Jak naladit chlapa na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:25
jak naladit chlapa na sex?

Jak naladíte partnera na sex? nemyslím když vyloženě nemá náladu, ale jak ho rozproudíte? nechám se ráda inspirovat.budu ráda i za názory od mužů co na ně platí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 14.04.18 12:29

Obvykle si dám sprchu a v ručníku za ním přijdu a řeknu: Lásko, chci sex. :lol: To ho navnadí dost spolehlivě :D

Uživatel je onlineLenka_Hal
Echt Kelišová 7660 příspěvků 14.04.18 12:30

Vetsine chlapum staci rict „chci sex“ :mrgreen:

Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:32

@Lenka_Hal jasný,ale myslela jsem ho nějak nadráždit aby jsem ani nemusela nic říkat :mrgreen:

malá_holka
Echt Kelišová 8965 příspěvků 14.04.18 12:41
@Luca1109 píše:
@Lenka_Hal jasný,ale myslela jsem ho nějak nadráždit aby jsem ani nemusela nic říkat :mrgreen:

provokovat, čekat na něj nahatá, roztažený nohy, dráždit se. zàleží čeho jsi schopnà

Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:42

@malá_holka po 15 letech už asi všeho :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 8254 příspěvků 14.04.18 12:43
@Luca1109 píše:
@Lenka_Hal jasný,ale myslela jsem ho nějak nadráždit aby jsem ani nemusela nic říkat :mrgreen:

Minisukni bez kalhotek… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:46

Manžela dostane, když mu během dne nečekaně pošeptám:„Chci ti ho vykouřit“..

Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:48
@Anonymní píše:

no tak kdybych tohle řekla tak by zůstalo jen u toho :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 3254 příspěvků 14.04.18 12:53
@Anonymní píše:

A proč anonym?? :lol: :lol:

jakanas
Kelišová 6330 příspěvků 14.04.18 12:54
@Luca1109 píše:
@malá_holka po 15 letech už asi všeho :mrgreen:

po patnácti letech bez sexu?

Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:55

@jakanas ne, ale po 15letech vztahu jsem schopná všeho to nějak oživit

malá_holka
Echt Kelišová 8965 příspěvků 14.04.18 13:02
@Luca1109 píše:
@jakanas ne, ale po 15letech vztahu jsem schopná všeho to nějak oživit

ty jo nevím, jako ty s ním spíš. ty víš na co reaguje a jak. od toho bych začala. jinak můžeš koupit prádlo, lítat po bytě nahá, strkat mu zadek do klíma, otírat se o něj, koukat se spolu na péčko, jít do trojky, swingers. prohodit partnery na sex. dělat si erotický masáže, koupit hračky, pás cudnosti :lol: :dance: fetiš, bdsm. zajít k sexuologovi, arginmax, afrodiziaka, novej parfém, prostě se s ním nebavit a ojet ho. ale tohle ti stejně bude k hounu, pokud o tebe už nemá zájem :nevim: tož tak

Luca1109
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 13:07

@malá_holka zájem je, jen mě zajímala insiprace jak to děláte vy..co na chlapi zabírá. vim že na každýho něco jinýho :lol: doma máme 2 děti a nikoho na hlídání takže s tím chozením po bytě s holým zatkem a ojet ho kde chci a kdy chci to nepude i když to uplně vidim :lol: :lol:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Echt Kelišová 7660 příspěvků 14.04.18 13:18
@Luca1109 píše:
@malá_holka zájem je, jen mě zajímala insiprace jak to děláte vy..co na chlapi zabírá. vim že na každýho něco jinýho :lol: doma máme 2 děti a nikoho na hlídání takže s tím chozením po bytě s holým zatkem a ojet ho kde chci a kdy chci to nepude i když to uplně vidim :lol: :lol:

Tak to uplne staci rict „deti spi“…my mame tri, zadne svadeni neni treba, staci kdyz proste muzem, vlastne kdykoliv muzem :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >