Jak nastartovat MS po vysazení HA?

30
10.5.20 19:54

Jak nastartovat MS po vysazení HA?

Ahoj holky,
v únoru jsem vysadila HA, po dobrání platíčka MS přišla, ale od té doby nic (správně bych to měla mít 24.3., dnes už je to tedy 47 dní zpoždění). Už přes 2 týdny piju 2-3 denně kontryhel a 2 sáčky Inofolicu. Mám v plánu koupit ještě Gynex a z bylinek přidat řebříček. Chtěli bychom plánovat miminko…MS a ovulace je základ, proto se teď soustředím na to, abych začala fungovat normálně. Máte nějakou radu, co vám pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
10.5.20 20:13

Ahoj, já pila jen kontryhel a ms přišla po 52 dnech, další po 37dnech a třetí cyklus jsem přidala maliník na podporu ovulace a už ms nedošla. Teď jsem 23tt. Držím palce ať se ti to brzy srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4213
10.5.20 20:13

Proč jsi ještě nebyla u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
10.5.20 20:45

Děkuji za odpověď, snad MS brzy přijde, před HA jsem měla cykly přesně 28 dní. K doktorovi se teprve objednám, ale zkusím ještě ten Gynex. Chtěla jsem to nejdřív zkusit přírodní cestou, než začít brát nějaké hormony nebo dostat vyvolávačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
10.5.20 20:47

@HankaXX já byla u dr 35dc a říkal že tomu dáme ještě měsíc takže bych určitě ještě vyčkala 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
10.5.20 20:51

A jak dlouho jsi pila kontryhel, celou dobu dokud ti nepřišla MS a bez přestávky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
10.5.20 21:03

@HankaXX celou dobu, ono je to na začátku takový na dlouho ale srovna se to chce to čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
24.6.20 18:30

Tak MS po vysazení HA stále žádná, pila jsem kontryhel (pak přimíchala řebříček a šalvěj), 2 měsíce Inofolic a teď užívám druhou lahvičku Gynexu. Dnes jsem byla u doktora a říkal, že jsem přišla akorát. Do 3 měsíců nedostavení MS po vysazení HA nic neřeší, je to prý normální. Delší dobu již pak nemá smysl čekat, aby tělo tzv. nezakrnělo. Dostala jsem injekci Agolutinu a mám čekat 2 týdny jestli se MS dostaví. Pokud ne, tak mám přijít na odběr krve na hormonální profil a pak se případně uvidí co dál. Děložní sliznici mám nyní nízkou a zatím to vůbec nevypadá, že by MS chtěla přijít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat