Jak naučit 2 leté dítě samo usínat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieDom
Stálice 57 příspěvků 31.07.19 15:59
Jak naučit 2 leté dítě samo usínat

Maminky, tatínkové,
Potřebovala bych poradit jak naučit samo usínat dvouleté dítě. Měla jsem ho krásně naučeného, že usínal sám v postýlce, jenže přišlo zkouškové, on začal spávat u babiček a tet a od té doby mi sám v postýlce neusne. Uspat ho teď trvá přes hodinu s tím, že s ním musím ležet v naší posteli dokud opravdu nevytuhne. Zkoušela jsem ho naučit znovu na postýlku, ale byl schopný hystericky řvát i hodinu, i když jsem seděla u postýlky a uklidňovala ho, přestal vždy až když jsem si ho vzala k sobě. Je to dost tvrdohlavé a živé dítě. Přiznám se, že už mě nebaví ho Uspávat, vymýšlí blbosti, dělá si že mne trampolínu, kope do mne… Režim máme… Večeře, okoupat, přečíst pohádky (i čtyři) a spát, ale on jak kdyby s tím spánkem i bojoval, je vidět, že už je hodně unavený, mne si oči, ale sám se prostě „nevypne“… V září jde do školky, tak bych byla i ráda kdyby se zase naučil usínat sám, za každou radu budu vděčná :kytka:
Edit: ještě doplním, že bez odpoledního spánku zatím celý den nevydrží.

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 31.07.19 20:19

Ahoj :) my jame taky museli uspavat, mala spala v postylce. Ale oddelali jsme jednu bocnici na postylce, postylku jsme dali do jejiho pokojicku. S tim ze si muze vylest kdy chce a zalezt kdy chce. Ma k dispozici vsechny hracky ale je hodna maximalne si do postylky donese panenku. Od te doby co jsme ji dali takovou svobodu se ji v postylce libi a rada v no spinka bez uspavani, dokonce i odpoledne. Dam ji mlicko, chvili tam sem vykladam ji co jsme za ten den delali co jsme videli..ona skace, leha si furt dokola udelam papa ze uz odchazim, taky udela papa…chvili slysim hopsani a broukani v chuvicce popr.se jdu na ni podivat a za chvili spinka. Nechavam otevreny do loznice, rano zamnou prijde a vzbudi me pusinkou a kakosem v pline :D :srdce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 31.07.19 20:21

Ale neni tam v uplne tme, ma tam tlumene svetlo

Váš příspěvek
Reklama