Jak najít vhodnou terapii?

Anonymní
13.7.21 13:46

jak najit vhodnou terapii?

Dobre odpoledne damy, prichazim si k vam pro radu.

Potrebovala bych najit terapeuta, ktery se specializuje na leceni traumaticke poruchy z dovudu nasili v detstvi a abych pravdu rekla, absolutne netusim, jak na to. Kdyz zadam „PTSD terapie praha“ do vyhledavani, nachazim spis odkazy na knizky a odborne publikace. Nebo tedy i odkazy na nejake psychology, ale kdyz se podivam na jejich profil, tak tam o leceni traumatu neni ani zminka.

Mohl by mi prosim vas nekdo poradit, na koho se obratit, klidne i nejakou organizaci, ktera by me treba nasmerovala na konkretni terapeuty, kteri se zabyvaji lecenim post traumatu?
Pokud jste z Prahy a dochazite na sezeni k nekomu dobremu, uvitam i doporuceni na konkretniho psychologa.

Dekuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3151
13.7.21 14:23

Já ti přímo neporadím, ale zkus vybraným terapeutům napsat email s dotazem, jestli pracují i s tímto problémem.
A tiše závidím, že si můžeš vybírat :oops: Tady u nás je nouze někoho (kohokoliv) najít, aby bral nové klienty a člověk u nich nenechal půl výplaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
13.7.21 15:08

Ahoj,
mrzí mě, že máš za sebou takové prožitky.
Myslím, že by ti mohl poradit jakýkoliv psycholog, který většinou má přehled o specializacích kolegů, případně bych zkusil Asociaci klinických psychologů, kteří by s výběrem vhodného terapeuta mohli při dobré vůli poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 16:45

Slyšela jsem kdysi rozhovor na toto téma s psychologem Martinem Zikmundem. Zkus mu napsat, třeba ti někoho doporučí. Jestli se tomu věnuje sám, to nevím.
Bylo to ve 3. epizodě https://www.marianne.cz/…-rodicovstvi

• Citovat
  • Nahlásit
4105
13.7.21 16:53
@Anonymní píše:
Dobre odpoledne damy, prichazim si k vam pro radu.

Potrebovala bych najit terapeuta, ktery se specializuje na leceni traumaticke poruchy z dovudu nasili v detstvi a abych pravdu rekla, absolutne netusim, jak na to. Kdyz zadam „PTSD terapie praha“ do vyhledavani, nachazim spis odkazy na knizky a odborne publikace. Nebo tedy i odkazy na nejake psychology, ale kdyz se podivam na jejich profil, tak tam o leceni traumatu neni ani zminka.

Mohl by mi prosim vas nekdo poradit, na koho se obratit, klidne i nejakou organizaci, ktera by me treba nasmerovala na konkretni terapeuty, kteri se zabyvaji lecenim post traumatu?
Pokud jste z Prahy a dochazite na sezeni k nekomu dobremu, uvitam i doporuceni na konkretniho psychologa.

Dekuju moc

Ahoj, pro lidi s PTSD mají speciální program v Národním ústavu duševního zdraví. Mrkni na www.nudz.cz a zadej tak aktuality. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat