Jak najít novou práci po mateřské?

Anonymní
24.3.21 23:30

Jak najít novou práci po mateřské?

Zdravím dámy, konečně mám po náročném dní s malou chvilku čas, a tak se zeptám. Jsem na mateřské-dcera má 8 měsíců a vlezlo mi do hlavy, co budu dělat za práci až mi dovolená skončí. Do mého oboru se už asi vrátit nechci - číšnice a kuchařka (střídám), plat je tam sice skvělý, i kolektiv, ale asi bych to už po fyzické stránce nedala…asi ani té psychické. Chtěla bych už něco klidnějšího, nejlépe někde v kanceláři. Umím hodně dobře Anglicky (mám státnice), Němčina taky není úplně k zahození. Jsem trpělivá, hodně komunikativní a řekla bych že i milá a dokážu přemluvit. Napadlo mě call centrum, ale nevím jestli bych to zvládla po psychické stránce, ale asi nemám moc na výběr :lol: nebo mě napadlo doučování Angličtiny, ale to spíš teď do začátku. Nějaké rady? Mám maturitu a ty státnice, napadl mě třeba i nějaký kurz, ale jak jsem četla tak je fakt štěstí někde sehnat místo, jelikož dají přednost zkušenějším a s praxí :pocitac: taky mě napadlo založit si e-shop a zkusit něco prodávat, jenže nevím co…hlavně, práce by byla z domu, takže bych měla víc času na malou :) co děláte vy po mateřské, nebo máte v plánu? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6183
24.3.21 23:50

Ja si na mateřské dodělávám VŠ v oboru, kde lidi chybí. Využila bych své znalosti a dovednosti a hledala něco, co by mě zaujalo a bavilo :) a kde je šance najít práci s požadavky, které na ni máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
25.3.21 06:59

V době mateřské i rodičovské budu z domu zpracovávat zakázky pro svého zaměstnavatele. Denně tak max 2-3 hoďky tomu můžu věnovat. Jsem domluvená, že mi jich pár nechá a většinu pak převede na kolegy nebo pomocnou sílu.
Pokud umíš anglicky, tak hledali do týmu v Siemens s angličtinou - zpracovávání došlých faktur v SAP. Po zaškolení bys měla homeoffice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat