Jak najít motivaci k učení?

Anonymní
1.5.20 15:54

Jak najít motivaci k učení?

Holky, mám 3 týdny do státnic a absolutně se nemůžu dokopat k učení :(. Už jsem zoufalá, na jednu stranu jsem nervózní, na druhou stranu dělám všechno ostatní, jen ne k tomu sednout…Co vás nakoplo k učení? Jak jste se donutily?
Jedná se o mgr. státnice. Jsem z té školy úplně otrávená. Prosím o anonym - díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
1.5.20 15:56

Treba tim, ze jinak budu otacet hambace v mekaci za par kacek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
1.5.20 16:23

Začala bych pomalu dávkovat. Třeba dnes si přečtu/projdu 10/20 stránek, další den také. Ono jak se do toho ponoříš, tak to pak půjde lépe a lépe - moje zkušenost :)
Asi bych si to i rozhodila po různých místnostech, abys to měla na očích všude.
Každý z nás je trochu jiný typ, ale mně se učí dobře brzy ráno a pak taky večer.
Napsat někomu, kdo se chystá také a vzájemně se hecovat.

Ale je těžké radit… jak ses učila na maturitu a na Bc?

Mě to čeká na podzim, tak jsem na sebe zvědavá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
1.5.20 16:51

Mne pomahalo si prvne materiály projit se zvyraznovacema. Na druhe cteni a opravdove uceni uz jsem se soustredila hlavne na to podtrhane a slo to pak mnohem rychleji. Hlavne to ale chce zacit. Ve chvili, kdy uz se do toho pustis, tak to nebude tak zle, jak se zda ted…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 17:10
@ivabozi píše:
Začala bych pomalu dávkovat. Třeba dnes si přečtu/projdu 10/20 stránek, další den také. Ono jak se do toho ponoříš, tak to pak půjde lépe a lépe - moje zkušenost :)
Asi bych si to i rozhodila po různých místnostech, abys to měla na očích všude.
Každý z nás je trochu jiný typ, ale mně se učí dobře brzy ráno a pak taky večer.
Napsat někomu, kdo se chystá také a vzájemně se hecovat.

Ale je těžké radit… jak ses učila na maturitu a na Bc?

Mě to čeká na podzim, tak jsem na sebe zvědavá…

Hele na maturitu jsem se vůbec neučila a dala jsem ji na samý 1. Na Bc. státnice jsem se učila fakt intenzivně, měla jsem z nich hrozný strach, tak jsem prostě sedla a učila se…teď jakoby mi to bylo jedno nebo nevím :( prostě zvláštní stav…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 12:18

Ahoj, mně pomohlo udělat si z každého okruhu kostru a na tu nabalovat. A pokud ses učila intenzivně na Bc., tak přidej… Mgr. státnice (alespoň u nás na VFU) byl o doooost vyšší level :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat