Jak najít modelky na kurz manikerky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macoskaaa
Nováček 1 příspěvek 06.03.18 23:16
Jak najit modelky na kurz manikerky-Praha

Ahoj holky, máte nějakou radu, kde mohu najít modely na kurz manikerky. V Praze (Modřany). Už jsem nějaké nehtiky dělala a myslím, že docela hezké. Bohužel je potřeba celkem dost praxe. Díky za odpovědi :D

Reakce:
jarmarkty
Kecalka 175 příspěvků 07.03.18 00:41

@Macoskaaa Ja bych si zkusila dat inzerat na nejaky mistni bazarek, treba na fb, ze udelas nehty za nejakou zvyhodnenou cenu nebo treba nejake gratis a fotky sve prace si das na net. Uz jsem tak videla hodne inzeratu. :)

KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 07.03.18 18:43

Jeeee ukaž nějaký nehty…Třeba bych šla :)

ElisU
Stálice 52 příspěvků 08.03.18 18:06

Nejlépe podle mě na facebooku, když třeba poprosíš i přátele ať to sdílí :) nebo do nějakých tématicky relevantních skupin na fb

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >