Jak nakoupit na itesco z uterý na středu ?

2.2.21 21:02

Jak nakoupit na itesco z uterý na středu ?

Ahoj,

asi jsem tatar, ale jak přes iTesco nakoupit dnes s dodáním zítra?

Jde o to, že od zítra začíná nová akce, ale to mě nepustí dát do košíku ty věci se slevou.

Jsou tam pořád věci z akce co končí dneska. Když ty dám do košíku, tak tam sleva je, ale je tam napsané, že sleva platí pouze s dodaním do 2.2.- tedy dnes.

Takže se ptám jak blbka - když mě přivezou věci zítra co tedy přijde?

děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1771
2.2.21 21:06

@Levandulová voda přivezou ti to, co si dáš do košíku, ale za plnou cenu, akce dnes končí, takže dnes ty věci vidíš ještě se slevou, ale zítra ti je přivezou už bez slevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7653
2.2.21 21:08

@Levandulová voda Přijde to co sis objednala, ale se zítřejšími cenami. Najdi si na netu leták, co platí od zítřka a uvidíš, co je v akci od zítřka. Dnes to dáš do košíku jakoby v dražší ceně, ale nauctujou ti tu zítřejší levnější (u toho co je od zítřka v akci). Je to takové nepřehledné, pokud na nákup nespěcháš, udělej ho až zítra na pozítří ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
2.2.21 21:17

Do košíku jde dát vše, ale ve středu už to bude za plnou cenu. Ke konci platby tě to upozorní, že máš v košíku věci s prošlou akcí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12404
2.2.21 21:23

A to ještě teď máš volný termín na zítra? Většinou už odpoledne máme termíny na druhý den obsazené,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
2.2.21 21:42

@Levandulová voda

To, co je v akci teď, budeš mít zítra naúčtováno za plnou cenu.
A to, co bude v akci od zítra, budeš mít zítra naúčtováno za akční cenu.
Nakupuj tedy podle zítřejší akce a budeš mít akční ceny.
Na cenu, co máš teď v košíku nehleď, zítra se to přepočítá, jak to budou markovat na pokladně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
3.2.21 05:23

@Levandulová voda přivezou ti, co dáš do košíku, ale bez akce proto nakupují v pondělí, nechávám dovézt v Utery :mrgreen: :lol: jednou se jí povedlo přesně toto a kafe za 190 Kč mě fakt vyskolilo.. Už si dávám pozor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
3.2.21 05:24
@Dixies píše:
A to ještě teď máš volný termín na zítra? Většinou už odpoledne máme termíny na druhý den obsazené,

U nás v pohodě i večer.. Vesměs není problém mít termín druhý den a to i ten nejlevnější :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8484
3.2.21 07:58

@Levandulová voda podle cen a akci v den dodani. Ale pisou to tam dost jasne i vystrazne, ze uz ta akce nebude platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.2.21 09:33

Mě to právě přijde nepřehledné…nechápu proč když dáte dobu dodání to rovnou nemůže skákat s cenama co budou platit… nic sem nekoupila včera že jo… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat