Jak najít modelky na kurz manikerky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macoskaaa
Nováček 1 příspěvek 06.03.18 23:16
Jak najit modelky na kurz manikerky-Praha

Ahoj holky, máte nějakou radu, kde mohu najít modely na kurz manikerky. V Praze (Modřany). Už jsem nějaké nehtiky dělala a myslím, že docela hezké. Bohužel je potřeba celkem dost praxe. Díky za odpovědi :D

Reakce:

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 07.03.18 00:41

@Macoskaaa Ja bych si zkusila dat inzerat na nejaky mistni bazarek, treba na fb, ze udelas nehty za nejakou zvyhodnenou cenu nebo treba nejake gratis a fotky sve prace si das na net. Uz jsem tak videla hodne inzeratu. :)

KittyKatty
Kecalka 103 příspěvků 07.03.18 18:43

Jeeee ukaž nějaký nehty…Třeba bych šla :)

ElisU
Stálice 51 příspěvků 08.03.18 18:06

Nejlépe podle mě na facebooku, když třeba poprosíš i přátele ať to sdílí :) nebo do nějakých tématicky relevantních skupin na fb

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >