Jak naučit prcka znovu spát sám?

8
16.2.20 23:01

Jak naučit prcka znovu spát sám?

Ahojte dámy, mám otázku, náš Robík krásně spinkal sám, vždycky se najedl, dala jsem ho do postýlky, chvílemi jsem slyšela že si ještě podívá ale za chvíli spal. Na asi 6ti měsících si začal stoupat a bylo vymalováno. Už sám neusnul, tak jsem ho vždy uhojdala v ruce a spícího dala do postýlky. Tomu je bohužel konec po 12 hodině večer, kdy on se probudí a bez prsa neusne, protože ještě kojim, vždy po asi 2 hodinách cítím že se budí a automaticky se prisaje a do chvíli opět spí. a tím pádem u toho usnu i já a spíme tak až do rána, ale ráda bych se taky i vyspala a přítel určitě taky. Tak se chci zeptat, jak si myslíte že ho to mohu znovu naučit? Aby to znovu uměl a od naučil se spát mezi námi? Budu moc ráda za každou radu. Děkuji ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1671
16.2.20 23:30

Nenaučíš. Budes neustále chodit k němu když ho dáš vedle. On musí vyrůst trochu a spal nerusene. Kdy? Tak má každé dítě jinak nám u starsi po 18mes a menší má teď 16 mes.ale ještě se furt budí. Já mam narušení spánek. Místo toho abych spala se tu převalují. Hrůza co to dítě dokáže udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
17.2.20 08:46

@rena621
Já už totiž květů z toho když mi do toho furt mluví moje babička, že ho nemůžu furt uspavt na rukách, říkám ji ale on jinak neusne, uměl to ale teď už ne, a kN mi odpoví že ho mám dát do postýlky a když bude brečet tak ho nechat. Ano i to už jsem zkoušela ale když on začne brečet tak se tím neúnavný a brečí furt klidně i půl hodiny, nevěřila mi to tak sem to udělala před ni, hlavně jí říkám nesmíš za ním jít, bude řvát ale nechho, jak říkáš. Na konec jsem za ním nešla já ale ona, aspom konečně hodí že nekecám. Ale hrozně se mi líbilo když usinal sám,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
17.2.20 09:32
@_mmiskaa píše:
@rena621
Já už totiž květů z toho když mi do toho furt mluví moje babička, že ho nemůžu furt uspavt na rukách, říkám ji ale on jinak neusne, uměl to ale teď už ne, a kN mi odpoví že ho mám dát do postýlky a když bude brečet tak ho nechat. Ano i to už jsem zkoušela ale když on začne brečet tak se tím neúnavný a brečí furt klidně i půl hodiny, nevěřila mi to tak sem to udělala před ni, hlavně jí říkám nesmíš za ním jít, bude řvát ale nechho, jak říkáš. Na konec jsem za ním nešla já ale ona, aspom konečně hodí že nekecám. Ale hrozně se mi líbilo když usinal sám,

Ty delas vse dobre.To že děťátko chce usínat v náručí znamená, ze se mu líbí byt u Tebe. Chce maminku. Užívejte si lásku mazlete se. Naše mamky babičky to dělali jinak. To je ok. Myslí to dobře, ale teď jsi máma Ty a Ty víš co vyhovuje Vám. Dělej to podle sebe.6 měs. se dítěti začnou vytvářet sny a kolikrát tomu sami nerozumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama