Jak najít modelky na kurz manikerky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macoskaaa
Nováček 1 příspěvek 06.03.18 23:16
Jak najit modelky na kurz manikerky-Praha

Ahoj holky, máte nějakou radu, kde mohu najít modely na kurz manikerky. V Praze (Modřany). Už jsem nějaké nehtiky dělala a myslím, že docela hezké. Bohužel je potřeba celkem dost praxe. Díky za odpovědi :D

Reklama

Reakce:

jarmarkty
Kecalka 130 příspěvků 07.03.18 00:41

@Macoskaaa Ja bych si zkusila dat inzerat na nejaky mistni bazarek, treba na fb, ze udelas nehty za nejakou zvyhodnenou cenu nebo treba nejake gratis a fotky sve prace si das na net. Uz jsem tak videla hodne inzeratu. :)

KittyKatty
Stálice 70 příspěvků 07.03.18 18:43

Jeeee ukaž nějaký nehty…Třeba bych šla :)

ElisU
Stálice 51 příspěvků 08.03.18 18:06

Nejlépe podle mě na facebooku, když třeba poprosíš i přátele ať to sdílí :) nebo do nějakých tématicky relevantních skupin na fb

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

7 důvodů, proč nejezdit do Chorvatska!

Na světě snad není přeceňovanější destinace, než je Chorvatsko. Země na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama