nahřát hrudník uv lampou při kašli 3.5měsíční?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 20.10.14 17:27
Jak nahřát hrudník infra lampou? A pomáhá to?

Ahoj mamči, dcera 3,5 roku má kašel, který nejde vykašlat. Už má druhé kapky a dr. doporučila nahřát hrudníček. Děláte to některá? A pomáhá to? Děkuji. Jinak při poslechu dr. nic neslyší.

Příspěvek upraven 20.10.14 v 17:31

Reakce:
liggy
Stálice 74 příspěvků 20.10.14 17:31

Ahoj,
nás máma nahřívala horským sluníčkem - suchý teplo pomáhá. Pozor na oči, ať se do toho nekouká. Nebo nám máma taky dávala uvařený brambory na tenký plátky jako obklad. Ještě mě napadá dát jako obklad Priznitze…

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 20.10.14 17:32

A nevíte jak dlouho a kolikrát denně?

liggy
Stálice 74 příspěvků 20.10.14 17:36

Nic se na tom nedá zkazit, takže záleží, jak dlouho a často bude ochotná to snášet :D Co si vzpomínám, tak určitě před spaním už v posteli.

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 20.10.14 18:37

Tak jsem jí nahřála a okamžitě po nahřátí začla kašlat a jako by vykašlávat. Udělám jí to ještě jednou a natřu olejem

Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 20.10.14 18:40

Já dělám olejový zábal…
na plenu naleju teplý olej…zabalím hrudník a převážu suchou plenou…
nechám cca půl hodiny, klidně hodinu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >