Jak najít chůvu? Jihlava a okolí.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LunyZ
Nováček 4 příspěvky 11.08.19 13:26
Jak najít chůvu? Jihlava a okolí.

Ahoj holky,
Chtěla bych se poradit, kde najít nějakou spolehlivou chůvu a jak hlídání funguje- jestli pravidelně, kolik hodin, kolik chůvě platíte, jestli dítě vozíte k ní nebo ona je u vás…popřípadě cokoliv Vás k tématu napadne…
Rozhodla jsem se hledat chůvu, malou bych od roka chtěla nechat občas hlídat a babičky jsou daleko…
A pokud byste někdo měl na někoho doporučení v okolí Jihlavy, byla bych moc šťastná :srdce:
Díky!!!

Reakce:
bublinek
Kelišová 5691 příspěvků 11.08.19 13:42
@LunyZ píše:
Ahoj holky,
Chtěla bych se poradit, kde najít nějakou spolehlivou chůvu a jak hlídání funguje- jestli pravidelně, kolik hodin, kolik chůvě platíte, jestli dítě vozíte k ní nebo ona je u vás…popřípadě cokoliv Vás k tématu napadne…
Rozhodla jsem se hledat chůvu, malou bych od roka chtěla nechat občas hlídat a babičky jsou daleko…
A pokud byste někdo měl na někoho doporučení v okolí Jihlavy, byla bych moc šťastná :srdce:
Díky!!!

vše na co se ptáš je na domluvě, pokud u nás bude fungovat pouze hlídání doma a občas, vám může vyhovovat střídání místa a pravidelnost

Našla jsem inzerát slečny, která se nabídla, přiznávám měla jsem haluz

anupati
Kelišová 7032 příspěvků 11.08.19 16:01

Já jsem hledala dlouho, ale našla super holku, náhodu…studentku VŠ, která i nějaké zkušenosti měla. Byla akční, vymýšlela program, brala je ke svým známým s dětma nebo jen ven…já jsem u nás nechtěla, protože máme byt a kdyby hlavně mladší věděla, že jsem doma, tak by to nebylo úplně ok k práci. Brala si hlavně tu mladší, starší byla ve školce, ale o prázdninách i starší. Já jsem ji občas přidala na zmrzku, či vstupné, podle toho kam šly. Jinak měla ode mě cca 100,– / hod.,jsme maloměsto. Zkoušela jsem inzeráty v marketech…měla jsem původně představu nějaké čerstvé důchodkyně, která by byla s dětma ráda a nesla do toho jen kvůli penězům…ale nakonec jsem byla za mladou, akční a přesto zodpovědnou fakt ráda. Radím poptávat a dát na sympatie…

anupati
Kelišová 7032 příspěvků 11.08.19 16:04

Jo a loni v létě jsem měla domluvenou paní ze školky, která tam dělala asistentku a v létě měla volno. Byla výhoda, že ji holky znaly, hlavně ta starší a ona byla ráda, že si v létě přivydělá…tak to bylo taky fajn.

LunyZ
Nováček 4 příspěvky 11.08.19 16:27

Moc díky za reakce. Taky jsem měla představu nějaké ´náhradní babičky’, ale studentka VŠ je určitě také super nápad..ráda bych se vrátila částečně do práce a přece jen mi chůva přijde lepší než jesličky…

anupati
Kelišová 7032 příspěvků 11.08.19 19:28

@LunyZ Jo, určitě. Taky ta nemocnost v kolektivu nám dává zabrat… :)

Váš příspěvek
Reklama