Jak naučit 2měsíční miminko spát přes den doma??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
19.10.21 15:06

Jak naučit 2 měsíční miminko spát přes den doma??

Ahoj můj syn má 2 měsíce a v noci mi spinká pěkně ale přes den je vzhůru. Usne maximálně 3× denně na 10 minut když jsme doma… Jediná možnost kdy spí je v kočárku při procházce. Jak je vůbec možné že není pořád unavený a vydrží tak dlouho vzhůru? Jsem teď nemocná a nemůžu pořád lítat po venku s kočárkem… Díky za rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
19.10.21 15:17

To je ale špatně, že spí jen 3× 10 min. Lehni si s ním nebo prostě jdi s tím kočárkem ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
19.10.21 15:24

U nás pomohlo houpací vajíčko rock it. Uspala jsem v kočárku a tohle s ním samo houpalo. Dcera spala přes den jen v kočárku do 9 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
19.10.21 15:34

@Kikousii pokud jsi nemocná, popros někoho z okolí, ať ti povozi venku kočárek. Jinak naše děti taky doma přes den usinaly až kolem jednoho roku, do té doby jsem nachodila kilometry s kočárkem. Je to dobré i pro tvoji fyzičku a imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.10.21 15:37

@Modra1 právě že si sním chci lehnout a spát snažím se všelijak mám vibrační křesílko, nosítko i v rukách se ho snažím uspat ale prostě nic nefunguje… I s kočárkem mi přijde že spí málo to dohromady spí tak 3 hodiny během celého dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11949
19.10.21 15:48

Kojis? U prsa neusne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.10.21 15:51

@JancaS84 kojim a usíná mi u něj večer ale před den to je občas na těch 10 minut s tím že se teda ale nemůžu ani pohnout ale stejně se vzbudí no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.10.21 16:10

Je to velký zvědavý kluk má něco málo přes 6 kilo 2 měsíce a 4 dny a prostě unavený začíná být až večer kolem 8 hodiny. Kojit chce co hodinu přes den a v noci co 3-4 hodiny. Občas ho trápí prdíky tak beru probiotika abych je nemusela ladovat do něj jemu dávám kapky a občas pomůžu rourkou. Uplakaný skoro není je spíš upovídaný a usměvavý ale hrozný živel no…
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
19.10.21 19:22

Mate balkon? Co kocar na balkon? Ja ho tam mam a spi tam. Ma skoro ctyri mesice, spi trikrat. Dva kratke spanky, cca 30 minut, a jeden dlouhy, cca tri hodiny. Na ty kratke ho nechavam usnout tam, kde je. Pod hrazdou, v lehatku, na zemi, obcas usne v rukach a ja to s nim bud tu pul hodku vydrzim, nebo ho zkusim dat do postylky. To ale casto konci tak, ze se vzbudi. A na ten balkon ho taky musim prijit sem tam pohoupat. Jeste si muzete domu poridit hojdavak nebo nejakou kolibku. Nebo nositko. Taky jde pouzit vlozna taska do kocarku a uhoupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.10.21 19:56

@Bamace jelikož bydlím ve 3 patře bez výtahu netahám kočárek domu a na balkóně máme jeden co jsme dostali od známých ale není to normální korba a není ani moc pohodlný takže tam spát nechce pláče a můžu ho houpat jezdit cokoli prostě se mu v něm nelíbí zkoušela jsem ho uspat doma a pak ho tam dát po 5 minutách řev jak kdyby ho to bolelo takže jsem to úplně zavrhla to už spíš se vyspí v postýlce… když jsme u bratra na zahradě celý den tak dohromady naspí v kočáře 3 hodiny v nosítku se mu taky nelíbí a v náručí je rád protože má rozhled ale kouká všude kolem ale usnout to nehrozí… Občas usne na těch 10 minut ve vibračním lehátku s tím že ho ještě musím u toho i houpat k tomu vibrování… Jako není takový že by plakal a já bych potřebovala klid on je hodný pokud jsem na jeho dohled nebo doslech… Ale prostě chci aby se naučil spinkat i doma a hlavně aby naspal více času přes den… Přes noc mu to tak jde ale přes den… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
19.10.21 21:25

@Kikousii my meli na balkone ve tretim patre hojdavak na karabine, sbych nemusela nosit kocar. Docela to fungovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat