Reklama

Jak natáčíte své děti, dovolené atd.?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 23.02.18 17:42
Jak natáčíte své děti, dovolené atd.?

Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem natáčíte a případně zpracováváte videa z vašeho života - děti, dovolené, oslavy a podobně.
My točíme jednotlivá videa, která nijak nedáváme dohromady, a bohužel, málokdy se na ně zpětně podíváme, když už chceme zavzpomínat na dovolenou, prohlédneme spíš fotky, než tato videa.

Napadlo mě videa nějak stříhat a dávat dohromady, vyrobit třeba video z celé dovolené. Něco na způsob videí nebo vlogů, která dávají na Youtube Youtubeři. Kdybychom k tomu něco i povídali, mělo by to zase jiný rozměr, uchovali bychom více vzpomínek. Ale zaprvé nevím, jestli bych se to naučila stříhat, a zadruhé nevím, jestli je to to pravé ořechové.
Podotýkám, že Youtuberkou se stát nechci, byla by to videa výhradně pro naši potřebu.

Takže jak to prosím děláte vy? :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 23.02.18 17:46

Já většinou jen fotím a pak je dám do prezentace. A teď se mně dost osvědčily fotoknihy. Dají se dost pěkně udělat a popsat.
S videem mně to moc nešlo a taky na ně moc nekoukáme.

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 23.02.18 17:47
@P4ja píše:
Já většinou jen fotím a pak je dám do prezentace. A teď se mně dost osvědčily fotoknihy. Dají se dost pěkně udělat a popsat.
S videem mně to moc nešlo a taky na ně moc nekoukáme.

fotoknihy se mi taky líbí. Kupuješ si knihu, do které fotky lepíš a popisuješ, nebo děláš na PC a pak celé necháš vytisknout?

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 23.02.18 17:48
@kaktusik píše:
fotoknihy se mi taky líbí. Kupuješ si knihu, do které fotky lepíš a popisuješ, nebo děláš na PC a pak celé necháš vytisknout?

Dělám spíš kompletně na PC. Na scrapbook nemám moc fantazii.

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 23.02.18 18:01

Děláme to stejně :nevim: Ze začátku jsem dávala videa na youtube a dodnes tam jsou. Tak 6 let už jsem žádné nepřidala, ale očas tam zabrousím a na nějaké to dojemné se podívám. Jinak jsou doma někde na dvd, paměťovce také, ale tam nelovím.

japato
Kecalka 160 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 18:10

Videa vůbec netočíme, když už tak výjimečně… Děláme fotky a z nich pak fotoknihy.

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8327 příspěvků 23.02.18 18:54

Na video točím syna, když dělá něco zajímavého, když si hraje nějakou scénku nebo tak. Nebo točí videa na mobil sám :D. Ty nejlepší pak dávám na youtube pro rodinu a přátele.

Jinak ale videa netočím, spíš hodně fotím a pak dělám jednou za rok takovou fotokroniku po měsících, co jsme zajímavého zažili, výlety, návštěvy a významné události.

lucynka25
Kelišová 7403 příspěvků 2 inzeráty 23.02.18 19:35

U nas mame videa jednotlive a jednouza rok davam na dvd do slozek s fotkama a každoročně delam ohromnou fotoknihz za cely rok + fotoknihu extra z dovolene od more

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >