Jak nenapádně a účinně zjistit, jak vás muž vidí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Conchita
Kecalka 354 příspěvků 28.01.19 18:46
Jak "naťuknout" chlapa, jestli má zájem?

Možná trošku bravíčkovské téma :mrgreen: Nikdy jsem moc s chlapama neuměla flirtovat a „naťukávat“, jak moc zájem mají. Všichni bývalí to totiž vybalili buď hned, nebo jsme se poznávali postupně a neměla jsem potřebu zjišťovat jejich zájem.
Zajímalo by mě, jestli máte nějké vlastní ozkoušené tipy, jak nenapádně a účinně zjistit, jak vás muž vidí. Rozpoznám to, když se někomu líbím (většinou), ale jsem úplně tupá na to poznat, jestli je to jenom ve stylu „je pěkná“ nebo jestli jsou ty sympatie větší, jestli víte, co myslím (a nemyslím rovnou sex)?
Dá se vůbec nějak nenápadně flirtovat? :D

Příspěvek upraven 28.01.19 v 19:04

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 28.01.19 18:49
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8677 příspěvků 28.01.19 18:57

jemně se spolu ožerte, to pak půjde samo :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 28.01.19 19:10

Já jsem vypozorovala, nechtěně teda, že muži, kteří o mě mají zájem, reagují dost odlišně na můj klasický humor. Mluvím o sobě běžně tak, že jsem hezká. Např. “Zastavili mě policajti, ale nedostala jsem pokutu. To proto, že jsem tak nesmírně krásná.” Neočekávám žádnou reakci, mluvím tak úplně normálně. Chlapi obvykle reagují vtipem, případně mi přitakávají. Muži, kterým se líbím, jsou po takové větě úplně zmatení, rudnou a honem hledají, jak kout železo dokud je žhavé. Takže za mě se ho prostě zeptej :lol: Uvidíš, jak bude reagovat.

Conchita
Kecalka 354 příspěvků 28.01.19 19:17
@Čičorečka píše:
Já jsem vypozorovala, nechtěně teda, že muži, kteří o mě mají zájem, reagují dost odlišně na můj klasický humor. Mluvím o sobě běžně tak, že jsem hezká. Např. “Zastavili mě policajti, ale nedostala jsem pokutu. To proto, že jsem tak nesmírně krásná.” Neočekávám žádnou reakci, mluvím tak úplně normálně. Chlapi obvykle reagují vtipem, případně mi přitakávají. Muži, kterým se líbím, jsou po takové větě úplně zmatení, rudnou a honem hledají, jak kout železo dokud je žhavé. Takže za mě se ho prostě zeptej :lol: Uvidíš, jak bude reagovat.

To je dobrý :mrgreen: ale dává to logiku.
Zeptej v jakém smyslu? Jakože: myslíš si, že jsem atraktivní?
To si bohužel nemůžu v tomhle přípdě úplně dovolit :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 28.01.19 19:27
@Conchita píše:
To je dobrý :mrgreen: ale dává to logiku.
Zeptej v jakém smyslu? Jakože: myslíš si, že jsem atraktivní?
To si bohužel nemůžu v tomhle přípdě úplně dovolit :lol:

Tak zrovna tohle používám, když něco chci :lol: Myslíš si, že jsem krásná? Než se vzpamatuje, už říkám požadavek. Ono se to fakt dá použít kdykoli. Maximálně z toho vyjdeš jako ta, co se bere s nadhledem, ta vtipná. Čili ti to může jen vylepšit skóre ;) V jakých situacích se potkáváte a máte možnost spolu promluvit?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8677 příspěvků 28.01.19 19:35
@Čičorečka píše:
Tak zrovna tohle používám, když něco chci :lol: Myslíš si, že jsem krásná? Než se vzpamatuje, už říkám požadavek. Ono se to fakt dá použít kdykoli. Maximálně z toho vyjdeš jako ta, co se bere s nadhledem, ta vtipná. Čili ti to může jen vylepšit skóre ;) V jakých situacích se potkáváte a máte možnost spolu promluvit?

Myslíš si, že jsem krásná?

Myslím si, že jsi divná.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 28.01.19 19:54
@pohledzdruhes­trany píše:
Myslíš si, že jsem krásná?Myslím si, že jsi divná.

To mám radost :*

hodinarka
Kecalka 386 příspěvků 28.01.19 20:19
v jakých situacích to používáš? Mně by to přišlo spíš jako pěkný trapas :oops: .
@Čičorečka píše:
radek9
Kecalka 196 příspěvků 28.01.19 20:27

Zeptej se ho : … „vyspíš se se mnou?“

Náznaky nepochopíme … :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 28.01.19 20:28
@hodinarka píše:
v jakých situacích to používáš? Mně by to přišlo spíš jako pěkný trapas :oops: .

Kdykoli, kdy je to vhodné a je na to nálada. A trapas jsem nikdy kvůli tomuhle nezažila. Vždyť je to vtip, každý to tak chápe. Když se setkám s někým méně bystrým, tak raději nevtipkuju.

hopsalka
Kecalka 245 příspěvků 28.01.19 20:40

@hodinarka tak nemusíš používat hnedka takový level, třeba to zkusit zjemnit, obrousit hrany, aby to více vyhovovalo tobě, ale jako taktika to vůbec není špatný, ne ?

mrav
Generální žvanilka 23212 příspěvků 28.01.19 21:27

Já bych se zeptal: „Máš dneska večer čas? Zašel by jsi se mnou na kafe, nebo dvě deci?“

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >