Jak najít partu lidí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 08:15
Jak najít partu lidí?

Dobré ráno všem.

Holky poraďte, jak najít partu lidí se stejným zájmem. Např. rádi jezdíme na kole a každý rok bychom s někým vyrazili, ale není s kým. Nebo s dětmi na hory. Jak se takové party shánějí? :mrgreen:

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4947 příspěvků 11.07.18 08:23

Kdepak, lidí, co jezděj na kolo nebo na hory je strašně málo, skoro žádní takoví neexistují, tak proto se špatně shánějí :mrgreen:

verbran
Nováček 8 příspěvků 11.07.18 08:23

Ahoj, jestli jsi z Prahy, do hor se s detma rada pridam.

Dudlak
Nováček 6 příspěvků 11.07.18 08:26

Ahoj, já myslím, že to musí tak nějak vyplynout. Třeba kolegové, kamarádi z dětství, kteří mají stejné koníčky. Máme stejný problém, přestěhovali jsme se před 2 lety 100 km daleko, a kamarády s kterými jsme chodili na tůry, jezdili na kolech, jsme nechali tam. Bydlíme v dědině kousek od Brnem, manžel jezdí do práce docela daleko a já jsem na mateřské. Takže moc příležitostí k seznamování nemáme, a taky už mi to leze na mozek.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32564 příspěvků 11.07.18 08:27

Na Facebooku máš různé zájmové skupiny, zkusila bych to přes ně

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 11.07.18 08:33
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem.Holky poraďte, jak najít partu lidí se stejným zájmem. Např. rádi jezdíme na kole a každý rok bychom s někým vyrazili, ale není s kým. Nebo s dětmi na hory. Jak se takové party shánějí? :mrgreen:

Odkud jsi ? Možná bychom se přidali … :mrgreen: :think:

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 11.07.18 08:38

když jsem chtěla najít partu lidí co sjíždí řeky, hledala jsem na netu - různé vodní kluby v mém městě či okolí..stýček googl ví hodně.
V dnešní době bych zkusila fb - je tam hodně zájmových skupin, případně přímo nějakou skupinu z města či okolí a hodila dotaz tam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 08:46

Holky, FB mě nenapadl. Jinak my jsme Královehradecký kraj. A šli by jsme do kol, hory, voda…prostě nějakou partu lidí s dětmi na podnikání výletů.

PAN66
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 11.07.18 09:06

ono je to těžký s někým koho neznáš, my takhle jednou podnikli výlet s jednou rodinkou, kterou jsme potkali na dovolené, zdáli se fajn, malé dítě jako my, tak jsme se domluvili, že další den dáme výlet spolu a byla to katastrofa, vůbec jsme si nesedli, vlastně jediné o čem se dalo bavit bylo ohledně toho místa, kde jsme byli, kdo co navštívil, kam se třeba ještě mrknout, jinak žádná spol. řeč, obligátní a co děláte a tak se taky brzo vyčerpalo, docela jsme byla ráda, že den skončil, je to blbý, nejlepší je, když už človek partu má, my sice máme, ale jsme jediný s dítetem a s bezdětnýma podnikat výlety nechcem, je to pak pklo pro všechny, s malou je to někdy těžký a oni nechápou, navíc to není tak svobodný s dítětem, mám pocit, že je pak omezujeme, taky bych ráda poznala nekoho, ale těžko se seznamuje, držím palce, snad nekoho najdete

reny14
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 11.07.18 09:11

Tak my jezdíme na kolo a hory, vodu a dovolené s partou lidí, které zná manžel od mládí ze sportovního oddílu. Dělal vrcholově sport. Pokaždé ale se rodiny mění. Někdo vezme své známé co nemají se sportem nic společného. Takže ta parta se mění a poznáváme stále nové lidi. Ale jádro zůstává stejné. Pokud by to bylo z mé strany, tak by jsme měli taky s kým jezdit, ale těch rodin by nebylo tolik.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 12:36

Kdyby sem mrknul někdo z Liberecka, a sháněl parťáky na výlety, posezení u vody atd, tak se ozvěte. Mimco mame sice teprve 3 měsíční, ale kratší pěší výlety už podnikáme, kolo nás čeká příští rok.

Jinak k dotazu, obávám se, že takové party vznikají v dětství/mlá­dí…později už je obtížné se někam infiltrovat…leda se „přiženit“ k partnerovi, co už v partě je. Pak se dá seznámit s maminkami ve školce, mateřském centru a posléze se stykat jako rodiny.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 11.07.18 13:04

@Dudlak kde u Brna bydlíš? Taky mi začíná lézt na mozek, že tu skoro nikoho neznám. To jsem ještě takový uzavřený tip, který se tězko seznamuje.

Ijen
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 11.07.18 15:55

To musi vyplynout ze situace a spolecneho zajmu. My poznali fajn lidi pres geocaching na eventech, ve fitku a pres inline brusleni, ale nasilne lepit partu a jet s nima rovnou na dovolenou to si neumim predstavit, chce to postupne. Na FB mame skupinu a pak jeste spolecny web, nekdo vymysli akci a kdo chce se prida.

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 19:30

facebook a všechny skupiny s názvy „maminky“ Třeba maminky Praha 6 nebo Maminky Smíchov, atd… Najdeš jich mnoho a určitě najdeš přátelé nejen na výlety ale i pro život. Dobré i pro tvé děti. Držím palce. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >