Reklama

Jak nakopnout manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wallflower
Povídálka 19 příspěvků 14.12.16 11:46
Jak nakopnout manžela?

Předem se omlouvám za román! S manželem jsme spolu 5 let, z toho 2 roky manželé. Když jsme spolu začali chodit byl to vysoký hubený krásný chlap, měl spoustu zájmů a koníčků, pořád něco podnikal s kamarády a pak i se mnou. Chodil na vysokou, stíhal brigády a ještě někam zajít. Hodně četl, třeba 2-3 knihy za týden. Začali jsme spolu bydlet, našel si novou práci a začali jsme plánovat svatbu. Všechno se vyvíjelo dobře, vzali jsme se a dařilo se nám i po finanční stránce, manžel měl slíbeno po novém roce povýšení a tak jsme si vzali hypotéku a začali řešit stavbu domu. Cestovali jsme, prostě jsme si plnili sny. Odjakživa jsme spolu neskutečně souzněli. Sex byl úžasný, několikrát týdně. A teď? Mám doma chlapa, který nemá žádné koníčky, nic ho nebaví, na nic nemá čas. Za poslední rok přibral 14 kilo, břicho má jak balon, prsa jak ženská. Dřív se hezky oblíkal, nosil pořád košile, pěkné svetry. Teď střídá dvě trička a dvoje kalhoty. Když chci cokoliv změnit, řekne mi že nemá čas. Přátelé nás někam zvou - nemáme čas. Do práce chodí od 5 do 14h. Ve tři je doma. Nají se, pomůže doma a pak až do večera jen sedí a vykládá mi co kdo řekl v práci a co kde četl na idnesu. Pak se navečeříme, jde se umýt a v 21hodin je v posteli. Jakmile položí hlavu na polštář, usne a začne nahlas chrápat. Klidně i když si zrovna o něčem povídáme. Dřív nikdy nechrápal a před spaním jsme si povídali klidně i dvě hodiny, měli jsme sex nebo tak. Poslední dva roky byl sex zásadně jen o víkendu, když si odpočnul. Teď máme dvouměsíční holčičku a on si pořád stěžuje jak je nevyspalý, nic nestíhá a je unavený. Jenže holčička je extrémně hodná, usne v půl deváté večer (manžel usne taky) a na další krmení se vzbudí až ve tři ráno. To ji jen při lampičce nakrmím a zase spíme dál. Během toho co ji krmím manžel vedle nás na posteli hlasitě chrápe a spí, přesto mi pořád tvrdí jak je nevyspalý. Přes den má program stejný jako dřív - akorát že při tom odpoledním sezení drží v náruči malou. Na procházce s námi nebyl už 14 dní. Sex není i když já jsem chtěla už v šestinedělí. Ke všemu je neskutečně pasivní a flegmatický. Slíbené povýšení tenkrát nedostal, teď jim sebrali prémie a já jsem na mateřské, k tomu hypotéka, takže příjmy nic moc. Už asi 9 měsíců se bavíme o tom, že by si chtěl najít lepší práci - ovšem tím to končí. Když najdu zajímavý inzerát tak on vždycky najde něco proč to nejde. Když měl domluvený pohovor, zrušil ho protože ten den zrovna potřeboval jet cosi nakoupit. Odejít od něho nechci. Je na nás moc hodný, prožili jsme spolu spoustu krásného a prostě to nechci ještě vzdát. Chtěla bych ho nějak nakopnout, aby zase chytil dech a začal žít. Trápí mě když vidím jak mladý chlap jen takhle přežívá a pomalu zahnívá. Když vidím kolik toho stíhají jeho kamarádi - a to mají výrazně delší pracovní dobu a malé děti mají taky. Když mu to řeknu, je z toho smutný, ale nic s tím neudělá. Když se ptám jestli nemá nějaké starosti, tak prý ne. Jsem z toho nešťastná :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

amylon
Kecalka 249 příspěvků 14.12.16 11:53

No to je teda situace :(.Je tělesně zdravý? nemá apnoické pauzy? Jak jsou na tom jeho rodiče?

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 14.12.16 11:55

Možná má syndrom vyhoření - v práci se nedaří, nabral. Ona i ta nadváha může souviset s chrápáním, úbytkem energie.

nemá třeba finanční problémy? Platí mu v práci vůbec? Není zadlužený? Asi bych ho podporovala, nevyčítala mu, že nemá jinou práci, ale naopak ho chválila (v rozumné míře, že ano) a dávala mu najevo, že jsi s ním ráda.

Pokud nezabere ani tohle, tak možná nějaké vyšetření, krevní testy. Dost možná má nedostatek nějakých vitaminů nebo hormonů.

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 14.12.16 11:56

Celkem logicky vyplývá, že jsi to z něj udělala ty.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 14.12.16 12:00

Napadá mě taky syndrom vyhoření, byť o tom vím málo. A co jídelníček? Cukry, bílá mouka, alkohol? Všechno se spojené se vším.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:00

Nezměníš ho, pokud se nebude chtít změnit on sám :nevim:.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 14.12.16 12:00

Zdravím; můžu se zeptat jaké znamení je Váš muž a zda byl u porodu s Vámi? Děkuji

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 14.12.16 12:01
@KalamityJohn píše:
Celkem logicky vyplývá, že jsi to z něj udělala ty.

To jsi napsala dobrou hovadinu :pocitac:

Chlap bude mit nejaky vnitrni problem. Ale jak zjistit, jaky? Muze to byt i frustrace z prace, muze se citit nedoceneny, nepotrebny.
Nestalo se neco, co by se dalo oznacit jako pricina?

zoidberg
Extra třída :D 11459 příspěvků 14.12.16 12:03

Je to jako když vykastruješ kocoura a pak se divíš, že celý den polehává, drží se u domu a neloví myši.
U chlapa místo kastrace stačí svatba…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:04

Snad vymyslíte něco spolu. U nás to šlo podobně a mluvit o ničem nechtěl. Jen tedy pracoval do 18. Bohužel jsem potkala někoho kdo si mne všimal, poslouchal, rozesmál a sex - cítila jsem jak ho vzrušuji, jak mne chtěl. No každopádně to prasklo a manžel se probudil. Chtěl si mne udržet, začal cvičit, o víkendy výlety, najednou sla5 i dovolená, vše se změnilo a já se do manžela znivu zamilovala. Už to není ten prsatý pan s břichem u TV. Ale bylo by to vše lepší, kdyby to nezašlo až sem.

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 14.12.16 12:05
@zoidberg píše:
Je to jako když vykastruješ kocoura a pak se divíš, že celý den polehává, drží se u domu a neloví myši.

To snad ne. Já tedy před a po neviděla rozdíl. To až po letech.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:06

Může být dlouhodobě z toho všeho ve stresu. Hypotéka, rodina, to je pro chlapa darda - může mít dojem, že on je zodpovědný za to, aby „bylo dobře“. Čtu, že se nedočkal povýšení, nedostal prémie. XCož je stav, který k pohodě přidat nemusí - ikdyž se může navenek tvářit, že zas tak moc ho to netrápí. Ikdyž o tom nemluví. Může. Velmi moc. A ta míra strachu, stresu, to je věc subjektivní, to změřit nejde, tj. jestli má mít z toho „nicnedělání“ právo na stres nebo ne.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:06
@zoidberg píše:

Tak bacha na kocoury. Já mám dva kastrované, loví myši, loví ptáky. Jeden i rybu z okrasného jezírka přinesl :jazyk:.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:07
@zoidberg píše:

nějaká vlastní zkušenost?

dalimil
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 14.12.16 12:08

Já v tom vidím normální zpohodnění a lenost…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama