Jak najít modelky na kurz manikerky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macoskaaa
Nováček 1 příspěvek 06.03.18 23:16
Jak najit modelky na kurz manikerky-Praha

Ahoj holky, máte nějakou radu, kde mohu najít modely na kurz manikerky. V Praze (Modřany). Už jsem nějaké nehtiky dělala a myslím, že docela hezké. Bohužel je potřeba celkem dost praxe. Díky za odpovědi :D

Reklama

Reakce:

jarmarkty
Kecalka 107 příspěvků 07.03.18 00:41

@Macoskaaa Ja bych si zkusila dat inzerat na nejaky mistni bazarek, treba na fb, ze udelas nehty za nejakou zvyhodnenou cenu nebo treba nejake gratis a fotky sve prace si das na net. Uz jsem tak videla hodne inzeratu. :)

KittyKatty
Stálice 59 příspěvků 07.03.18 18:43

Jeeee ukaž nějaký nehty…Třeba bych šla :)

ElisU
Stálice 51 příspěvků 08.03.18 18:06

Nejlépe podle mě na facebooku, když třeba poprosíš i přátele ať to sdílí :) nebo do nějakých tématicky relevantních skupin na fb

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama