Jak napsat první sms muži

Anonymní
18.1.20 20:25

Jak napsat první sms muži

Ahoj,
vím, že je tu spousta skvělých dam i mužů, kteří by mi mohli nezaujatě pomoct.
Na podzim jsem se setkala a následně zapovídala s jedním mužem, na kterého od té doby denně pořád myslím. Nedávno jsme se potkali. On zčervenal, vyptával se, jak se mám. I když mohl projít bez povšimnutí. Má intuice mi říká, že se mu líbím. Ale kontakt jsme si nevyměnili. Já jsem ten jeho sehnala a mohla bych ho kontaktovat. Ale jak? Jak nebýt vlezlá? Už jen to, že znám jeho číslo je trochu pád do soukromí. I když to číslo je volně na netu - podniká. Jak poslat první sms, aby byla vtipná a zaujala?

Věk mi začíná trojkou. Nejsem žádná puberťačka, ale tohle se mi nestalo přes deset let. Nevydržím to a musím ho zkusit zkontaktovat. Prosím, poraďte jak.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.1.20 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj,
vím, že je tu spousta skvělých dam i mužů, kteří by mi mohli nezaujatě pomoct.
Na podzim jsem se setkala a následně zapovídala s jedním mužem, na kterého od té doby denně pořád myslím. Nedávno jsme se potkali. On zčervenal, vyptával se, jak se mám. I když mohl projít bez povšimnutí. Má intuice mi říká, že se mu líbím. Ale kontakt jsme si nevyměnili. Já jsem ten jeho sehnala a mohla bych ho kontaktovat. Ale jak? Jak nebýt vlezlá? Už jen to, že znám jeho číslo je trochu pád do soukromí. I když to číslo je volně na netu - podniká. Jak poslat první sms, aby byla vtipná a zaujala?

Věk mi začíná trojkou. Nejsem žádná puberťačka, ale tohle se mi nestalo přes deset let. Nevydržím to a musím ho zkusit zkontaktovat. Prosím, poraďte jak.

Děkuji.

Jestli podniká v něčem co by se ti i mohlo hodit, tak třeba to vzít od lesa? Domluvit si s ním schůzku ohledně toho či onoho ( co se točí kolem jeho podnikání). Být překvapená, že na schůzku přišel on, slovo dá slovo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 20:47

Zakladatelko, nechci být pesimista, ale kdyby měl o Tebe zájem, tak si na tebe kontakt vezme. Taky mi věk začíná trojkou a jako první jsem kontaktovala čtyři muže během posledních čtyř let a vždy z toho byl buď sex nebo jen líbání.
Muži si neváží žen, které je uhánějí. I když to nějak zamamufluješ, on bude ten na koni…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 20:51
@Anonymní píše:
Zakladatelko, nechci být pesimista, ale kdyby měl o Tebe zájem, tak si na tebe kontakt vezme. Taky mi věk začíná trojkou a jako první jsem kontaktovala čtyři muže během posledních čtyř let a vždy z toho byl buď sex nebo jen líbání.
Muži si neváží žen, které je uhánějí. I když to nějak zamamufluješ, on bude ten na koni…

Máš pravdu. Kdyby chtěl, nějaký způsob si najde. Zkusím to přijmout a zapomenout. :kytka:

Dík. :palec: Bude to ale velmi těžké…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 20:51

@Božská Venuše už dávno nežijeme v době, kdy muž musí oslovit, či napsat damě jako první… Byt vama napíšu mu, co tím můžete stratit? :) Nic, při nejlepším jen získat :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 20:57
@Anonymní píše:
@Božská Venuše už dávno nežijeme v době, kdy muž musí oslovit, či napsat damě jako první… Byt vama napíšu mu, co tím můžete stratit? :) Nic, při nejlepším jen získat :)

Toto jsou velmi protichůdné rady… :D
Moc mě zaujal, ale bohužel asi nemám na to mu napsat první. Muselo by to být tak, aby ho nenapadlo, že se mi líbí. Bohužel podniká v tak specifickém odvětví, že nedokážu vymyslet záminku, proč ho kontaktuji pracovně. Tudíž mohu jen čekat nebo zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 21:00
@Anonymní píše:
Toto jsou velmi protichůdné rady… :D
Moc mě zaujal, ale bohužel asi nemám na to mu napsat první. Muselo by to být tak, aby ho nenapadlo, že se mi líbí. Bohužel podniká v tak specifickém odvětví, že nedokážu vymyslet záminku, proč ho kontaktuji pracovně. Tudíž mohu jen čekat nebo zapomenout.

To bohužel jsou :/ bohužel by to bylo nejspíš moc jednoduché, kdyby každý dokázal přijít a říct každému co cítí :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 21:04
@Anonymní píše:
To bohužel jsou :/ bohužel by to bylo nejspíš moc jednoduché, kdyby každý dokázal přijít a říct každému co cítí :)

To bylo. Měla bych začít u sebe a začít tak konat. :mrgreen: Ale nechci být snadná kořist. Chci, aby si byl zprvu nejistý. Myslím si, že potom by si mě nevážil. Dám tomu čas. Třeba se ještě někdy potkáme.

• Nahlásit
  • Citovat
22103
18.1.20 21:18

Jeeee to jsou okolky.Ja bych mu napsala. Stesti preje odvaznym. Sebevedomou zenu toto nerozhodi i kdyz nervozni bych byla, ne ze ne.Ale probuh, nemas co ztratit, max ziskat. Stejne je sance, ze je zadany, ale budes to aspon vedet.Jsou uplne, uplne jiny vlastnosti, za ktery si muz zeny nevazi, ale rozhodne to neni to, ze mu da najevo sve sympatie. A to, ze tady anonymni napise, ze 4× napsala prvni 4 muzum, na rande se slo, ale pak uz v tom zadny muz nechtel pokracovat, poukazuje na neco jineho. Vystr hlavu z ulity :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 21:20
@wildcherry píše:
Jeeee to jsou okolky.Ja bych mu napsala. Stesti preje odvaznym. Sebevedomou zenu toto nerozhodi i kdyz nervozni bych byla, ne ze ne.Ale probuh, nemas co ztratit, max ziskat. Stejne je sance, ze je zadany, ale budes to aspon vedet.Jsou uplne, uplne jiny vlastnosti, za ktery si muz zeny nevazi, ale rozhodne to neni to, ze mu da najevo sve sympatie. A to, ze tady anonymni napise, ze 4× napsala prvni 4 muzum, na rande se slo, ale pak uz v tom zadny muz nechtel pokracovat, poukazuje na neco jineho. Vystr hlavu z ulity :kytka:

Přesně eeeeee :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.20 22:03

Klidně napsat, říkáš, že jste se viděli na podzim, teď se potkali, takže se vídáte zřídkakdy, tak pokud se neozve, alespoň ho nebudeš denně potkávat, v tomhle věku už není potřeba se zabývat nějakým studem a tak, pozvala bych ho na kafe, alespoň nemusíš mít plané naděje či výčitka, žes to neudělala nebo na něj zbytečně myslet, pokud to nedopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 00:15
@Anonymní píše:
Muži si neváží žen, které je uhánějí. I když to nějak zamamufluješ, on bude ten na koni…

Všetci chlapi z minulosti, kde som kontakt iniciovala ja, sa síce nejak „chytili“, ale po prvej noci to skončilo.
Jestli ta s nim láka pouze sex, smelo do toho. :palec:
Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď sa chlapovi žena FAKT paci a stoji o ňu, chlap udela I NEMOZNE, aby ju niekam pozval atd. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 00:32
@Anonymní píše:
Všetci chlapi z minulosti, kde som kontakt iniciovala ja, sa síce nejak „chytili“, ale po prvej noci to skončilo.
Jestli ta s nim láka pouze sex, smelo do toho. :palec:
Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď sa chlapovi žena FAKT paci a stoji o ňu, chlap udela I NEMOZNE, aby ju niekam pozval atd. ;)

Souhlasím do písmene. Nikdy se mi neosvědčilo (na delší trasu) být iniciativní. Už bych chlapa nikdy neuhanela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
19.1.20 00:53

A proc jste je uhanely holky? To nejde proste mile, rozumne, zensky? Ja jsem v muzskem kolektivu, ruzne postaveni, a cemu se chlapi vyhybaji, tak opravdu nahaneckam, ale ne zenam se zdravym zajmem.Na druhou stranu, asi druhy, nebo treti anonym, ze to krachlo po prvnim sexu.Tak jestli to neni necim jinym, ze? Ale je fakt, ze ja toto neznam, nikdy jsem brzo do postele fakt neskakala, to si zase chlap musel zaslouzit a stat vubec za to, nezavisle na tom, jak jsme se dostali na rande.Tak samozrejme, ze vetsina chlapu chce sex, ne hned lasku az za hrob, pak je na zenske, jestli hned podrzi a pak place, ze byla ona moc hrrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1820
19.1.20 01:00
@Anonymní píše:
To bylo. Měla bych začít u sebe a začít tak konat. :mrgreen: Ale nechci být snadná kořist. Chci, aby si byl zprvu nejistý. Myslím si, že potom by si mě nevážil. Dám tomu čas. Třeba se ještě někdy potkáme.

Hele, ono to není tak, že když spolu zajdete na rande, tak že musíte nutně skončit v posteli.

Já osobně si myslím, že je úplně jedno, kdo se ozve jako první. Tím to celé „randění“ teprve začíná. Teprve potom, na následujících schůzkách, se ukáže, jestli jsi snadná kořist.

Holky dělají tu chybu, že v první chvíli si hrají na straaašně nedostupné. Jenže to je chlap ještě vůbec nezná a nemá tudíž pro co bojovat. Normálně bych s ním šel na kafe. A tam bych mu dal možnost mě začít pomalu dobývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama