Jak naučit 6. týdenní miminko v postýlce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aNNazZ
Povídálka 24 příspěvků 17.03.18 16:42
Jak naučit 6ti týdenní miminko v postýlce?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda některá maminka neměla stejný problém nebo zda některá aspoň poradí. Mám 6ti týdenního chlapečka přes den dá se říct že spinká, ale od té 8- 9 hodiny večer po jídle je to strašný pláč je vidět, že by chtěl spát ale vždy ho něco vzbudí. A když teda usne v náručí a dám ho do postýlky tak se buď hned nebo za chvilku probudí a zase řev jediný způsob kdy spí a to vydrží dlouho spát je u mě v posteli na ruce. A do postýlky ho dávám kolem 4 ráno a to mu už nevadí. Budu ráda za nějakou radu. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10532 příspěvků 17.03.18 16:43

Myslím, že žádná rada není, chce být s tebou

Heivka
Závislačka 2816 příspěvků 17.03.18 16:46

Zkuste uspávací metodu podle doktora karpa tj. Pevné zavinutí, bílý šum, dudlík a uhoupat. Mě syn takhle spinkal moc hezky, když nebyl zavinutý, tak se budil vlastníma rukama.

aNNazZ
Povídálka 24 příspěvků 17.03.18 16:47

To jo ale já si dnes díky našemu spánku hla se zády a nemůžu nic

aNNazZ
Povídálka 24 příspěvků 17.03.18 16:50

@Heivka to jsem taky přemýšlela nad šumem- tlukot srdce

P4ja
Závislačka 4260 příspěvků 17.03.18 16:52

Kamarádce pomohlo hnizdečko. Malý se cítil v bezpečí. A bráchovi ruka v postýlce, aby cítil mamku.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 17.03.18 16:52
@aNNazZ píše:
To jo ale já si dnes díky našemu spánku hla se zády a nemůžu nic

Já bych to nejdřív zredukovala na spánek ve společné posteli, dítě může ležet vedle tebe. Bude to pro něj lepší, když tě vedle sebe alespoň ucítí.
Pokud bys mimco chtěla ausgerechnet do jeho postýlky, přikryla bych ho svým špinavým opocenym trikem.

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 16:56

Důvodů muze byt několik…Neplechu děla Vigantol, který doporučuji dávat doktoři večer. Další důvod muze byt teplota při koupání, např. moc nebo málo tepla voda, vzduch. Nedostatecne udržení teploty po koupání. Já davam po koupání na chvíli i čepici.
Taky to muze byt důsledek nevyhovujiciho denního režimu. A jak pise Heivka zavinuti, bily šum, dudlik, uhoupani na rukou (ani jsem nevěděla, že je to neci metoda :lol: ) osvědčilo se mi pohupování na míči

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 17:01

… taky chce byt třeba jen s Tebou. Malý s námi spal taky v posteli. Později ho to přešlo. Nejdřív spal v postýlce v hnizdecku na perove perince od Kiedronovy a ted už spí jen v hnizdecku.

Uživatel je onlineelibro
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 17.03.18 17:08

Chce být s tebou. Když máš potíže s tím mít ho jen tak v posteli, řešením je hnízdo (to se dá teda udělat i z deky) anebo postýlka přiřažená k posteli bez postranice. Jakmile ho dáš do postýlky, smiř se s tím, že noční vstávání bude vstáváním doslova…

Bílý šum najdeš na YouTube, nám vždycky dobře fungoval hukot moře a tak.

Russet
Kelišová 7391 příspěvků 17.03.18 17:08
@aNNazZ píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda některá maminka neměla stejný problém nebo zda některá aspoň poradí. Mám 6ti týdenního chlapečka přes den dá se říct že spinká, ale od té 8- 9 hodiny večer po jídle je to strašný pláč je vidět, že by chtěl spát ale vždy ho něco vzbudí. A když teda usne v náručí a dám ho do postýlky tak se buď hned nebo za chvilku probudí a zase řev jediný způsob kdy spí a to vydrží dlouho spát je u mě v posteli na ruce. A do postýlky ho dávám kolem 4 ráno a to mu už nevadí. Budu ráda za nějakou radu. Děkuji

Měla jsem postýlku hned vedle své postele. Když bxl syn neklidný, vzala jsem si ho k sobě. Zavinutí spíš nesnesl. Dodnes nejlíp usne vedle mě.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 5863 příspěvků 40 inzerátů 17.03.18 17:26

Zkus bily sum a pevne zavinuti :palec: sum je treba na youtube, v aplikaci nebo si stahni jako mp3 ;) vydrz, zlepsi se to, chce te citit :srdce:

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 5863 příspěvků 40 inzerátů 17.03.18 17:30

Jo a ta perova zavinka nebo perinka je super, miminko se do ni zavrta, na rovnem se budi. Litovala jsem, ze jsem neporidila uz u prvniho :palec:
 https://blog.evakiedronova.cz/…a-polstarku/

https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 17.03.18 17:45

@aNNazZ To je pořád dokola. Malé miminko jako každé mládě chce být s maminkou :nevim: To je úplně normální.

rerere
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 17.03.18 18:41

Proč by mělo být 6 týdenní mimnko samo v postýlce? Je to pro něj nepřirozené, to se dělalo za komunistů-mládě do klece. Dítě patří tam, kde je mu nejlíp=většinou je to u mámy :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama