Jak najít partu lidí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 08:15
Jak najít partu lidí?

Dobré ráno všem.

Holky poraďte, jak najít partu lidí se stejným zájmem. Např. rádi jezdíme na kole a každý rok bychom s někým vyrazili, ale není s kým. Nebo s dětmi na hory. Jak se takové party shánějí? :mrgreen:

Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6161 příspěvků 11.07.18 08:23

Kdepak, lidí, co jezděj na kolo nebo na hory je strašně málo, skoro žádní takoví neexistují, tak proto se špatně shánějí :mrgreen:

verbran
Nováček 8 příspěvků 11.07.18 08:23

Ahoj, jestli jsi z Prahy, do hor se s detma rada pridam.

Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 11.07.18 08:26

Ahoj, já myslím, že to musí tak nějak vyplynout. Třeba kolegové, kamarádi z dětství, kteří mají stejné koníčky. Máme stejný problém, přestěhovali jsme se před 2 lety 100 km daleko, a kamarády s kterými jsme chodili na tůry, jezdili na kolech, jsme nechali tam. Bydlíme v dědině kousek od Brnem, manžel jezdí do práce docela daleko a já jsem na mateřské. Takže moc příležitostí k seznamování nemáme, a taky už mi to leze na mozek.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 34222 příspěvků 11.07.18 08:27

Na Facebooku máš různé zájmové skupiny, zkusila bych to přes ně

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 11.07.18 08:33
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem.Holky poraďte, jak najít partu lidí se stejným zájmem. Např. rádi jezdíme na kole a každý rok bychom s někým vyrazili, ale není s kým. Nebo s dětmi na hory. Jak se takové party shánějí? :mrgreen:

Odkud jsi ? Možná bychom se přidali … :mrgreen: :think:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 11.07.18 08:38

když jsem chtěla najít partu lidí co sjíždí řeky, hledala jsem na netu - různé vodní kluby v mém městě či okolí..stýček googl ví hodně.
V dnešní době bych zkusila fb - je tam hodně zájmových skupin, případně přímo nějakou skupinu z města či okolí a hodila dotaz tam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 08:46

Holky, FB mě nenapadl. Jinak my jsme Královehradecký kraj. A šli by jsme do kol, hory, voda…prostě nějakou partu lidí s dětmi na podnikání výletů.

PAN66
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 11.07.18 09:06

ono je to těžký s někým koho neznáš, my takhle jednou podnikli výlet s jednou rodinkou, kterou jsme potkali na dovolené, zdáli se fajn, malé dítě jako my, tak jsme se domluvili, že další den dáme výlet spolu a byla to katastrofa, vůbec jsme si nesedli, vlastně jediné o čem se dalo bavit bylo ohledně toho místa, kde jsme byli, kdo co navštívil, kam se třeba ještě mrknout, jinak žádná spol. řeč, obligátní a co děláte a tak se taky brzo vyčerpalo, docela jsme byla ráda, že den skončil, je to blbý, nejlepší je, když už človek partu má, my sice máme, ale jsme jediný s dítetem a s bezdětnýma podnikat výlety nechcem, je to pak pklo pro všechny, s malou je to někdy těžký a oni nechápou, navíc to není tak svobodný s dítětem, mám pocit, že je pak omezujeme, taky bych ráda poznala nekoho, ale těžko se seznamuje, držím palce, snad nekoho najdete

reny14
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 11.07.18 09:11

Tak my jezdíme na kolo a hory, vodu a dovolené s partou lidí, které zná manžel od mládí ze sportovního oddílu. Dělal vrcholově sport. Pokaždé ale se rodiny mění. Někdo vezme své známé co nemají se sportem nic společného. Takže ta parta se mění a poznáváme stále nové lidi. Ale jádro zůstává stejné. Pokud by to bylo z mé strany, tak by jsme měli taky s kým jezdit, ale těch rodin by nebylo tolik.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 11.07.18 12:36

Kdyby sem mrknul někdo z Liberecka, a sháněl parťáky na výlety, posezení u vody atd, tak se ozvěte. Mimco mame sice teprve 3 měsíční, ale kratší pěší výlety už podnikáme, kolo nás čeká příští rok.

Jinak k dotazu, obávám se, že takové party vznikají v dětství/mlá­dí…později už je obtížné se někam infiltrovat…leda se „přiženit“ k partnerovi, co už v partě je. Pak se dá seznámit s maminkami ve školce, mateřském centru a posléze se stykat jako rodiny.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 11.07.18 13:04

@Dudlak kde u Brna bydlíš? Taky mi začíná lézt na mozek, že tu skoro nikoho neznám. To jsem ještě takový uzavřený tip, který se tězko seznamuje.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 11.07.18 15:55

To musi vyplynout ze situace a spolecneho zajmu. My poznali fajn lidi pres geocaching na eventech, ve fitku a pres inline brusleni, ale nasilne lepit partu a jet s nima rovnou na dovolenou to si neumim predstavit, chce to postupne. Na FB mame skupinu a pak jeste spolecny web, nekdo vymysli akci a kdo chce se prida.

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 19:30

facebook a všechny skupiny s názvy „maminky“ Třeba maminky Praha 6 nebo Maminky Smíchov, atd… Najdeš jich mnoho a určitě najdeš přátelé nejen na výlety ale i pro život. Dobré i pro tvé děti. Držím palce. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >