Jak najít řešení v přidělení práce kolegovi

1.4.20 10:04

Jak najit řesení v přidělení práci kolegovi

Hezké ráno všem. Omlouvám se za tak malichernou otázku v této době. Ale nevím si rady jak tuto situaci řešit. Na začátku letošiho roku jsme přijali nového kolegu jako pomoc do skladu jinému kolegovi, který se věnuje výrobě a expedicím do zahraničí s ní spojenými. Expedice ale nepokryvaji práci na celý den nebo týden. Novy kolega mi začal přebírat moji práci, ač jsme se na tom nikdy nedomluvuli. Věnuji se ekonomice podniku, ale součásti moji prace je i zásobování prodejny a objednávek zákazníků. Tuhle druhou část svoji práce mám ráda, protože se při ni dostabu do kontaktu s lidmi, protáhnu se ale hlavně si odpočinu od účetnictvi a faktur, kteremu se nedokážu věnovat celý den. Dělám pak chyby, špatně na obrazovku vidím a každy den ktery prosedim jen u počítače mám migrénu z přetížení krčni páteře. Kolegovi jsem již několikrát řikala, že svůj díl práce ve skladě zvládám a taky se v práci potřebuju protáhnout. On na to bohužel nedbá a práci mi i nadále přebírá na sebe. Když už cokoliv ve skladu dělám stojí za mnou nebo za mnou pořád chodi a ptá se co potřebuju. Samozřejmě nechci nikojo očerňovat, píšu jak to prostě je. Diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20263
1.4.20 10:13

@ElziraBaghirova Řeš se svým/jeho nadřízeným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
1.4.20 10:18

Třeba se mu líbíš a chce ti být na blízku a pomoct. :mrgreen: Málokdo chce dělat práci na víc sám od sebe. Každopádně pokud by byl neodbytný, normálně bych ho odpálkovala, ať ti pořád nestojí za zadkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 10:21
@Svistice píše:
@ElziraBaghirova Řeš se svým/jeho nadřízeným.
Řešila jsem, ale bylo mi nadáno do blbců a debilů a s kým že to chci válčit
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
1.4.20 10:25
@ElziraBaghirova píše: Řešila jsem, ale bylo mi nadáno do blbců a debilů a s kým že to chci válčit

8o Tebe nazval nadřízený takovými výrazy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 10:27
@berusa.m píše:
8o Tebe nazval nadřízený takovými výrazy?

Jj je to můj tata, ale jsem zvyklá i z domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20263
1.4.20 10:31
@ElziraBaghirova píše:

Najdi si jinou práci a tatínka pošli tam, kde slunce nesvítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
1.4.20 10:54
@ElziraBaghirova píše:

To mě mrzí. :hug: Na druhou stranu v tom zkus najít pozitiva. Ne v těch nadávkách. Ale v tom, že tam bude člověk který bude umět i tvou práci a může tě v případě nouze zastoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama