Jak najít správnou kolegyni na půl úvazek

31.3.16 10:58

Jak najít správnou kolegyni na půl úvazek

Zdravím.
Potřebovala bych poradit. Hledám už téměř půl roku studentku nebo maminu na půl úvazek do kanceláře na administrativní výpomoc. A zatím bez úspěchu. Můžete mi poradit, kde hledat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
31.3.16 11:08

Zkuste inzerovat na eMiminoJobs.Jde o práci pouze v kancelaři nebo jde i z domova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6251
31.3.16 11:10

A kde? A za kolik? Třeba já bych byla určitě vhodná kandidátka, vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
31.3.16 11:10

Jde i z domova? jaké město? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
31.3.16 11:26

Ja uz pul roku hledam na pul uvazku práci v administrative a nikde nic neni :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
31.3.16 11:29

@DenyKrejci
Myslím si, že stačí běžné inzertní pracovní portály (jobs.cz, prace.cz apod.).
Ideálně jasný inzerát o co jde + požadavky a uvedena odměna.

Jinak pokud je odměna minimální mzda a požadavků fůra, tak je jasné, že se o to nikdo nepere. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34556
31.3.16 11:31
@DenyKrejci píše:
Zdravím.
Potřebovala bych poradit. Hledám už téměř půl roku studentku nebo maminu na půl úvazek do kanceláře na administrativní výpomoc. A zatím bez úspěchu. Můžete mi poradit, kde hledat?

Asi máš moz velké nároky a malé prachy, pokud za půl roku neumíš sehnat někoho do kanceláře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
31.3.16 11:32
@Bábrdl píše:
Asi máš moz velké nároky a malé prachy, pokud za půl roku neumíš sehnat někoho do kanceláře…

Tím to bude. Každá mamina s malými dětmi by po tom hrábla, pokud by to bylo alespoň trochu slušné. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3334
31.3.16 11:54

@DenyKrejci, já bych to brala hned, tedy pokud to není za 4000 Kč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9060
31.3.16 12:11

Zkus dát inzerát sem:

https://www.emimino.cz/…jobs-204112/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18875
31.3.16 12:14

Tak třeba já začínám hledat půlúvazek v administrativě :) ale já budu volná až od října :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.16 12:20

Také hledáme na půlúvazek, DPP nebo DPČ, na smlouvu, 100% homeoffice po zaškolení, oblast účetnictví - fakturanti.
Bohužel také nemůžeme najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
31.3.16 12:29

@hudečice Můžu poprosti do zprávy nějaké bližší informace? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.16 12:53
@msonulka píše:

Bližší info a nejvíce popsaná práce s fakturama je zde https://www.emimino.cz/…rankovani/4/ od strany 4 je i můj inzerát s obhajobou, že se opravdu nejedná o fejk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.16 12:54
@msonulka píše:

Práce z domova - Ostravsko, NJ úroveŇ A2
Hledáme do velké firmy člověka (ženu na MD i studentky, studenty), kteří umí alespoň základy NJ (úroveň A2). Práce je na DPP nebo DPČ (20 hodin týdně).
Po 3 měsíčním zaškolení (Ostrava - Fifejdy) máte možnost pracovat z domu (mít Homeoffice, důležité je doma mít monitor - notebook vyfasujete v práci).
Práce je vždy PO-PÁ, čas si volíte sami (většinou 8-12, 12-16).
Pracujete se systémem SAP (proto 3měsíční školení). Do systému vám padají faktury, které je nutné do systému doplnit a zkontrolovat (čili datum vystavení, splatnosti, bruto netto částky, daně, opsat Barkódy, najít objednací číslo atd (a fakturu poslat dál - čili přiradit do určitého systému)… občas poslat nějaký jednoduchý mejl do Německa.
V případě zájmu se s Vámi ráda osobně sejdu, zodpovím Vaše dotazy a doporučím nadřízenému, aby vás kontaktoval a pozval na pohovor.
Já osobně dělám v této práci schvalování faktur, kontrolu (vyžadování příloh, než se bouchnou a jdou k placení). Faktur chodí denně opravdu hodně, práce je dost. Jenom někoho najít, kdo by chtěl pracovat z domu a vydělat si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat