Reklama

Jak najít práci z domova, která fakt funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 10:51
Jak najit domaci praci ktera fakt funguje?

Pripada mi, ze domaci prace co jsou na netu, jsou budto podvod a nebo fura prace za par korun. Mate nekdo neco normalniho?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 09.02.18 11:05

Přestaň ztrácet čas hledáním a začni něco dělat. Dorty, čepice, nebo na pc. Cokoliv.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 09.02.18 11:07

@Tarjei
Podle toho, co mas za kvalifikaci a co nabizis. Neumis nejaky jazyk? Pak preklady. Nebo kurz a tvoreni web stranek. Nebo zehleni?
Pokud jsi doma s detma, tak nabidnout hlidani nebo vyzvedavani jinych deti. Kolik maminek by ocenilo vyzvedavani ze skoly/skolky, vetsina tak tak stiha.

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 11:14

@Oudrey no uplne blbe. Mam bakalare ze zootechniky. Umim tak nejak standardne anglicky a na pc. A dobre cesky, bych rekla. prave ze jsem doma ptz prostredni syn je postizeny a skolu ma jen 8:00-11:40, takze dopo mam tak dve hodky cistyho casu, mozna tri, kdy jsem volna a odpo vecer a noc bych byla schopna neco delat doma.

Káťa19
Kelišová 7117 příspěvků 36 inzerátů 09.02.18 11:18

Chce to asi nejlepe rozvijet se sama. Neco v cem jsi sikovna a bavi te to ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 09.02.18 11:35

@Tarjei Tak to se bude hledat blbě :-( možná bych zkusila nějaké portály a třeba psaní článků, možná nějaké korektury, nevím.

martina.hanus86
Kecalka 143 příspěvků 09.02.18 11:37

Tak ten cas vyuzij k tomu, abys se neco naucila. Pracuji v IT a behem rodicovske si doma rozsiruji znalosti abych pak mela lepsi uplatneni :) A znam par holek, ktere se treba do tvorby webu pustili od nuly. Dneska je k dispozici spousta kurzu online.

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 11:58

@martina.hanus86 mam vrazedne pomalej starej notasek, to by ho asi zabilo, muset delat vic než stáhnout film :D

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 11:59

@j.a.n.i1 jo jenze to mi pripada, ze se hlavne mezi znamejma takovy ksefty dohazujou…tady hledaj v mistnich novinach redaktora jenze na plnej uvazek a to nemam sanci.

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 13:10

@Káťa19 no to leda asi psani…

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 09.02.18 17:18
@Tarjei píše:
@Káťa19 no to leda asi psani…

A máš nějaké zkušenosti s psaním článků?

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 17:20

@Cipisek79 semtam naka sranda o autismu do mistnich novin, par clanku pro kreativni web, pindani na blogu :)

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 09.02.18 17:21
@Tarjei píše:
@Cipisek79 semtam naka sranda o autismu do mistnich novin, par clanku pro kreativni web, pindani na blogu :)

Já Ti napíšu SZ ;)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 09.02.18 19:06

@Tarjei
Ano mám, ale musíš něco umět a ne jen chci manuální práci (skládat obálky, propisky, krabičky, nevím co ještě), případně na PC.

Za články je pár šušňů. Dneska se nabízí takový směšný částky…

Já pracuju z domu jako QA.

Tarjei
Závislačka 3965 příspěvků 09.02.18 19:07

@zvidavajanca QA?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >