Jak naučit manžela pořádnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:09
Jak naucit manzela poradnosti?

Ahoj, prosim o zachovani anonymity.

Jak mam naucit manzela, aby byl poradny? Je hned nekolik veci, ktere mi vadi, ale at delam, co delam, nezmeni to. Kdyz uz jednou za cas udelam velkou scenu, tak je treba tyden klod a zacne to nanovo.

1. Nemyje se pred spanim.
  2. Chodi spat v tricku, ktere mel cely den na sobe, nebo jen v trenkach (coz by nevadilo, kdyby se aspon vecer umyl).
  3. Pokud je na zemi nejaky neporadek (od rozlite vody pres spadlou tasku po nejaky odpadek),necha to tam. Budto to nevidi nebo spis dela, ze to nevidi.
  4. Obleceni ma pohazene po zemi, dat ho poradne na vesak nebo spinave do kose na pradlo, to je nad jeho usili.
  5. Psy venci jedine na zahrade (malokdy ale po nich hned uklidi) nebo vubec.

Mame male mimco (necele 4 mesice), takze uz nezvladam uklizet i po nem. Kdyz to ale neudelam, zijeme v hroznem neporadku. A kdyz uz neco reknu, tak se zase jen hadame. A to, ze mame rozestaveny byt, ale on radeji hraje hry na PC a neudela nic (svetla vazne zapojit neumim, garnyze sama taky nepridelam), uz radeji ani nepocitam…

Prosim, poradte. Nechci se hadat, ale ani mu nechci delat sluzku.

Dekuju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 06.01.19 12:13

A nez se narodilo mimino bylo to jine? Jestli to nedelal nikdy, tezko ho to naucis. Podekuj jeho rodicum za uzasnou vychovu a najdi si nekoho schopnejsiho.

Monchichik
Kelišová 6196 příspěvků 06.01.19 12:14

No tak tohle sis vzala tak co jako čekáš? Že se po svatbě začne mýt a uklízet? Takové prase bych si nejen nevzala, ale jakmile bych zjistila, jak to je a že to nehodlá změnit, tak bych s ním vůbec nebyla. V tričku, co měl celý den na sobě by si mi do čisté postele teda nelehnul, stejně tak, kdyby se před tím neumyl. Nevím, jak se dospělý člověk učí hygieně a pořádku. Asi se budeš muset hádat a nebo dělat služku.

MaryJackie
Kecalka 185 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 12:16

@mroe Bylo to stejne, ale dokazala jsem zatnout zuby a udelat nektere veci za nej. Jenze ted to s miminem nezvladam a uklizet po nocich, aby nebyl bordel, nebo na ukor casu, ktery muzu venovat synovi, se mi opravdu nechce. Lepsi to bylo jen kdyz jsme bydleli sami. Ted jsme ale v dome jeho rodicu a jemu se nechce pryc. Kdybych ho z toho baraku mozna dostala, aby byl od nich dal, treba by se to zase zlepsilo. Jenze jak joho prinutit se odstehovat, kdyz sam nechce?

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 06.01.19 12:16

Body 1 a 2, to je teda chuťovka. :roll: Taky bych poděkovala jeho rodičům teda..a jak píše @mroe..to se změnil s příchodem miminka, nebo už byl takovej dřív? :roll: Páč jestli jo, tak chyba. Podle mě ho nezměníš.. :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 06.01.19 12:17

Udelala bych mu poradnou ostudu pred ostatnima lidma a treba by se chytl za nos.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:20

@Renca8 To jsem zkousela. Vydrzi mu to tak ten tyden a pak je vsechno zpatky ve starych kolejich.

Mart81
Závislačka 3642 příspěvků 06.01.19 12:21

Jak jste na tom se sexuálním životem a on i vy s chutí na sex s vámi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:22

@Monchichik Kdyz jsme bydleli sami,bylo to o dost lepsi. Nejvic se to zmenilo k horsimu prave asi tou svatbou a prestehovanim se k jeho rodicum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:23

@Mart81 On ma chut jako kazdy jiny chlap, je pripraveny kdykoliv. A ja… me ta chut po tomhle chovani a po celym dni na nohach prechazi cim dal tim casteji.

Monchichik
Kelišová 6196 příspěvků 06.01.19 12:24
@Anonymní píše:
@Monchichik Kdyz jsme bydleli sami,bylo to o dost lepsi. Nejvic se to zmenilo k horsimu prave asi tou svatbou a prestehovanim se k jeho rodicum.

A jakou to má souvislost s tím, kde bydlíte?

mývalova žena
Povídálka 39 příspěvků 06.01.19 12:24

To je takovéto pozdě bycha. Dost mých kamarádek to má taky tak. Pochybuji, že takový nebyl, když jste spolu začali bydlet. Tohle se má podchytávat hned po sestěhování. Sice je to trochu křest ohněm, ale za ten hladší průběh let následujících to fakt stojí.

mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 06.01.19 12:25
@MaryJackie píše:
@mroe Bylo to stejne, ale dokazala jsem zatnout zuby a udelat nektere veci za nej. Jenze ted to s miminem nezvladam a uklizet po nocich, aby nebyl bordel, nebo na ukor casu, ktery muzu venovat synovi, se mi opravdu nechce. Lepsi to bylo jen kdyz jsme bydleli sami. Ted jsme ale v dome jeho rodicu a jemu se nechce pryc. Kdybych ho z toho baraku mozna dostala, aby byl od nich dal, treba by se to zase zlepsilo. Jenze jak joho prinutit se odstehovat, kdyz sam nechce?

Co tomu rikaji jeho rodice? Chova se tchan stejne? Jak tchyne zvlada uklid a hygienu?

Mart81
Závislačka 3642 příspěvků 06.01.19 12:27
@Anonymní píše:
@Mart81 On ma chut jako kazdy jiny chlap, je pripraveny kdykoliv. A ja… me ta chut po tomhle chovani a po celym dni na nohach prechazi cim dal tim casteji.

Zkuste si zredukovat vaše požadavky jen na to opravdu zásadní. Nemá smysl snažit se ho teď předělávat. Navíc za tím může být i vaše celková únava, zavření doma… Vybrala jste si bordeláře, z toho pořádkumilovného neuděláte. Asi má zase jiné přednosti.

Bod 1 a 2 jde jakž takž řešit sexuální motivací. Tedy tím, že mu dáte najevo, že byste chuť měla, chcete ho, ale potřebujete, aby byl čistý a budete mu to připomínat a chovat se podle toho. Když to nepůjde jinak, vyžeňte ho z postele vydrbat se. Pokud sex chce, tak si sprchu večer dá a převleče se.

Jen pozor, abyste k němu pod vlivem miminka nezačala přistupovat spíš jako k dalšímu vašemu dítěti a nezaměřovala se na jeho nepořádek přespříliš. Jen to důležité.

Příspěvek upraven 06.01.19 v 12:29

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:28

@Monchichik Protoze po odstehovani od rodicu mel pocit samostatnosti. Ted se vratil do baraku, kde kdyz byl velky bordel, tak ho tatinek uklidil… sice s revem, ale uklidil.

@mývalova žena Kdyz jsem byli v podnajmu, tak opravdu i uklizel i myl nadobi. Ne nijak extremne a pravidelne, ale kdyz toho bylo uz moc, tak jo. A psa vencil venku, protoze zahrada nebyla.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >