Jak naučit 2měsíční miminko na hluk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol248
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 26.04.18 20:46
Jak naucit 2mesicni miminko na hluk?

Maminky prosim poradte kdyz jsme prisli z oorodnice asi 3tydny ji nevadilo kdyz hucela pracka nebo jsme se bavili proste pri vsem spala jak spalek a pak jsem dostala zanet zvukovodu takze jsem nemela naladu moc si povidat s miminkem ani sledovat tv a byla jsem sama doma a mala mi neusne pri tv pri nicem nemuzem se ani bavit..uz ani neusne jako driv ze jsem nakojila a usla u toho jen jsem ji polozila ted bud v ruce a nebo s ni skacu na mici pomalu a drim v naruci jinak mi uz skoro neusne mate i popr radu jak naucit lip uspat driv na ni fungovalo jen placani po zadecku a u toho usla ale ted se zacne u toho jen vztekat a kroutit ???? a bojim se ze kdyz pojedem nekam na navstevu ze mi bez mice ani neusne :nevim: ale prijde mi jak kdyz kazdych 14dni na ni okati neco jineho na uspani :think:

Přečtěte si článek: Miminko 2 měsíce

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 26.04.18 20:58

Nektera miminka pri hluku neusnou, at delas, co delas. Novorozence obecne hluknnerusi ze spanku, proto ti mozna predtim spala i pri hluku. Starsi deti pak uz na hluk reaguji.

U nas pomaha hodne hlasity bily sum z youtube, zkus to, prehlusi to i zvuk televize a meho dvoumesicnaka az zazracne uklidnuje a uspava, nam bezi v loznici celou noc. Ale musi byt opravdu hodne hlasity.

To skakani na mici je osidne, take jsem si na to naucila prvniho syna a pak uz jsem ho neunesla, tak jsem ho preucila na uspavani u prsa. A nakonec nepomohlo nic jineho, nez nechat vyrvat. Takze Ti vrele doporucuji utnout to co nejdrive a zkusit nahradit treba tim bilym sumem.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 26.04.18 21:00

Jinak i dite uspavane na mici ti na navsteve usne v satku.

lentilka248
Kelišová 6410 příspěvků 26.04.18 21:02

@Nikol248 bílý šum a pevně zavinout bych zkusila..ale některé děti zavinovací jsou, některé ne..druhý syn to ensnášel, první a poslední dítě to zbožňují..dcerku jestě uspávám v babyvaku -haipa daipa, usne v tom hned..

Kelsey
Hvězda diskuse 43758 příspěvků 26.04.18 21:05

Staci normalne fungovat a nechodit hystericky po spickach, psss spinka, psss probudi se.
Klidne jsem vysavala, foukala si vlasy, mela pustene radio, mluvili jsme, kdyz spali.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 26.04.18 21:23

To, ze se co 14 dni mění požadavky/návy­ky/potřeby je uuuuuplne normalni. Je to na palici, ale je to normalni. Jeden syn si na hluk zvykl az po roce, druhy se všeho leka uz od narozeni, ale pomalu se to lepší. Doma mi oba usinaji v postylce, mimo domov starší spaval v kocare a az kolem roku a půl si zvykl spat v posteli (např u babičky). Mladší jak kdy a jak kde, podle jeho,,nálady”.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 26.04.18 21:26
@Kelsey píše:
Staci normalne fungovat a nechodit hystericky po spickach, psss spinka, psss probudi se.
Klidne jsem vysavala, foukala si vlasy, mela pustene radio, mluvili jsme, kdyz spali.

To jsem si take myslela. A pak jsem narazila na kamaradku, u jejihoz syna tohle nefungovalo. Nektere deti to maji vrozene, at delas, co delas.

Nikol248
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 28.04.18 21:23

Tak od vcera zkousim pomalu postupovat zpet a dnes uz usla prez den pri pracce na hodku a pri Tv spi taky jen je zajimave ze nahlas ji Tv nevadi ale jak se zacnem u Tv normalne bavit tak se budi :think: :think: :nevim: :lol: ale pokrok udelala musim uznat :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama